Bibliotheek. Spori. wijze van spreken deze 25 K.M. op de slofjes loopt, zonder te veel inspanning. Maar daartoe is nodig, dat ieder, die deze zomer aan onze. mooie wandelsport wenst deel te nemen, van meet af de wekelijkse oefeningen mee maakt. Nu is het ook de juiste tijd voor nieuwelingen zich aan te sluiten. Ieder zal welkom zijn, laten we zeggen, jong en oud. Er zijn nog altijd zoveel meisjes in ons bedrijf, die eigenlijk zo gaarne met ons zouden doen, die met ons zouden willen uittrekken op een vrije Zaterdagmiddag de na tuur in, maar die vinden, dat zij, nu ja, al te oud zijn. Tot deze meisjes zouden wij willen zeggen, overwin nu eens één keer Uw schroom en doe, wat je eigenlijk zo gaarne zoudt willen doen. Niemand is voor de wandelsport te oud zolang men nog in staat is te lopen. Neem dus een kloek besluit, ja juist nu kom bij ons en trek met ons mee de natuur in. Dus dames, elkaar goed begrepen Op 5 ^vïaart komen wij op de gewone tijd en plaats Pjij het portiershuisje bijeen voor onze eerste oefe ning, bij slecht weer in de sportzaal te houden. En we hopen dan ook dit jaar weer met elkaar evenveel genoegen aan onze sport te beleven als de voorgaande jaren. De vrolijke groep Blauw- Wit van T.H. 6 Co. zal weer gezien worden in velden en op wegen met trommelslag en blij gezang, levenslust en gezondheid vergarend voor het dagelijks werk, dat morgen weer wacht. En ook nu vragen wij bij voorbaat de mede werking van de ouders hun kinderen toe te staan met ons uit te trekken. Ook en juist, omdat moeilijk iets beters in de plaats gesteld zou kunnen worden om de vrije Zaterdagmiddag beter en nuttiger te besteden. J.P. In het bedrijfsorgaan van een bevriende firma, die evenals wij boeken ter lezing beschikbaar stelt voor haar personeel, lazen wij het volgende advies „Bedenkt, dat ie4ereen graag een boek leest dat er fris uitziet. Behandelt ze daarom alsof het Uw eigen boeken zijn 1" Dit is ons uit hart gegrepen. Geen enkel boek wordt er door het geregeld lezen mooier op, Maar er kan op verschillende wijzen mee worden omgesprongen. En zijn nette lezers genoeg, die zich zouden schamen een boek terug te brengen, die door hen was bevuild. In 't bij zonder geldt dit de nieuwe boeken, die succes sievelijk aan de bibliotheek worden toegevoegd. Laat men blijk geven dergelijke aanvullingen op prijs te stellen door ze keurig netjes te behandelen. Binnenkort zullen de volgende boeken aan de bibliotheek worden toegevoegd AANVULLING IV (Februari '49) 1899 Aardweg H.P.v.d. Johanna 1900 Camstra M. Rumoer om „Plasrust", roman 1901 Conrad Joseph Overwinning 1902 Daum P.A. „Ups" en „Downs" in het Ind. leven 1903 Fraeyenhove Margr. v. Twee vrouwen 1904 Gerritsen Joh. C. De Schim van den Ander 1905 Golding Louis De glorie van Elsie Silver 1906 Goudsmit Sam Stincha 1907 Haller Martin Trouweloos Vaderland 1908 Halli Matti Het ijs kruit 1909 Harsanyi Zsolt v. en toch beweegt zij zich 1910 Hofstra J. W. Een sterke vrouw, wie zal haar vinden 1911 Jones Nard Snel stroomt het water 1912 Kurz K. F. De gouden golf 1913 Maugham Somerset W. Op het scherp van de snede 1914 Ott Leo De rivier 1915 Petersen Nis De straat der Sandalenmakers 1916 Regler Gustav Heren en boeren 1917 Roothaert Mr. A. „Camera loopt 1918 Veterman Ed. Een Haagsche Tragedie 1919 Veterman Ed. Het laatste Tournooi 1920 Walschap Gerard Celibaat De gehouden jaarvergadering Op 1 Februari werd in de koffiekamer van het Parkgebouw de jaarvergadering gehouden. Hoewel wij een grotere opkomst hadden mogen verwachten, gezien het groot aantal leden, mocht deze toch bevredigend genoemd worden. Na een openingswoord door de voorzitter, die gewaagde van een bloeiend verenigingsleven, werden de notulen der vorige algemene vergade ring voorgelezen, waarna het jaarverslag en het financieel verslag uitgebracht werd. Een en ander gaf geen aanleiding tot commentaar. Door de heren B. Schepers en H, Dangremond werden kas en bescheiden gecontroleerd en in orde bevonden. Volgens rooster waren bij de Bestuursver kiezing aan de beurt yan aftreden Mej. H. Poort-, man en de heren W. Pijffers en H. Vosman, die bij acclamatie herkozen werden.

Het Anker | 1949 | | pagina 3