Spori Men begrijpt dus goed de bedoeling. Zij, die van onze uitnodiging gebruik wensen te maken geven zich tijdig op aan de bazen, de gepensio neerden aan het kantoor van de nieuwe fabriek. Toegang wordt alleen gegeven op vertoon van T.O.V.A,-kaart die recht geeft op twee plaatsen. De T.O.V.A.-kaarten moeten op naam zijn en worden aan de zaal afgestempeld. Evenals vorig jaar, zal ook nu bij loting worden uitgemaakt, welke afdelingen de eerste en welke afdelingen de tweede avond kunnen komen. Indien de opgaven zo groot zouden zijn, dat twee avonden spelen voor ons bedrijf niet voldoende zouden zijn, wordt direct een derde avond vast gesteld en bij loting de avond vastgesteld, waarop wij alle afdelingen kunnen ontvangen. Reeds thans verzoeken wij met aandrang aller medewerking in verschillend opzicht, n.l. om zich tijdig op te geven, wanneer men van onze uitnodiging gebruik wenst te maken, en om aan wezig te willen zijn, daar de revue zo gesteld is: dat wij PRECIES vijf minuten vóór acht MOE TEN aanvangen, zodat dan ieder zijn plaats in genomen moet hebben, wil hij of zij niet het gevaar lopen voor het eerste bedrijf de deuren gesloten te vinden. En dan is er nog iets, waarop wij zouden willen wijzen. U weet allen dat de Parkzaal geheel gerestaureerd is en hoe keurig het geworden is, zult U straks allen kunnen constateren. Laten wij nu allen ons best doen, dat het straks ook „keurig" blijft. Dat kan, wanneer ieder daartoe het zijne of hare doet. Heren, nu geen afgebrande lucifers of sigarettenpeukjes op de vloer, dat mag hier even min voorkomen als thuis. En Dames, nu ook geen papiertjes van Uw snoep meer achteloos wegwer pen, wat ge ons thuis toch ook verbiedt We zouden nog graag een stapje verder willen gaan en willen vragen geen lomp kabaal te maken of tijdens firn, spel of muziek hardop te praten, wat U misschien fluisteren noemt. Dat is vervelend voor Uw buurman en voor anderen, Het zijn kleinig heden, maar juist op die kleinigheden moeten we letten terwille van de gemeenschap, waarvan wij ook daar deel uitmaken. Wij danken allen voor deze medewerking bij voorbaat gaarne. V. Zoals alle leden bekend is hebben wij onze sport op Woensdagavond tijdelijk stop moeten zetten. Hoewel wij dit betreuren was moeilijk een andere weg te vinden. Met het oog op de komende ont spanningsavonden was het programma wat al te veel overladen en vooral geldt dit voor onze meisjes. Maar ook onze leider, de Heer J. Jansen, komt handen te kort en hij kon zich de eerste tijd moeilijk beschikbaar stellen. Indien wij dus met de Heren- afdeling zouden hebben willen doorgaan, zou*— wij, zij het dan tijdelijk, een andere leider hebben moeten nemen, hetgeen ons niet wenselijk leek. Na ruggespraak hebben wij daarom besloten vacantie te geven. Hoelang dit zal zijn, kunnen wij moeilijk zeggen. In ieder geval is het vrijwel zeker, dat wij de oefeningen dit jaar niet meer zullen kunnen hervatten. Daarna moeten wij verder zien. Van de sportvereniging van de firma ten Cate ontvingen wij een vriendelijke invitatie daar een wedstrijd te komen spelen. Wel was de bedoeling geweest, dat wij met een gemengde ploeg zouden komen, doch vernemend, dat onze „Jóngs" niet aan korfbal doen, kon mens ons ook met een 12- tal enkel dames ontvangen. Dies togen wij Zater dagmiddag 6 dezer welgemoed met Aaftink op weg. Klaasje was toevallig die dag 16 jaar en dat verhoogde de gezelligheid. En omdat ze nu jarig was, nam ze die middag ook een mooi doelpunt voor haar rekening. Maar laten wij op de wedstrijd niet vooruitlopen. Vanaf het begin bleek al, dat onze ploeg er deze middag zin in had en dat onze A gastdames aan de pittige aanvallen van onze ploeg een zware pluk zouden krijgen. De druk op het doel der tegenpartij was vrij constant en wanneer onze meisjes af en toe in de verdediging werden gedrongen bleek toch wel duidelijk, dat ook daar onze ploeg vrij sterk was. Er werd snel gespeeld maar doelpunten bleken duur te zijn. Met rust was de stand nog dubbel blank. Een optimist bij ons voorspelde, dat wij tenslotte met 3—0 zouden winnen, maar die „arme" werd een beetje mede lijdend uitgelachen. In de „tent" werden we alle maal, ook onze supportsters, gastvrij onthaald op een beker warme en lekkere thee, hetgeen mei het oog op de gure koude zeer gewaardeerd werd; En na de hervatting kreeg die „arme" toch nog gelijk ook. En wat meer zegt, alle doelpunten van goed gehalte. Na afloop een hartelijk afscheid en een „tot ziens". Want afgesproken is, dat Ten Cate binnenkort ook bij ons op de Thee zal komen. Daar Aaftink dien middag nog elders moest zijn en ons niet mee kon nemen ging het g met een holletje naar de trein, doch niet, dan nadat f Dina nog kans had gezien in een winkeltje een babybroekje te kopen. Och ja, die moeten er ook zijn en deze was, inderdaad, snoezig. Daar waren we 't allen over eens. In ons vorig nummer hebben wij aangekondigd, dat de jaarvergadering van onze sportvereniging in de loop van December zou worden gehouden, In een Bestuursvergadering is echter besloten hier mede even een rustiger tijd af te wachten tot on geveer begin volgend jaar. Wij komen hierop t.z.t, wel terug. De leiding van onze revue hinkte op twee ge dachten. Vele waren de moeilijkheden om het doek op 27 dezer reeds te halen en tenslotte moest het besluit genomen worden om de opening maar tot later uit te stellen. Maar aan het slot kwam nog weer

Het Anker | 1948 | | pagina 6