Hoeveel Heil en hoeveel Zegen. Hoeveel wensen, zeer oprecht, Zijn er nu ook, als gewoonlijk, Tot elkander niet gezegd. Zie, de toekomst is gesluierd Niemand weet, wat of geschiedt Doch wij gaan, wat ook gebeure Voorwaarts en versagen niet. Ga niet kniezen, ga niet klagen Zit niet bij de pakken neer Ook al lijkt het nog zo donker, Éénmaal schijnt de zonne weer. Verder dus, steeds moedig verder Helpt en schraagt en steunt elkaar Dan zal voorspoed ook Uw deel zijn, In dit pas begonnen jaar. J. H. M. Op 31 December j.l. gingen de volgende arbeiders met pensioen. A. J. v. d. WURP (Weverij Boomkamp) v. d. Wurp kwam op 12 April 1916 als wever bij de firma ter Horst en Co. in dienst. Hij heeft zijn ru im 32 dienstjaren achter de „töwwe" door- gebracht en stond bij de bazen van zijn afdeling als een bekwaam en vlijtig arbeider bekend. In zijn vrije tijd beoefent hij de vissport en naar zijn verhalen en armbewegingen te oordeelen, niet zonder succes, v. d. Wurp, nog menige snoekbaars! G. J. NIJSINK (Weverij Boomkamp) Op 15 Aug. 1897 trad Nijsink als „rovingsjongen" in dienst. Zes jaar later ging hij over naar de weverij en bracht het door zijn nauwgezette plichtsbetrachting tot touwbaas, in welke functie hij het vertrouwen van bazen en medearbeiders wist te verwerven. Wij wensen hem van harte een lange en rustige levensavond toe J. H. TER KEURST (Expeditie) Vanaf den dag van zijn indiensttreding, in 1909, is ter Keurst steeds als voerman en stalmeest^c werkzaam geweest tot volle tevredenheid v^^ Directie en paarden. In een zwak oogenblik heeft hij de leidsels voor het stuurrad verruild, maar is toch al gauw weer tot zijn trouwe viervoeters teruggekeerd. Na zijn lange diensttijd bij het „paardevolk" wensen wij hem nog vele jaren bij het „voetvolk" toe. H. W. HOEFHAMER. (Spinnerij) Na een diensttijd' van 47 jaar ging Mej.- Hoef- hamer op 8 Januari j.l. met pensioen. Zij begon als klossenafneemster, werd later spinster eri was de laatste jaren als höofdklossehafneemster werk zaam. Zij heeft al die jarèn haar beste krachten aan het bedrijf gegeven en wori door haar een voud en hartelijkheid de achting van superieuren en medearbeiders Moge zij nog lang van'haar pensioen genieten. 1

Het Anker | 1949 | | pagina 4