l£ Met Pensioen. Bibliotheek Parkgebouw. "Vervolgens wordt er gevraagd of er in Beek geen signaal kan gegeven worden bij het aanzetten van de fabriek. Vooral op Zaterdagmorgen is dit gevaarlijk met het poetsen. De Voorzitter antwoordt hierop, dat dit door de bazen reeds naar voren is gebracht. Zolang de fabriek „Beek" nog niet klaar is kan ook de claxon niet aangesloten worden. Tenslotte wordt er nog gesproken over een meisje, dat mogelijk door een abuis v/d dokter een paar dagen ziekengeld te weinig uitgekeerd kreeg. Hierop wordt door de Directie geantwoord, dat dit geval door het bestuur van de Afd. kas moet behandeld worden. Voor de goede orde zullen de namen van de bestuursleden nog eens in de fabriek aan geplakt worden. Hierna sluiting. L. »Op 31 Juni j.l. hebben onderstaande personen de fabriek met pensioen verlaten, Schulenburg begon op 20813 zijn loop baan als smeerder in de Weverij, welke taak hij tot op de dag van zijn pensioneering met veel toewijding heeft verricht. Zowel de bazen als wevers waren over zijn werk zeer tevreden. JAN PIJFFERS (Spoelerij) Pijffers trad op 81013 in dienst bij de Firma ter Horst 6 Co. Na eerst een jaar gewerkt te hebben als reparateur in de Spoelerij, werd hij overgeplaatst naar de Smederij. Hier bleef hij tot 1938. Daarna ging hij weer naar de Spoelerij, omdat daar zijn hulp gewenst was. Tot op de dag van zijn heen gaan heeft Pijffers zijn werk met ijver en de meeste nauwgezetheid uitgevoerd. J. DOKTERS (Smederij) Op 2010—11 begon Dokters zijn werkbij de Firma ter Horst 6 Co. als plaatswerker. Niet lang hierna kwam hij als hulp in de Smederij. Enige jaren later werd hij aangesteld als machine drijver in de fabriek „Beek." In verband met de electrificeering van deze fabriek was hij de laatste jaren weer werkzaam in de Smederij. Ook hij heeft altijd zijn werk met toewijding verricht. Op 31 Juni, de dag van hun afscheid, werden de gepensioneerden op het privé-kantoor door de Directie ontvangen. De Heer J. J. ter Horst dankte hen voor alles wat zij voor de Firma hadden gedaan. Na enige tijd gezellig bijeen te zijn geweest bood de Heer J. J. ter Horst hen de pensioenbrief aan en wenste hun nog vele jaren een welverdiende rust toe. Ook van de arbeiders uit hun afdeling ont vingen de scheidenden waardevolle geschenken, hetgeen wel een bewijs is, dat ook de verstand houding onder de collegaV zeer goed was. L. H. SCHULENBURG (Weverij Boomkamp) Daar wij Woensdag 28 Juli met het oog op de festiviteiten waarschijnlijk niet in het Parkge bouw terecht kunnen, zal de uitreiking van boeken in die week plaats hebben op MAANDAG 26 JULI van 11—12 uur. De bibliotheek-commissie. - Mi

Het Anker | 1948 | | pagina 7