Notulen Kernvergadering lijk viel van de fabriek, die hem lief was, te scheiden. In maatschappelijk opzicht was de V. een man van betekenis. Van vele verenigingen is hij be stuurslid of voorzitter geweestook in het bestuur der Nederl. Hervormde Kerk nam hij een voor name plaats in. Een zeer verdienstelijk lid der samenleving is van ons heengegaan. De grote belangstelling Donderdagmiddag bij de begrafenis getuigde wel van de genegenheid, die men hem in wijde kring toedroeg. De kist met het stoffelijk overschot werd grafwaarts gedragen door bazen van de fabriek en enige leden van het kantoorpersoneel. Op verzoek van de overledene werd aan het graf slechts gesproken door Ds. Brasser, die oak in het sterfhuis de dienst had geleid. Hij me moreerde enige goede eigenschappen van de overledene, z'n bescheidenheid en z'n ruime blik, en sprak woorden van troost tot Mevrouw de Vaal en haar kinderen. Een woord van warme dank sprak nog de Heer A. H. ter Horst namens de N.V. ter Horst 6 Co. voor het vele, door de overledene gedu rende een lange reeks van jaren op zo uitnemende wijze in het belang van de zaak verricht. Namens de collega's uitte ook de Heer G. Muller woorden van dank voor de aangenam&samenwerking en de bewezen vriendschap. De zoon van de overledene, de Heer M. G. de Vaal, dankte allen, die van hun belangstelling hadden doen blijken. De redactie. van de gehouden op Woensdag 8 Juni 1949, 's morgens 10,30 uur in de Huishoudschool. Aanwezig zijn de herenA. H. ter Horst, J. ter Horst, B. Ligtenberg, J. Ehrenhard, Joh. Brinks, E. Goossen, F. A. Pfeiffer, G. Mensink, J. H. Seppenwoolde, J. H. Nijland, H. Nieuwen- huis, J. W. Pongers, D. J. Wolterink, F. Han- stede, D. Markvoort en de dames H. H. Bruins en B. W. Maatman. De Voorzitter, de heer A. H. ter Horst, opent -de vergadering en heet allen hartelijk welkom. De notulen worden behoudens een kleine opmerking ongewijzigd goedgekeurd. Enige vragen, gesteld in de vorige vergadering,"worden als volgt beantwoord 1. Men zal trachten een wagentje te krijgen voor het ophalen van afvaldraden in de We verij Bijvank II. 2. De Directie heeft geïnformeerd of er in ver band met de 12V2-jarige echtvereniging van H.M. de Koningin en Z.K.H. Prins Bernhard op 7 Juli nog feestelijkheden zijn en of er event, nog gestopt wordt, doch hierop n^^ geen antwoord ontvangen. Verder zijn er geen punten van bespreking en gaat men over tot de rondvraag. Uit Wev. Beek is een klacht, dat een arbeider, die een snipperdag had opgenomen, bij de uitbetaling geen 10 ploegentoeslag heeft ontvangen over genoemde dag. De Directie zegt, dat men hiernaar zal in formeren. In de Naaierij zou men graag zien, dat de W.C.'s er iets netter uitzagen. De Directie zegt, dat dit reeds doorgegeven is. Verder zou men in de Spinnerij Bijvank graag een waterkraan willen hebben. De Directie zegt, dat dit momenteel niet üV vlug gaat, omdat de Smederij overbelast is. In Spinnerij Beek blijkt het te warm te zijn, De Directie deelt mede, dnt de air-condi- tionning thans gereed is en de volgende week in werking zal worden gesteld. Tenslotte wordt er nog gesproken over de rijwielbergplaats Beek, waar verschillende fietsen 's middags in de zon staan. De Directie meent, dat de beste oplossing is om de eerste rijen fietsen naar achteren te verplaatsen,, waar nog plaatsen over zijn. Hierna sluiting. L. KOtV!:.

Het Anker | 1949 | | pagina 2