Dank! 5 vl Welkom thuis! Notulen Kern vergadering J gin. De gevoelens van aanhankelijkheid aan i onze Vorstin zijn in Rijssen boven elke twijfel verheven. Het is in de troon van Oranje, dat wij allen één zijn, wélke verschillen ons dverigens ook mogen scheiden Oranje is de band, die ons allen samenbindt. Op deze eerste verjaardag na haar troonsbestijging gaan onze beste wensen uit naar Koningin Juliana, onze karaktervaste vorstin, de zorgvolle Vrouw en Moeder, de ook in het buitenland zeer geziene telg uit het aloude geslacht der Oranjes. Moge zij lang over een vrij en voorspoedig Nederland regeren. Gevoelig voor de gelukwensen, die mij be reikten ter gelegenheid van m'n benoeming tot: Officier in de Orde van Oranje Nassau, betuig ik allen, die blijken gaven van hun belangstelling,, daarvoor mijn hartelijke dank. In 't bijzonder spreek ik m'n erkentelijkheid uit aan de Arbeiders en Bazen, het Kantoor- en Technischpersoneel en de Muziekvereniging „Wilhelmina", die hun felicitaties van prachtige bloemen vergezeld deden gaan. Hartelijk dank ik ook Wilhelmina voor de mij gebrachte serenade. Het was voor mij en mijn gezin een onvergete lijke dag. J. J. ter Horst Het was een blijde tijding voor onze Directeur de Heer J. J. ter Horst, toen Burgemeester Zeeuw hem Vrijdag 28 April mededeelde, dat het H.M. de Koningin bahaagd had hem tot Officier te benoemen in de Orde van Oranje Nassau. De Burgemeester somde de beweegredenen op, die tot het besluit hadden geleid en memo reerde de verdienstelijke werkzaamheid van de Heer ter Horst, gedurende een lange reeks van jaren, op maatschappelijk, economisch en cultureel terrein. Wij verheugen ons allen over deze erken ning van de verdiensten van „meneer Jan" en wensen hem en zijn familie daarmee van harte geluk. Vele ware de bloemstukken, die van alle kanten z'n woonhuis bereikten en die getuigenis aflegden van de achting en toegenegenheid, die men hem in wijde kring toedraagt. De gelukwensen, die uit het gehele land toestroomden, bevestigen dit ook ondubbelzinnig. Moge de Heer ter Horst nog lang met op gewektheid en onverflauwde toewijding de belan gen voorstaan van de aan zijn leiding toever trouwde zaken en van alle daarbij betrokkenen. Onze oudste Directeur, de Heer M. G. van Heel is, na een verblijf van bijna 9 weken in het Ziekenhuis te Deventer, genezen weer in z'n woning teruggekeerd. Dit is een reden tot ver heuging. in de eerste plaats wel voor hemzelf en voor z'n naaste omgeving, maar toch ook voor ons allen, die belang stellen in z'n wel en wee. Het lot heeft het zo beschoren, dat Meneer van Heel nog al eens aan het ziekbed gekluisterd is geweest. Ziek zijn is geen pretjemaar de reacties erop zijn zeer ongelijk. Welnu, wie de heer van Heel als patient heeft meegemaakt weet. dat hij met blijmoedigheid draagt wat hem nu eenmaal^ wordt opgelegd, daarin gesteund door Mevrouw, die hem met haar zorgen omringt. Meneer van Heel, gelukgewenst met Uw herstelDe bloemen, die U in zo ruime mate ten deel vielen bij Uw thuiskomst, mogen U be wijzen, dat er blijdschap heerst over Uw terug keer aan de huiselijke haard. d.d. 13 April 1949. Aanwezig de heren A. H. ter Horst, H. Jordaan, B. Ligtenberg, J. Ehrenhard, Joh. Brinks, fi). Goossen, F. A. Pfeiffer, G. Mensink, J. H.

Het Anker | 1949 | | pagina 2