accenten Subtiele MODE IN DE PRAKTIJK Veelzijdigheid door uni s en imprimes Voor safaripakken, shirts, voor strand- en kindermode ontwikkel de Nijverdal - ten Cate in 14 kleuren de kwali teit Safari 65 procent Diolen 35 procent ka toen. Marie-Anne Christiaan- se gaf met een paar voorbeelden de vele toe passing! miogelijkh eden aan van deze stof. De combinatie van uni en bedrukt, verwerkt in gemakkelijke kleding voor huis, voor vrij zijn. voor blij zijn. Stoere, sportieve shirts, uni. bedrukt en gebor duurd. Grondstof: Diolen en katoen in een mengver- houding 80-20 en 65-35. Impulsieve improvisa ties, geraffineerde com posities voor actuele mannenmode. SHIRTS VOOR WERK EN VRIJE Enkele suggesties voor kleding, die veel en graag wordt gedragen, even vaak wordt gewassen. Modellen geïnspireerd op stoffen van Nijver- dal-ten Cate, even veelzijdig als het z modebeeld eifct.' Stoere, sportieve shirts voor thuis en buiten, voor werk en vrije tijd. Met subtiele accenten. Andere man chetten, eigentijdse boord modellen, accessoires en contrasterende kleur stellingen. Blouses van uni en be drukte polyester/katoenen stoffen. Marie-Anne Christiaanse wist fanta sievolle modellen te ontwerpen. Koordsluitingen, boorden, mouwinzet en de keuze van de accessoires ver dienen uw aandacht. Lingerie uit lichte, luchtige weef sels, coordinations van jupon, short, slipje en b-h. Nijver dal-ten Cate geeft de mode een nieuw perspectief. Eigentijdse modestoffen met talloze toepassings mogelijkheden. Imprimé, gecombi neerd met een uni in dezelfde kwa liteit. Kleding voor meisjes en jongens, voor jong en jeugdig. Shirts voor va ders .en voor zoons. Suggesties voor toepassingen in de praktijk. iiI111 I111IiI 1 'I I I 1

Weekblad voor Rijssen | 1970 | | pagina 3