Spori. 21-6-49 H. Scherphof 25-6-49 H. ten Berge 2-7-49 J. Schapink 13-7-49 W. ter Keurst Spinnerij Boomkamp 13-7-49 G. Bekkernens Weverij Beek Sociale verzorgster Timmerkamer Naaierij 40-j arig jubileum: 25-6-49 Mej. J. Harmsen Naaierij 14-7-49 G. Kreijkes Baas Spinnerij 14-7-49 Mej. H. Ligtenberg HoofdschafsterSpinn. 15-7-49 Strokap Smeerder Spinnerij 15-7-49 J. W. Wessels Stoflokaal 15-7-49 J. Dommerholt Plaatswerkers Daar staan wij dan in ons hempje, weg kampioenschap kantoor. En dan niet uit te vlak ken alle speldeprikken, die wij hebben te incasseren. Je kunt geen speler van de „Beek'' tegenkomen of hij kijkt je met een scheel oog meewarig aan en toen wij laatst op een Zondag naar buiten trokken met de fiets om daar vertroosting te zoe ken werden we plotseling opgeschrikt met de vraag, hoe het nu ging. Natuurlijk weer een uit de Beek, die je zelfs daar niet met rust laat. Maar, eerlijk is eerlijk, we ontvingen ook vele blijken van har telijkheid en meeleven en daar zijn wij uiterst gevoelig voor. De post bezorgde een keurig visite kaartje met het volgende uitknipsel: „en toch wordt het kantoor dit jaar kampioen, voel ik bij intuïtie. Wie was het toch, die Ook dat intuïtie gevoel had". P.C. M Zo iets beurt je op, dat sterkt je in je misrekening en diepe teleurstelling, waaronder wij gebukt gaan. Dat bewijs van medeleven sterkt ons, als wij bovenstaande foto bekijken van het elftal, dat alle intuïties aan zijn voetballaars heeft gelapt. Moet je onze vriend Mulder zien, zo echt een gezicht van „wie doet me wat". En dan onze „Kamstgrimmig gezicht, waarop duidelijk te lezen staat dat hij zijn man zal staan en wat hij ook heeft bewezen. Wij hadden vóór de wedstrijd gedacht link te zijn en Jan Smalbrugge enige keren om monsters, die wij niet eens nodig hadden, de lange trap naar Jan van de Akke laten be klimmen, wetend, dat de lift buiten werking was. Alles doelloos, hij voetbalde beter dan in enige wedstrijd. Volgend jaar laten we de kantoorelf ook trappen klimmen. Op het gezicht van Stein staat te lezen, dat hij er het zijne van denkt en

Het Anker | 1949 | | pagina 4