Strijd in jubileum-ronde zal niet door kopstukken worden beheerst FILM - nieuws JZonèe vanöoezijsset Duitsers en Belgen maken wedstrijd interessant Zaterdag: tiende Ronde van Overijssel Dieperink kan zege in 't oosten houden '\AIHE10 RU5SEN/5^"? Rpufct en Tudschema voor de Ronde van Overijssel zaterdag 27 mei 1961 PREMIES IN DE RONDE VAN 1961 ZATERDAG 27 MEI MARINA The Captain's Paradise SCHOOLVOETBAL- TOURNOOI Volgende week beslissing Polowedstrijden Vrijdag 26 mei 1961 WEEKBLAD VOOR RUSSEN Pagina 4 Kampioenen Een „harde" HENGELO a om m.m ENSCHEDÉ 103 H. Scheuten. 104 G. Scheuten. Vrijdag en zaterdag de film: Woensdag de film: i - ii:_ .1 DjjcfiAn r,T>rï„r- inar 71 i n MTS-dinlomU behaal- Zaterdagmiddag om één uur zal in Rijs sen weer het startschot worden gelost voor de Ronde van Overijssel. Voor de tiende keer, de jubileumronde dus, samenvallend met het vijftigjarig jubilea dat de Rijs- sense WV dit jaar viert. Geen wonder dat de organisatoren (VVV, en alles wat daar mee annex is en de directie van het dagblad van het Oosten) alles in het werk heb ben gesteld om deze Ronde tot Iets groots te maken. Daarin is men wel geslaagd, voor zover dit bij voorbaat verwacht mag wor den. Het aantal inschrijvingen beloopt bijna een record, 156 renners; er is een min of meer officiële Duitse afvaardiging, die beslist meer inhoud zal heben dan de individuele Duitsers die voorheen wel eens een eindje kwamen meefietsen, en er komt een ploegje van zes geselecteerde Belgen, nog vergezeld van een landgenoot die op eigen houtje de reis naar Rijssen onder neemt, plus een Fransman. Wij verwachten van deze Ronde overi gens ook om andere redenen iets bijzon ders, een reden welke buiten de bemoei enis van de organisatoren ligt. Een groot aantal amateurs die enkele jaren lang de „dienst" uitmaakten in de belangrijkste na tionale ronden, is in dit voorjaar overge stapt naar de rijen van de professionals. Daarmee is de weg vrij gekomen voor de jongens die vorig jaar steeds de eer aan de „groten" moesten laten. En nu doet zich het merkwaardige feit voor dat in de tot nu toe gereden belangrijkste wedstrij den de kwaliteit van het amateur-veld maar weinig, of in 't geheel niets onder doet voor dat van de laatste jaren. Ook zater dag voorzien wij daarom een geheel „open" strijd, waarin moeilijk een favoriet aan te wijzen zal zijn. Tot nu toe is nog niet de naam van Jan Janssen uit Nootdorp, de Ronde-winnaar van het vori ge jaar, onder deze 156 renners te vinden, Maar liet is onder insiders bekend dat hij op het ogenblik ernstig speelt met de gedachte om toch maar over te gaan naar de beroepsrenners, of althans onafhankelijke te wor den. Janssen klaagde onlangs steen en been, dat men hem geen kansen meer biedt om te rijden zoals hij zou willen. „Al tijd houden ze mijn wieltje in de gaten", zo klaagde hij, „iedere po ging om naar voren te gaan, brengt beweging in een peleton en als ik eens denk weg te sprin gen, is meteen de hele zaak in rep en roer"..... Jan Janssen geeft daarmee precies aan waarom wij deze keer zoveel van onze Ronde ver wachten en waarom het vorige jaar niet minder dan achttien renners gezamenlijk naar de eind streep stoven om in dé sprint te beslissen wie de racefiets van ons blad zou verdienen. Kilometers van te voren joe gen de renners uit deze kopgroep al onverbiddelijk achter iedere vluchter aan. Men stond elkaar geen tien meter ruimte toe. Het tempo lag verbazingwekkend hoog om maar niemand de kans te geven- met een sprong weg te komen uit deze kluit renners, waarin iedereen, iedereen vrees de. Goed, het was een stukje wielersport om nooit te verge ten, daar tussen Enter en Rijs sen, maar ergens geeft het toch geen voldoening, wanneer na 220 kilometers nog zulk een grote groep om de beslissing moet strij den. Wij hebben lange tijd ge meend dat „dus" het parkoers niet moeilijk genoeg was om 'n werkelijke winnaar aan te wij zen, maar er was dat keer een teveel aan gelijke kwaliteit.... Uit deze groep van acht tien zijn inmiddels Ab Sluis Dick Groeneweg, Gerrit Wes- seling en Mik Snijders, die na Jan Janssen de beste plaatsen veroverden, prof ge worden - er is ruimte geko men voor de anderen. Dat is alleen maar winst voor de wielersport temeer daar het „jonge bloed" het bij de profs uitstekend doet. En nu de Ronde van Zater dag. De tiende in de geschiede nis van de „nieuwe" Ronde van Overijssel. Er zitten een he leboel knapen tussen de 156 deel nemers (vorig jaar startten er 56 man..) waarvan velen de naam zelfs nooit hebben gehoord ale kampioenen in de Ronde van Overijssel te vinden: Jansema, de kampioen van Groningen, Roel Hendriks, die titelhouder van Drenthe werd en Wim Diepe rink, de kampioen van Overijs sel. Verder komen Piet schreurs tweede in het kampioenschap van de drie noordelijke provincies, N. Hendriks en W. Breeuwen, tweede en derde in het kampi oenschap van Utrecht en de twee de aankomende in Zuid Holland M. den Outer uit Nieuwerkerk aan de IJssel. Piet van der Touw, de Neder landse sprintkampioen van vorig jaar, is opnieuw in Rijssen pre sent en Jaap Frakking, die zo verrassend naar voren kwam in de titelrace voor cycle cross. Behalve de winnaar van de Ron de van Friesland ontmoeten we ook een paar van zijn voornaam ste concurrenten uit die strijd: Nico Walravens, hier geen on- bekende: Hij werd vorig jaar ne gende, Wim Dieperink, de Braban der Hermes en de Rotterdammer J. Stolk, die vorig jaar ook al bij de achttien koplopers zat. Verder de winnaar van de Ron de van Zuid Holland, André van Aert uit Achtmaal en een paar „koplopers" uit de ronde v. Gel derland: Jan Boog uit Laren, G. Visser uit Santpoort en Jon- gejan uit Rotterdam, knapen die er in slaagden Jan Janssen in die Ronde op de dertiende plaats te rijden. Maar tot zaterdag 22 april kenden ook maar weinigen de slanke Kees Snepvangers uit Zundert en toch won deze 19-ja- rige met vlag en wimpel op die dag de Ronde van Friesland uit een veld met verschillende favo rieten. En dezelfde Snepvangers bewees afgelopen zaterdag dat deze zege geen uitschieter was, door meteen maar kampioen van Noord-Brabant te worden. Er zijn nog meer provinci- MJ.5! M«fTnfNi« IS#6 •«.16 U-SO^f Mttrtm «QTIMMtm, Mi.sjr ilHAS ;iaar zijn MTS-diploma behaal de - nu eindelijk de handen vrij om zijn sport serieus te beoe fenen. Hij heeft zich door een goede training uitstekend op dit sei zoen voorbereid en de resulta ten daarvan werden in de Ron de van Tunis, de vierdaagse van West-Berlijn en de wedstrijden welke wij boven reeds noemden, duidelijk zichtbaar. Wim zit in een zeer goede vorm. Naast hem een Bertus Boom uit Enter, die o.m. de Ronde van Munster won en nog een paar andere eerste plaatsen be reikte. Een renner die heel wat in zijn mars heeft, maar echt een beetje zijn „dag" moet heb ben om tot grote prestaties te komen. Vorig jaar viel hij voor tijdig uit, omdat een griepje hem kort voor de Ronde een paar dagen in bed had gehouden. De ze week hebben wij hem ech ter al een paar keren door Al melo zien sjassen op zijn race fiets, waarbij hij zich kennelijk niet had gespaard tijdens een train ings-„ritje". Jurrie Dokter en Johan Plui- mers, wie moeten we het eerst noemen? Dokter werd tweede Pinksterdag tweede in de Ron de van Enter, die ieder jaar meer allure gaat krijgen en de ze keer een sterke bezetting had. H.i« tru/t* r ti.ei Am1).!) *ST«t a •s 10 «FINISH 6» s>t li sstii* 9 tem t ii X»»u «fmyVMIM li .tl ir.it BftrfN tt.1t rt.M 8tlc«N M.JI F****»**® SN ri*.o8 DEVENTER RUS Maar Johan Pluimers werd za terdag achter Dieperink tweede in de provinciale titelrit die in de Flevo-polder is gehouden. Daar heeft het zó geducht gespookt, dat er maar vier renners over bleven van het gehele peleton, vier knapen die heel wat heb ben moeten „afzien" om een kans te behouden op de titel Deze Pluimers is een „harde". Vorig jaar werd hij zó vaak tweede in allerlei wedstrijden dat hij er bijna een bijnaam van overhield. Dit jaar zijn er ech ter ook al verschillende eerste plaatsen geweest. Drager en de twee Hörnings wel goed in de gaten houden en het is beslist zeker dat de zes Belgen die hun komst heb ben aangekondigd, de verre reis naar Twente niet zonder goede voornemens zullen onder nemen. Een zevende Belg, Naes- sens uit Brasschaat, en een Fransman, D. Chonavel, ko men op eigen gelegenheid. We voorzien een jubileum-ron de waarvan we nog meer dan andere jaren grote verwachtin gen mogen hebben. Het aantal premiesprints, verdeeld over de gehele route is, uitgebreid tot tien stuks. Zij zijn alle van be hoorlijke waarde, zodat de ren ners hier zeker aandacht voor zullen hebben. De gezamenlijke verslaggevers zullen voorts de premie voor de strijdlustigste ren ner en de grootste pechvogel toe wijzen. Er is dit jaar nog een groter aantal premies te verdienen in de Ronde van Overijssel dan voorheen het geval was. Zij be lopen alle een waarde van on geveer 15,- wat voor de ren ners zeker de moeite waard is. De eerste wordt verreden in Almelo, bij de Chr. Ulo aan de Schoolstraat en werd beschik baar gesteld door de heer K. J. Eilander, dir. van het Dagblad van het Oosten. Daarna zijn er premies op de Oelerbrug in Hengelo, de Haaksbergerstraat in Enschede, de Ootmarsumse- straat te Oldenzaal, op de Kuipersberg in Ootmarsum, in Almelo bij café de Mooie Vrouw in de Ootmarsumsestraat, in Nij- verdal op de Nijverdalseberg, in Deventer op de Ceintuur baan, in Markelo op de Heriker- berg, in Enter bij garage Korne- goor. De premies werden be schikbaar gesteld door wieler clubs, het Ronde-comité en voor een deel door wielerenthousias- ten ter plaatse, waarvoor het comité in het bijzonder erkente lijk is. De eerste en tweede aanko mende oostelijke renners krijgen als extra prijs een tube, aange boden door rijwielhandel Plui mers. Het gemeentebestuur van Rijssen en de VVV zorgden voor waardevolle prijzen voor de strijd lustigste renner en de grootste pechvogel, welke door de ge zamenlijke verslaggevers zullen worden aangewezen. Theo de Kinkelder (Hengelo) en Daan Schipper uit Enschede waren de derde en vierde man daar in de Flevo-polder. Dat zegt wel iets over hun capaciteiten. En verder starten uit deze con- I treien alle goede bekenden: Ten Berge uit Enter en Branenberg luit Enschede, Ben Doldersum uit Oostelijke zege Enschede, Heusinkveld uit Lich tenvoorde, Ben Lohuis uit Del-1 den, Dick Bossink, Den Ham, vo rig jaar prima mee galopperend in die sterke kopgroep en twee jaren geleden ook al fraai ge klasseerd. Rouweler uit Goor, de beide Scheutens uit Henge lo, Klaas Visser uit Enschede, Gerrit Zwienenberg uit Enter en nog verschillende anderen. Van de Duitse deelnemers mag men Heinrich Steinsen, Rijssen heeft in de negen voorheen ge reden Ronden van Overijssel steeds een massale start en een min of meer mas sale aankomst kunnen zien. "Dat is ergens wat eenzijdig gebleken. De organisatoren hebben daarom besloten de start iets te verleggen, om de wielerliefliebbers in Rijs sen een echte „doorkomst" van de kara vaan te laten zien. De start heeft nu niet plaats in de Sta tionsdwarsstraat, maar bij het Volkspark. Via de Oosterhofweg, Enterstraat, burg. Knottenbeltlaan, Markeloseweg en Elsener- straat in de richting Wierden. Na de eers te paar honderd meter zal de karavaan ongetwijfeld op volle toeren draaien, zo dat Rijssen echt een indruk krijgt van de wijze waarop het hele geval elders in de provincie aan het publiek voorbij raast. De finish is omstreeks zeven uur zoals steeds in de Stationsdwarsstraat. De prijs uitreiking is om 8 uur in hotel Gijsbers. Dat we al die renners van el ders, die dit seizoen al bewezen hebben juist in de grote Ron den uitstekend mee te kunnen, het eerst noemen, wil niet zeg gen dat de oostelijken niet zou den meetellen, Wim Dieperink bijvoorbeeld zou wel eens voor een oostelijke zege kunnen zor gen. De Barchemmer, die lid is van de Enschedese club „Het Oosten", heeft - nadat hij vorig No. Naam 1 J. Alma 2 A. Aert 3 F. Bui jink 4 J. Boog 5. H. ten Berge 6 M. J. de Bruyn 7 D. Bossink P. Bos 9 H. Blaauw 10 H. Buuts 11 T. Bleumink 12 W. J. Breeuwen 13 Fr. v. d. Berg 14 B. Boom 15 J. Borst. 16 A. v. d. Boogert. 17 C. Broekmans 18 J. Branenberg. 19 W. van Dok. 20 K. Dekker. 21 P. van Dijk. 22 E. v. d. Doorn. 23 L. v. Dongen. 24 W. Dieperink. 25 J. Dokter 26 B. W. Derksen. 27 B. Doldersum. 28 J. J. v. Ek. 29 H. v. Essen. 30 R. Frésen. 31 H. G. Frésen. 32 J. Frakking 33 H. van Gent 34 G. Geusebroek. 35 J. Gisbers. 36 G. Hermans. 37 P. Hoekstra. 38 R. Hendriks. 39 N. Hendriks 40 B. van Heuvelen. 41 W. v. Heel. 42 R. J. de Haas 43 J. Heurneman. 44 B. Heusinkveld. 45 P. v. d. Horst 46 J. v. Haaren. 47 J. Hermes. 48 J. Jongejan. 49 R. de Jager 50 B. P. Jansema. 51 H. de Jong. 52 L. Jansen. Woonplaats Ede Achtmaal-NB Den Haag Laren-NH Enter Amsterdam Den Ham Hoogkerk-Gr. Engelbert-Gr. Erp-NB Hall Utrecht Den Haag Enter Hattum Maasdijk-ZH Zevenb.-Hoek Enschede Enkhuizen Dalfsen-O Wormerveer Beverwijk Made Barchem-Gld Enschede Aalten Eschede Amsterdam Wezep Zeist Zeist Naarden Leiden Santpoort Eindhoven Amsterdam Ureterp-Fr. De Wijk Utrecht Amsterdam Rossum-Gld. Kerkwijk Doetinchem Lichtenvoorde Klundert-Nbr. Nijmegen Berkel-ZH Rotterdam IJsselmonde Wagenborgen-Gr. St. Willebrord Raamsdonk No. Naam 53 W. Janssen. 54 A. Kamphuis. 55 Th. Klovert. 56 A. v. Kemenade. 57 A. v. d. Knaap. 58 G. Krabbenbos. 59 W. Konstapel. 60 P. Krol. 61 J. J. Krijnen. 62 H. Kremer. 63 A. Kettenis. 64 J. v. d. Kloot. 65 T. de Kinkelder. 66 G. Kloosterman. 67 F. v. Lachterop. 68 B. Lohuis. 69 W. v. Lente 70 R. v. d. Leeur. 71 J. Mesters. 72 G. W. Mensink. 73 J. B. Muller. 74 A. J. Mulder. 75 W. Muller. 76 E. v. d. Meer. 77 J. Nooy. 78 H. v. Nek. 79 R. W. Otte. 80 M. J. den Outer. 81 J. Pluimers. 82 G. v. d. Peppel. 83 K. v. Pelt. 84 G. Pothoven. 85 H. G. Popma. 86 J. Poppen. 87 C. Pronk. 88 J. Roelofs. 89 W. v. Rossum. 90 T. Rijkers. 91 K. L. Ritzema. 92 H. Rouweler. 93 A. Reekers. 94 L. te Riele. 95 Th. Rutten. 96 B. Slot. 97 J. W. v. d. Small 98 H. Smits. 99 G. Suselbeek. 100 C. Snepvangers. 101 P. Soetekouw. 102 E. Sminia. Woonplaats Noorwijkerhout Wagenborgen-Gr. Rotterdam Eindhoven Wateringen Haarlem Bennekom-Gld. Amsterdam Bussum Doetinchem Den Haag Zundert-Nbr. Hengelo-O Almelo Amsterdam Stad-Delden Genemuiden Rotterdam Den Haag Laren-Gld. Amsterdam Halfweg Kerkenveld Amsterdam Amsterdam Amsterdam Haarlem Niewerkerk Enter Wageningen Poortugaal-ZH Amsterdam Zwolle Amsterdam Warmenhuizen Arnhem Oeffeit Bedum-Gr. Amsterdam Goor Nieuw-Vennep Amsterdam Leende-Nbr. Wierden Rotterdam Den Helder Zelhem-Gld. Zundert-Nbr. Nijmegen Haarlem Hengelo-O Hengelo-O No. Naam 105 D. Schipper. 106 M. Schotkamp. 107 P. Schreur. 108 H. v. Schie. 109 J. Stam. 110 H. Stevens. 111 G. Steinbach. 112 J. Stolk. 113 B. Stokkink. 114 P. v. d. Touw. 115 G. v. d. Veen. 116 M. ter Velde. 117 J. de Vries. 118 J. Vonhof. 119 A. Voorthuize'n. 120 R. Vreeburg. 121 K. Voorn. 122 C. Visser. 123 J. Venema. 124 A. M. Vos. 125 P. Verwey. 126 KI. Visser. 127 H. de Wit. 128 G. Wiersma. 129 H. v. Wijk. 130 H. Wiering. 131 N. Wijnands. 132 P. Wijnands. 133 H. Weustink. 134 G. Westenberg. 135 W. Wennekes. 136 N. Walravens. 137 G. Zwienenberg. 138 R. v. Zeist. 139 D. Chonavel. 140 E. Homing. 141 A. Homing. 142 H. Steinsen. 143 K. Böing. 144 S. Burion. 145 M. Drager 146 J. Wünfel 147 G. Theile. 143 H. Niehaus. 14.9 G. Naessens. 150 R. Schoofs. 151 A. Coucheir 152 K. Devers 153 A. Verbist 154 Pauwels 155 A. Claeys 156 A. Smits Woonplaats Enschede Enschede Wolvega-Fr. Krimpen a.d. IJ. Rotterdam Vinkeveen Kampen Rotterdam Borculo Rijswijk Heerenveen Deventer Ruinerwold Amsterdam Lun teren Veghel Kortenhoef Santpoort Groningen Lonneker Gouda Enschede Zeist Wams-Fr. Amsterdam Enschede Amersfoort Amersfoort Enschede Hengelo-O Wijk bij D'Stede 's-Hertogenbosch Enter Leiden Frankrijk Fr. Duitsland Did. Did. Did. Did. Did. Did. Did. Did. Brasschaat. België Did. België België België België België België Haar naam is Mary Miller, haar vader is een dirigent van lichte muziek in Argenti nië, de jongedame in kwestie is naar Ber lijn gekomen om een verloofde te zoeken, zij geeft zich uit voor Marina Ferrari... en dit alles met nog géén twintig lentes achter de rug! In Berlijn is er dan een aantal evenzo jongelui met een grote voorliefde voor dan sen en lichte muziek en met als vurigste wens eens met het eigen orkest voor de radio op te treden. Onder in de kelder van een pandjeshuis wordt zo vlijtig gerepeteerd, gezongen en gedanst, dat de beleende stukken ervan tril len (voorzover dit geen muziekinstrumen ten zijn, die clandestien worden bespeeld!) Zelfs maakt men gebruik van een eigen ge construeerd zendertje, zodat de Berlijnse po litie op zoek gaat naar de plaats, waar deze ritmische klanken worden voortge bracht. De jongelui, het orkestje (met niemand minder dan Rocco Granata en de jonge broertjes Jan en Kjeld) en Mary Miller, alias Marina, komen natuurlijk met elkaar in contact en dit alles is dan het allerbes te voorwendsel voor een fonkelende cocktail van anderhalf uur pittige schlagers, vrolij ke complicaties, onzinnige verwikkelingen en - daarvoor ben je tenslotte jong - amou reuze perikelen De zender, die zowaar een verbinding met de ouders van Marina in Argentinië tot stand brengt, de politie, de voortdurend tot wan hoop gebrachte pandjeshuisbaas (vertolkt door Rudolf Platte) en het jeugdige jazzor kest brengen tenslotte een voor iedereen ge lukkige oplossing! En alleen daarom al zullen zij, die jong zijn, en allen die zich jong van hart voelen, „Marina" graag hebben gezien. vrouw. En alser vele jaren voorbijgaan merktSt. James tot. zijn schrik, dat Nita het uitgaan en pret maken beu wordt en dat zij ook wel eens zelf wil koken en Maud be ging het huiselijke leven de keel uit han gen, zij wil ook wel eens uitgaan en pret maken. Het komt zelfs zo ver dat beide echtgenotes in St. James niet meer hun ideaal zien. St. James moet het dan opne men tegen twee vrouwen en twee minnaars. En wat dat allemaal voor narigheid mee brengt... Al jaren lang tracht Kapitein Sr. James tevergeefs de ideale levenswijze te vinden. Maar eindelijk is hij er als kapitein van de „Golden Fleece" een stoomboot die op en neer vaart van Gibraltar naar Kalik, toch van overtuigd zijn paradijs op aarde te hebben ontdekt. Zijn paradijs heeft als basis de liefde voor twee vrouwen die een volkomen tegenovergesteld karakter hebben. In Gibraltar heeft hij een keurige rusti ge typisch Engelse huisvrouw genaamd Maud. Maud is het levende symbool van het goedige en sullige in St. James' ka rakter. In Kalik vindt hij de verpersoonlij king van zijn avontuurlijke neigingen in de exotische Nita. Nita is een natuurkind, brui send van levensvreugde, wild als een jong veulen en opwindend als de verhalen uit Duizend en één nacht Op zijn boot rustig varend van zijn ene vrouw naar de ande re geniet St. James' van de rust om zich heen en verkneutert zich met de gedachte aan datgene, dat hij voor zichzelf heeft ver sierd. De enige die van St. James' levenswijze iets afweet is Ricco, de stuurman van de GOLDEN FLEECE en Rico heeft een mate loze bewondering voor zijn kapitein. St Ja mes heeft alles schitterend voor elkaar, doch één ding heeft hij over het hoofd gezien en wel dat niets iZo veranderlijk is als een De uitslagen van het Schoolvoetbaltoernooi tussen de Rijssense en Enterse scholen zijn als volgt: Wilhelminaschool-Oranjeschool 5-0. Julianaschool-Chr. School Enter 3-0. r.k. School Rijssen-St. Jozefschool Enter 0-3. St. Jozefschool Enter-Wilhelminaschool 3-1. O.L.S. Rijssen-Herv. School Enter 7-1. Wilhelminaschool-Hervr. School Enter 9-0. O.L.S. Rijssen-Julianaschool 2-0 Oranjeschool-Chr. School, Enter 0-2, Julianaschool-Oranjeschool 5-1. Chr. School Enter-St. Jozefschool Enter 1-3. St. Jozefschool Enter-Herv. School Enter 10-0. De St. Jozefschool uit Enter en de Julia- naschool zijn beide nog zonder verliespun- ten. Donderdag! juni ontmoeten beide school elftallen elkaar welke wedstrijd wel de be slissing zal brengen. De stand is momenteel Wilhelminaschool 7 5 0 2 10 punten Chr. Sch.Enter 6 3 0 3 6 punten. O.L.S. Rijssen 6 2 0 4 4 punten. Herv. Sch. Enter 5 1 0 4 2 punten. Oranjeschool 5 0 0 5 0 punten. r.k. Sch. Rijssen 5 0 0 5 0 punten. Komende week worden nog de volgende wedstrijden gespeeld: Julianaschoolr.k. School Rijssen 30 mei terrein Excelsior. Chr. Sch. EnterHerv. Sch. Enter 31 mei terrein Enter Vooruit. St. Jozefschool. EnterJulianasch. 1 juni terrein Enter. Oranjeschoolr.k. School Rijssen 1 juni ter rein Excelsior. OranjeschoolO.L.S. Rijssen 2 juni terrein Kamgaren. Herv. Sch. Enterr.k. School Rijssen 2 juni terrein Enter Vooruit. Zaterdag 27 mei worden er in het bosbad „De Koerbelt" te Rijssen polowedstrijden gehouden tussen de Rijssense en Vriezen- veensche zwemvereniging. Er worden 3 wedstrijden gespeeld n.l. een heren-, dames- en een aspiranten zeventaL De wedstrijden vangen aan om 6 uur. Nieuwe leden van de zwemclub kunnen zich dagelijks opgeven aan het bosbad, de training is op dinsdag en donderdag 's avonds om 7.15.

Weekblad voor Rijssen | 1961 | | pagina 4