Gevonden voorwerpen Spinnerij. JUBILEA. Een zakdoek, een geblokte das, een rood zakkammetje en een nieuwe bruinlederen portemonnaie. Ik ben haast een mensenleeftijd Bij de firma nu geweest, Vierde daardoor dezer dagen 't Gouden jubileumfeest. Veel zou ik graag memoreren Van die tijden van weleer; Over vriendschap, samenwerking, Medeleven en zo meer Maar ik vrees, dit hele blaadje Werd hiervoor dan wel te klein, Daarom wil ik mij bepalen Tot die dag van mijn festijn Ik moet eerli k zeggen Hulde Had ik enigszins verwacht, Maar op die spontane wijze, Dat had ik vast niet gedacht. Zeker, ik ben net als U ook, Graag met iedereen bevriend, Maar zo'n blijk van medeleven Had ik dat nou wel verdiend 't Jubileum blijft voor altijd In mijn gedachten voortbestaan "Want ik bewaar daar, door Uw toedoen, De mooiste ogenblikken aan. Daarom bracht ik graag persoonlijk Mijn oprechte dank aan U, Maar dat is wel haast ondoenlijk, Dus doe ik 't van hieraf nu Geachte Heren der Directie. Collega's van het personeel. Er viel mij door Uw huldeblijken Een wondermooie dag ten deel. Daarom hier van deze plaats af. Dank ik U voor wat U deed. De band is tussen U en mij nu Zo moog'lijk hechter nog gesmeed J. EERTINK Inlichtingen bij de baas van deze afdeling. Op 1 Mrt. 1899 trad G. J. Ehrenhard in dienst van ter Horst Co. Hij werd tewerkge steld in de Spoeleni en ging via haspel en cops in 1902 naar ae Weverij waar hii werd opgeleid tot wever. Ehrenhard heeft dus nu 47 jaar lang de weefgetouwen bediend en op deze manier zijn beste krachten aan ons bedriif gegeven Van de bazen en medearbeider:, ontving hij als blijk van waardering enige mooie cadeaux.

Het Anker | 1949 | | pagina 4