Sport. Aiientie. Twee meisjes van onze vereniging kregen het in haar bol mee te doen aan de 4-daagse te Nijmegen. En of wij nu al trachtten haar van dat idee af te brengen door te wijzen op de vele gevaren als daar zijn, blaren, kramp, dorst, hon ger, zonnesteek, slapen in stro met muizen, het hielp allemaal niets. Wij, mannen, laten ons nog wel eens bepraten, een vrouw nooit. Hadden we kunnen weten. En laat ze nu nog gelijk krijgen ook. Ze hebben het 4-daagse parcours uitgelopen als oude 4-daagse rotten en passeerden, naar wij van verschillende zijden horen, in zeer goede conditie de eindstreep. Een bewijs, dat ze door goede training in eigen vereniging beslagen ten ijs gekomen zijn, hoewel een der meisjes ons me dedeelde een volgende keer toch langer en inten siever te zullen trainen. Waarin de erkenning ligt, dat het lopen van de 4-daagse geen wandeling maar een „wandelprestatie" is waaraan men slechts mag beginnen na terdege voorbereid te zijn. Dit als waarschuwing voor hem of haar, die het t volgend jaar ook eens zou willen proberen. In tussen, dat onze meisjes deze prestatie hebben kunnen leveren danken zij ten dele ook aan de zeer goede verzorging, die haar door een bevriende wandelv. tijdens de tocht en het verblijf werd geboden. Bij terugkomst werden alle deelnemers(sters) feestelijk ingehaald waarvan onderstaand een paar foto's. Kun je nog lachen, lach dan mee. Zaterdag 27 Augustus neemt onze wandelclub deel aan het concours van de fa. Bendien te Al melo en de week daarop gaan we weer naar Oosterbeek voor deelname aan de Airborne wan deltocht. Meisjes, we vinden het niet nodig hier over veel te zeggen. Wij gaan in „clubverband", goed te verstaan, een voor allen zoals het in dat bekende wandellied luidt. Wij weten ook, dat ge de zware taak van Johan zoveel mogelijk zult verlichten. Laten wij volstaan met U allen recht prettige tochten toe te wensen, geniet van de prachtige natuur in najaarspracht en vergaart ge zondheid en levenslust. Dat zij doel, de wandel sport het middel. Wij vragen de bijzondere aandacht van alle jongere mensen (ook ouderen zijn van harte wel kom) voor onze jaarlijkse sportdag, die zal worden gehouden op Zaterdag 24 September a.s., aanvang 2 uur op het sportterrein van R.V. Het program ma vermeldt de gewone driekamp voor dan^^, t.w. 80 meter hardlopen, verspringen en hoog springen, de driekamp heren 100 meter, ver- en hoogspringen. Dan is er boegsprietlopen voor dames en een wedstrijd over 800 meter voor he ren. Een voetbalwedstrijd tussen een vertegen woordigend elftal van T. H. Co. en de Nederl. Stoomblekerij zal de dag besluiten. Voor deze wedstrijd wordt een Beker als wisselprijs beschik baar gesteld, zodat dit een jaarlijks wederkerende ontmoeting zal worden. Verzocht wordt zich tijdig op te geven voor de nummers, waaraan men wenst deel te nemen. De meisjes kunnen dit doen bij de dames Tijhof, Poortman en Lubbers als gewoon, de heren bij Joh. Poortman, H. Roosink (loonbureau) en J. Smalbrugge of ondergetekende. Daar de lijsten tijdig gereed gemaakt moeten worden, is het on mogelijk zich nog op het terrein voor deelname op te geven. Wij kunnen dit onder geen voor waarde doen, wil ieder daar rekening mee houdj^ Wij rekenen op grote deelname en op een eens grote personeels-belangstelling. H. Vosman Ondergetekende betuigt hiermede zijn harte lijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het mooie cadeau hem ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum aangeboden. J. Meijerink (Wev. Beek). Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor het fraaie herinneringsbord, alsmede voor de gezellige middag ons door Ter Horst Co. N.V. aangeboden. De gezamenlijke gepensionneerden. Rijssen, 16 Augustus 1949.

Het Anker | 1949 | | pagina 6