Prijs de dag niei voor de avond is gevallen. F amilieberichien. overgeplaatst naar de Weverij en heeft dus 46. jaar achter de getouwen doorge bracht. Door zijn uitstekende kwaliteiten als wever en als mens stond hij bij bazen en medearbeiders hoog aangeschreven. .- 'd i Zoals gebruikelijk werden de gepensionneer- den door de Directie ontvangen. De heer A. H. ter Horst overhandigde hen een pensioenbriaf en dankte hen in hartelijke bewoordingen voor 'het vele werk, dat zij voor ter Horst Co. N.V. hebben verricht, daarbij de wens uitsprekende, dat zij nog vele jaren van hun welverdiend pen sioen zullen mogen genieten. Rest ons nog te vermelden, dat genoemde personen! van bazen en collega's prachtige cadeaux ontvingen als blijk van waardering voor de prettige samenwerking. Gemaakt doorhet Kantoor. En na de rust, och 't was helaas Voor het Kantoor een strop. Hun doel werd nog tweemaal doorboord De Beek stond aan de kop. Het ging niet zo men had verwacht, De Beek. die had succes. 't Kantoor werd wel geen kampioen, Toch kreeg 't een goede les, Want hoe men 't zich had voorgesteld, 't Had alles nu gefaald. Een les, dat men de dag niet prijst Voor d' avond is gedaald. J. H.M. 't Was deze week een felle strijd Tussen Kantoor en Beek. 't Kantoor stond met één puntje voor, Werd kampioen nnar 't leek. Men had reeds alles voorbereid De bloemen stonden klaar, Want bij gelijk spel was 't Kantoor Al Kampioen dit jaar. Men ging al vroeg naar 't voetbalveld, Benevens veel publiek. Men sprak van lauwerkransen en 'k Geloof ook van muziek. De fotograaf nam, als gewoon, Een foto op 't terrein. Vol spanning zaten allen nu Te wachten, groot en klein. De ploegen werden opgesteld, Opeens: „Klaar allemaal?'' Daar gaf de scheidsrechter Goddank Dan eind'lijk 't fluitsignaal. De strijd werd vinnig, hard en snel, Men vocht aan elke kant. Na een kwartier hard worstelen Was blank nog steeds de stand. Maar zie, de spanning steeg ten top De Beek kwam op, gaf door, Daar lag de eerste bal in 't net, Geboren: 17-6-49 Jan zv M. Dommerholt (Spoelerij Boom kamp) en G. Meulenkolk. 25-6-49 Mannus zv A. Kreijkes (Spoelerij Boom kamp) en M. Nijzink, 29-6-49 Willem Hendrik zv W. H. Pas ^Spoelerij Boomkamp) en G. Tjonk. 2-7-49 Gerrit Jan zv A. J. Nijland (Spoelerij Boomkamp) en J. van de Maat, 9-7-49 Janna Willemina dv H. Nijkamp (Plaats werkers) en H. Bruins. Gehuwd: 23-6-49 A. J. Nieuwenhuis (Spoelerij Boomkamp) en J. ter Harmsel (Spinnerij Beek). 7-7-49 A. Paalman (Spinnerij Boomkamp) en J. Schulenburg. In dienst getreden: 20-6-49 B. Theijink 20-6-49 H. Tijhof 21-6-49 H.A. H. M. Pfeiffer 23-6-49 G. Assink 27-6-49 H. Dommerholt 27-6-49 G. D. Dijkgraaf 4-7-49 J. Nijkamp 4-7-49 A. B. Asbroek Spinnerij Bijvank Spinnerij Bijvank Naaierij N aaierij Spinnerij Boomkamp Sociale verzorgster Spinnerij Boomkamp Kalanderij Vertrokken personeel: 18-6-49 J. Averesch Spinnerij Boomkamp 18-6-49 G. Pluimers Naaierij

Het Anker | 1949 | | pagina 3