TOERWAGEN-RALLY BURGERLIJKE STAND INTERNATIONALE MOTORRACES TE TUBBERGEN KYNOLOGEN-SUCESSEN GEVONDEN VOORWERPEN SPEURTOCHT PER FIETS ZWEMBAD IN DE MORS SPORTDAG JACHTOPZIENERS ONDERHANDSE OPDRACHT EXCELSIOR SPANNENDER DAN OOIT Afdeling auto's: Ds. J. Vos nam beroep aan Tentoonstelling club- en buurthuiswerk ZANGDIENST In de Geref. Kerk (Boomkamp) zal za terdagavond een zangdienst worden ge houden. Hieraan zal medewerking worden ver leend door de heer A. Nawijn (orgel) en B. J. Stegeman (trompet). De solozang zal worden verzorgd door R. Schot, ter wijl de verbindende tekst zal worden ge sproken door C. v. d. Ploeg. De toegang tot deze bijeenkomst is vrij. De heer A. Pas (Tuinstraat) behaalde op Hemelvaartsdag met zijn boxer Sam van de Heerenheide een fraaie prestatie op de speciale Boxer-clubmatch in de Duitse plaats Mülheim/Ruhr. De reu werd n.l. bekroond met een le U in de open klasse, waarin wel een bizonder grote concurrentie was. De heer G. Kamphuis, die met zijn cockerspaniel Dainty van de Cockershof deelnam aan de clubmatch van de Kyno- logenolu'b .Friesland' te Sneek, zag deze hond het praedicaat le U toegewezen, terwijl Dainty tevens werd uitgeroepen tot beste hond van de clubmatch. De hond Little Lady van de Cockerhof van dezelfde eigenaar behaalde een le ZG. Portemonnaie (rood); bromfietssleutels; blauw-grijze ceintuur (in Schwarzwald); damesportemonnaie; wit fietspompje; een zwart (bruin afgezet) hondje (teef); een lichtgrijs fietspompje; bruine kinderjurk; grijze plastic damesregenmantel; porte monnaie; duimstok; bruin geruite jurk- ceintuur; padvindersriem; wit kinder schoentje; portemonnaie met inhoud, met een briefje daarin met de naam Jenneke Ligtenberg; portemonnaie met inhoud; een wit fietspompje; 2 sleutels, vermoe delijk om de deuren van een bestelwagen te openen, waarop no. 10; een dameshand schoen (linker); rode portemonnaie, inh. f 1,52. Honden. Er zijn nog enkele honden af te halen aan het honden-asyl, Zuider straat 13. Bovenstaande voorwerpen en goederen zijn te bevragen op het rijkspolitiebureau op alle werkdagen tussen 18 en 20 uur. Te lefonisch worden geen inlichting ver strekt. Zaterdagmiddag vond in het clubge bouw van de speeltuinvereniging Irene de prijsuitreiking plaats van de op j.l. Hemelvaartsdag gehouden speurtocht per fiets. De prijzen werden toegekend aan de volgende deelnemers: Senioren: le prijs (na loting) L. Voortman, 12 strafpunten; 2 A. ter Harmsel, 12 straf- punten; 3 G. D. Vrugteveen, 13 straf- punten; 4 J. T. Vrugteveen, Nijverdal; 5 W. H. Zwoferink; 6 mevr. Webbing- Olthof; 7 D. Kreijkes; 8 G. Biezemaat; 9 W. Pongers; 10 A. Beltman; 11 G. Biezemaat; 12 J. Webbing; 13 A. Nij- kamp; 14 J. Lichtenberg; 15 A. Bolman; 16 mevr. Bolman; 17 G. Haan; 18 J. Haan. Junioren: 1 T. Olde Reuver of Briel; 2 A. Bolks; 3 J. Olde Reuver of Briel; 4 A. D. Bolks; 5 S. Biezemaat; 6 H. van Eijk; 7 J. Kiers; 8 D. Zwoferink; 9 J. Nieuw- enhuis; 10 W. Nieuwenhuis? 11 J. van Losser; 12 J. Zwoferink; 13 V. Bolman; 14 J. Beunk; 15 D. Meijerink; 16 R. KI. Horsman. Er werden aan de volgende deelne mer tj es troostprijzen toegekend: J. Marra, D. Ligtenberg, H. ten Ber ge, M. Tijhof, J. Harbers, G. Kreijkes, J. Marra. Dinsdag j.l. is het zwembad in de Mors weder opengesteld. Aanvankelijk lag het in de bedoeling het zwembad reeds op 3 mei open te stel len, doch door het waterschap ,De Reg- ge' werd geen toestemming verleend het stuw in de Maatgraven, waaruit het wa ter voor het zwembad - wordt .betrokken', te gebruiken. Dit in verband met klach ten door eigenaren van weidepercelen in het z.g. Skeperèène, die van mening wa ren, dat het gebruik van de stuw tot ge volg had, dat de weidepercelen in het Ske perèène wateroverlast kregen. Na een on derzoek, door het waterschap ingesteld, werd aanvankelijk de mening van de eige naren van de bedoelde gronden schijn baar gedeeld, zodat het gebruik van de stuw in de Maatgraven werd verboden. Als dit verbod was gehandhaafd, had men water in het zwembad moeten pompen, welke methode de exploitatie belangrijk duurder had gemaakt. Van de zijde der gemeente zijn pogin gen aangewend om de moeilijkheden uit de weg te ruimen. Omdat het waterschap toestemming heeft gegeven het stuw te gébruiken, kon het zwembad dinsdag worden opengesteld. Bij een bezoek aan het bad is ons nog weer eens opgevallen, welk een dringende eis het is, dat het volgende seizoen van het nieuwe bad gebruik zal kunnen wor den gemaakt. Het bad maakt een verouderde, om niet te zeggen verwaarloosde indruk. De ver zakking van de taluds wordt schijnbaar ieder jaar erger, terwijl ook de kleed ruimten en de andere accomodatie geen verzorgde indruk meer geven, ondanks alle moeite die er gedaan is om een en an der nog een toonbare indruk te doen ge ven. Over de bouw van het nieuwe zwembad is men optimistisch gestemd. Als de rijks goedkeuring afkomt, kan men dit jaar nog met de bouw beginnen, zodat het volgend jaar het zwembad-drama ten einde kan zijn. De afd. Overijssel van de Nederlandse vereniging van Jachtopzichters hield haar jaarlijkse sportdag ook dit jaar weer op ee'n terrein gelegen bij oHtel Rijsserberg. Voor deze krachtmeting bestond ook dit jaar weer grote belangstelling (127 schut ters) en mede door het fraaie weer beant woordde het evenement aan de verwachtin gen, die de vele deelnemers er aan haddén gesteld. De wedstrijden werden geopend door de voorzitter van de afd. Overijssel, de hee'r G. W. ter Horst, die het overleden bestuurs lid, de heer Van Oorschot, herdacht. Niet minder dan ruim 70 jachtopzieners uit alle delen van Overijssel waren naar de Rijsserberg gekomeh om hun kunnen te tonen. Winnaar van de vaste baan jachtopzich ters werd de heer L. Kat uit Ommen met 180 punten, die daarmede in het bezit kwam van een fraaie wisselbeker, 2e werd M. Kemperman uit Nijverdal, 3e F. Sluiter uit Ens (N.O. Polder), 4 H. Oude Grepe uit Denekamp, 5 J. Sluiter te Bathmen, 6 A. Eising uit Diepenheim, 7 C. Spikkel uit Haaksbergen, 8 G. J. Nijenhuis uit Vilste- ren, 9 A. van Maanen uit Hengelo, 10 H. F. Veldhuis uit Lonneker. Vrije baan jachtopzichters: 1 R. Bus, Hol ten; 2 C. Spikke, Haaksbergen; 3 L. Bolink, Holten. Vrije baan buks voor dames: 1 Mevr. Eising, Diepenheim; 2 Mevr. Dekker, Bar- chem; 3 Mevr. Vrieze, Hengelo. Vrije baan buks (heren): 1. A. Eising, Diepenheim; 2 W. Koldeweij, Deventer; 3 H. Pongers, Markelo. Vaste baan voor heren jagers: 1 G. W. ter Horst, Rijssen; 2 W. Lucassen, Drempt; 3 J. G. Peters, Dedemsvaart. De prijzen werden door de heer G. W. ter Horst in Hotel Rijsserberg uitgereikt. RIJSSEN Geboren: Bea, dv J. R. van den Noort en J. Ehrenhard, Lentfersweg 52 Hen drik, zv G. J. Oostervelt en G. E. van der Burg, Borkeld 3 Hendrikus, zv A. J. Krejenzang, en B. H. Kalkhuis, Walstraat 63 Janna, dv G. J. van de Maat en J. Baan, Hagweg 16 Pieter, zv A. Troost en E. Koert, Nijverdalseweg 79 André Willem Hendrik, zv A. Pouw en IJ. J. de Groot, Enterstraat 33. Gehuwd: Hendrikus Johannes Slaghek- ke, 25 j., en Antonia Siegerink, 24 j., Rijs sen, van den Broeksstraat 20 Herma- nus Rekers, 27 j., en Marthijntje Wilhel- mina van Scherpenzeel, 28 j., Epe, Dwars weg 9. Overleden: Jan Voortman, 73 j., ev J. Harbers, Esstraat 29 Mannes ten Ber ge, 77 j., weduwnaar van J. van der Stouw, Oosterhofweg 62. Aan het aannemersbedrijf B. J. Nijhuis en Zn. N.V. te Rijssen werden de volgen de objecten onderhands opgedragen: 1. 300 woningen in plan Verschoten te Apeldoorn voor de som van f4.000.000; 2. 705 woningen en 12 winkels in plan Veldwijk te Hengelo voor de som van ca. f9.000.000; 3. 716 woningen en 18, winkels in plan Mekkelholt te Enschede voor de som van f 10.000.000. Dit laatste object be vat tevens de eerste vier in Twente te bouwen torenhuizen met een hoogte van 12 woonlagen. De toerwagen-rallye, die de KNVTO, de Koninklijke Nederlandse Vereniging van Transport-Ondernemingen, ieder jaar in mei organiseert, is voor de deelnemers ieder jaar weer opnieuw een prettige aangelegen heid. Niet alleen voor de chauffeurs, van wie op deze dag veel inzicht, oplettendheid en paraatheid wordt gevergd, maar ook voor de inzittenden van de toerwagen, die als echte toeristen, van begin tot einde met de rallye meeleven. Zo is het dan ieder jaar ook voor een tweetal chauffeurs van de OAD en voor een bus vol gegadigden een plezierige dag. Met trots kijkt men nog terug naar de eer ste rallye, die in het verband van de KNVTO werd verreden, toen de OAD-equipe met de eerste prijs uit de bus kwam. Sindsdien is dit meesterlijke staaltje niet meer gelukt, maar de OAD prijkt nog steeds op de ere lijst van eervolle winnaars van de lang niet gemakkelijke rallye. Van die toerwagens, die in Zwolle waren gestart (de Noordelijken en de Oostelijken dus) viel er geen enkele onderneming in de prijzen. Was de Zwolle-rit dan dit jaar moei lijker dan de rit, waarvoor men in andere Excelsior 2 bracht zaterdag het tweede elftal van DOS Vriezenveen een 43 ne derlaag toe. Na een zwak begin volgde een reeks overwinningen, die dit elftal nog de tweede plaats op de ranglijst op leverde. Een goede prestatie. Traditiegetrouw werden de A junioren ook dit jaar weer kampioen. Door DES A met een 91 nederlaag naar huis te zenden, ging de vlag in top. Jongens, van harte gefeliciteerd! Kampioen B wist tegen Enter Vooruit B een 63 overwinning te behalen. Excelsior D klopte GFC C met 81 en kan morgen kampioen worden. Jongens, wij rekenen op jullie. Het programma luidt: Excelsior B GFC A. Excelsior D Twenthe C. GFC C Excelsior E. plaatsen was gestart? Een moeilijk te be antwoorden vraag, maar de vraag is onher roepelijk gesteld. Met goede verwachtingen ging de OAD- bus om 4 minuten over half 9 van start van uit de tuin van de Buitensocieteit te Zwolle. Temeer had het gezelschap van de OAD- equipe (met no. 11) deze goede verwach tingen, omdat 2 bekwame chauffeurs, M. Rozendom en E. Bronsvoort, de vele klip pen van de rallye zouden gaan omzeilen. Tijdens de route moesten niet minder dan 20 oriënteringspunten, 10 opschriften en 10 foto's worden ontdekt, aan welke opgaven de passagiers ook actief mee mogen werken, hetgeen o.a. een van de grootste attracties is voor de meerijders. Aan medewerking heeft het de chauffeurs zeker niet ontbroken, maar strafpuntloos kon men dit onderdeel van de rallye niet verrijden. De kaartleesrit bleek wel bijzonder moei lijk te zijn, en mede doordat een wegomleg- ging in Wageningen storend werkte, en daar door een foutieve route werd gekozen, kreeg men een te groot aantal strafpunten. Het einddoel van de rallye was Eist, in het hart van het fruitland, waar in de Dorps straat de klassementsproeven moesten wor den afgelegd. Hier werd het uiterste van de rijvaardigheid van de chauffeurs gevergd; voor de OAD was het Rozendom, die de vele klippen moest omzeilen. Met 72)4 strafpunt bracht Rozendom het er relatief heel goed af. De middagrit was weer een opwindende gebeurtenis, ook hier werden de passagiers ingeschakeld in het ontcijferen van de hyro- glyphen, waarlangs de route moest worden „gezocht". In dit onderdeel van de enerve rende rallye reed de OAD-bus foutloos dooi* het Betuwse landschap. De prijsuitreiking had plaats in de vei linghallen van Eist, ook hier bleek, dat de Elstenaren alles hebben gedaan om het KN VTO-gezelschap zo goed mogelijk te ont vangen. De le prijs viel ten deel aan de RTM uit Roterdam met 87 strafpunten, 2e werd de EBAD uit Beek (L.) met 101% strafpunten, 3 de NV Zwart uit Wormer- veer (102), 4 de Zeeuws-Vlaamse Tramweg mij (107%) en 5 de N.V. Maarse en Kroon uit Aalsmeer met 129% strafpunten. Geen van de Twentse of Noordelijke ondernemin gen viel in de prijzen, maar en voor de chauf feurs en voor de passagiers van alle 46 deel nemende bussen was het een interessante dag geweest. Tubbergen, 11 mei. Het internatio nale motorsport-evenement, dat traditio neel elk jaar op Tweede Pinksterdag op het circuit van Tubbergen plaats vindt krijgt dit jaar een renners veld aan de start als nog maar zelden of nooit tevo ren. Het bestuur van de Stichting Circuit Tubbergen heeft zich dit jaar ernstig beraden over de vraag of het doorgaan van dit evenement gezien de geweldige financiële konsekwenties, nog wel verant woord was. De heren, die al sinds jaar en dag tien duizenden motor-enthousiasten aan zich verplichten, hebben na wijs beraad thans besloten opnieuw de schouders onder het werk te zetten, waarbij zij eerst in eigen boezem tot een frisse her groepering van krachten zijn gekomen. De opzet was om in de organisatie tot een dusdanige besparing te komen, dat men financieel in staat was het beste wat er op internationale rennersmarkt te krij gen is, voor Tubbergen te contracteren. In nauw overleg met de KNMV is men in die opzet ten volle geslaagd. Een ge lukkige omstandigheid daarbij was dat men een week na Zandvoort „draait". Daardoor kon men aanmerkelijk bespa ren op de reiskosten van coureurs, die van verre moeten komen. Alle klassen zijn zeer goed bezet. In de 125 cc-klasse is 't vermoedelijk Willy Scheid- hauer met zijn Ducati, die voor de rest van het veld te snel zal blijken te zijn. Bij de kwartliters domineren de NSU's, waar bij Gunter Beer en Hubert Lutenberger, beiden op Adler, voor de nodige concur rentie zullen zorgen. Buitengewoon interessant wordt het in de 350 cc-klasse, waar de strijd zich toe spitst tussen de Engelsman Frank Perris en de Duitser Ernst Hiller, die in deze klasse beiden een Norton berijden. Gelijke machines en gelijke kansen dus voor twee coureurs, die vorig jaar in Tubbergen BENOEMD In de vacature mej. Ardesch werd tot onderwijzeres aan de Julianaschool be noemd mej. v. d. Kils uit Muiderberg. GESLAAGDE PUZZLERIT VOOR AUTO'S EN MOTOREN De Rijssense Motorclub RM'C hield een zeer geslaagde puzzlerit over een afstand van 49 km voor auto's en motoren. De route liep in de omgeving van Rijs sen, en was deze keer niet te moeilijk ge maakt, zodat ook beginnelingen van deze rit volop konden genieten. Door de kampioenen van vorig jaar wa ren z.g. poedelprijzen beschikbaar gesteld voor dat lid van RMC, dat het hoogste aantal strafpunten kreeg toegewezen. De ze „gelukkige" was A. J. ten Hove, die 172 strafpunten wist te vergaren. De an dere poedelprijs was voor een deelnemer niet lid van RMC, dat het hoogst aantal strafpunten kreeg toegewezen. Deze prijs werd „gewonnen" door de heer Voskamp uit Almelo (133 str. p.). De uitslag is als volgt: 1. H. v. d. Voort, 7 str. ptn; 2 B. Es- huis, 15 str. ptn; 3 J. W. Dijkink, 31 str. ptn; 4 H. ter Horst, 37 str. ptn; 5 M. Men- sink, 39 str. ptn. Afdeling motoren: 1 H. Buursink, 8 str. ptn; 2 H. Ekkel, Vroomshoop, 12 str. ptn; 4 W. Jansen, 86 str. pnt; 4 J. Smit, 94 str. ptn; 5 A. Nijen huis, Markelo, 101 str. ptn. POSTDUIVENVERENIGING HET LUCHTVERMAAK De postduivenvereniging het Luchtver- maak organiseerde zaterdag j.l. een plaat selijk concours op Sittard, waarvoor grote belangstelling bestond. Er werden niet minder dan 876 duiven ingezet. De vereniging heeft voor de eerste vluchten een groot aantal ere-prijzen in gezameld, bij de plaatselijke winkeliers. De eigenaren van de eerste 20 aanko mende duiven van deze vlucht werd een fraaie ere-prijs toegekend, waarvoor uiter aard geen inleggelden waren verschul digd. De duiven werden gelost om 12 uur en winnaar werd H. Waggeveld, die zijn eer ste duif 2.22.55 "binnen" had. Een gedeelte van de uitslag: 1 H. Waggeveld, 2 G. J. Dokters, 3 G. J. de Wilde, 4 W. van Brussel, 5 J. Nijland, 6 H. Bolink, 7 A. J. v. d. Willige, 8 H. J. Bolink, 9 W. Markvoort, 10 A. J. ter Ste ge, 11 H. J. Lankamp, 12 J. Nijland, 13 A. J. Dannenberg, 14 W. ter Harmsel, 15 B. Kreijkes, 16 J. H. Voortman, 17 A. J. Dannenberg, 18 J. W. Voortman, 19 H, J. Kienhuis, 20 W. Sikkelbein. Winnaar van de serie van 2 werd H. J. Wilmink en van de serie van 3 werd W. Markvoort. Het concours werd gesloten om 2.41.17. REISVERENINGING NVV De Reisvereniging van het NVV heeft j.l. zaterdag haar jaarlijkse reis gemaakt. Dit keer was het hoofddoel de bollenvel den. De reis onder ideale weersomstan digheden gemaakt, ging via Hoevelaken naar Noordwijk aan Zee waar enkele de temperatuur van het water probeerden door te gaan pootje baden. Van Noord- wijk ging het door de bollenstreek naar 't Linnaeushuis waar de prachtige bollen- tuin werd bezichtigd. Hierna kwam Amsterdam met een be zoek aan Artis en het prachtige aquarium. Na een gezellig diner werd de terugreis aanvaard waarbij de laatste aanleg was in Twello. Om pl.m. half twaalf arriveer de men moe maar zeer voldaan weer in Rijssen. voor een spectaculair vuurwerk hebben gezorgd. Hët hoogtepunt van de dag wordt ech ter weer de strijd in de halve liter klasse, waarbij Hiller ditmaal op zijn vertrouw de BMW gaat rijden en Perris vorig jaar na een adembenemend duel met cen timeters verschil winnaar het houdt op de gelijke eenpitter Norton. Deze twee zullen echter niet alleen de dienst uitmaken, want ook Hansgunther Jager, Kassner en niet te vergeten Alois Huber, zullen terdege hun toontje mee- blazen in dit „concert" der zware kanon nen. Het circuit verkeert weer in puike con ditie. Om een zo groot mogelijke toeloop van het publiek te bevorderen hebben de organisatoren de entree-prijzen drastisch verlaagd, zodat het er naar uitziet dat tienduizenden op deze motorsportdag het circuit zullen omzomen. Het bericht, dat Ds. J. Vos van Goudriaan en Ottoland het beroep, op hem uitgebracht door de Ned. Herv. Gemeente van Rijssen, had aangenomen, is door de gemeenteleden van de Herv. Gemeente in Rijssen met grote vreugde ontvangen. Immers, al zo lang had men gehoopt de 3e predikantsplaats in Rijssen bezet te krijgen. Vele malen is de hoop daartoe ontvlamd, maar even zovele keren werd men teleur gesteld. Ds. J. Vos Met grote dankbaarheid en vreugde zal men eind juli, als Ds. Vos zijn intrede in Rijsen zal doen, de jonge herder tegemoet treden. Deze intrede zal dan een historische zijn, omdat dan voor het eerst de 3e pfe- dikantsplaats zal zijn vervuld. Uiteraard zijn ook de beide andere predi kanten van de Herv. Gemeente, t.w. Ds. Van Tuyl en Ds. Vergunst, zeer ingenomen met de komst van Ds. Vos. Niet alleen zal de arbeid van Ds. Van Tuyl en van Ds. Ver- gunst kunnen worden verlicht, maar veel meer is men verheugd, omdat nu eindelijk aan de noodzaak, dat de gemeente haar 3e herder krijgt, zal zijn voldaan. Ds. Vos is predikant bij de Ned. Herv. Gemeente van Ottoland en Goudriaan sinds 17 april 1955, toen hij aldaar zijn intrede had gedaan. De nieuwe Rijssense Herv. predikant is geboren te Huizen op 15 september 1921, en is eerst op latere leeftijd met zijn studie op het Chr. Lyceum en aan de Rijksuni- versfiteit te Utrecht begonnen, nadat hij eerst enige jaren in het zakenleven had ge werkt. In 1955 kon hij zijn studie beëindi gen en werd in zijn eerste gemeente door Ds. Vermaas uit Veenendaal in zijn ambt bevestigd. Ds. Vos, die gehuwd is en 2 kinderen heeft, zal in de loop van de maand juli de pastorie aan de Wierdensestraat betrekken. Welk belangrijk opvoedend werk door de stichting club- en buurthuiswerk in en kele jaren is verzet en wat men reeds heeft weten te bereiken, kwam zaterdag middag tot uiting in de tentoonstelling van werkstukken door de verschillende clubs gemaakt, welke in de Schildschool was georganiseerd. Voor deze tentoonstelling bestond voor al 's middags grote belangstelling. Voor de gemaakte werkstukken moet veel be wondering worden opgebracht. Op de timmercluib waren prachtige resultaten bereikt en waren voorwerpen gemaakt, waarvan de jongens zelf veel plezier kun nen beleven. Dat was ook het geval op de handwerkafdeling. Met behulp van leid sters waren hier prachtige kledingstuk ken en gebruiksvoorwerpen vervaardigd. Van andere aard was de show van de werkstukken, vervaardigd op de mario- nettengroep. Op bizondere wijze vervaar digde poppen, waarmee men later ook zal kunnen spelen in de poppenkast. Een club, die echt grote belangstelling ver dient, omdat hier kan worden voldaan aan het verlangen van vele jongeren zelf poppen en figuren te maken, waarmee (net) echt kan worden gespeeld. Fraaie resultaten waren ook bereikt in de te ken- en schildergroepen. Kennelijk heeft men hier onder goede leiding gestaan, omdat het opviel, dat hier stukken wer den getoond, die al boven het gemiddelde niveau van een jonge tekenaar en schil der liggen. Bij verdere uitbouw van deze groepen kan men nog schitterende resul taten verwachten, omdat enkele leden van deze groep werkelijk talenten hebben. Voor die jongens of meisjes, wier be langstelling uitgaat naar het zelf bouwen van radiotoestellen, toonde de radioclub wat ook in deze sector op het clubhuis kan worden bereikt. Het clubhuiswerk, dat in Rijssen nog maar in de kinderschoenen staat, verdient belangstelling en steun van overheid en particulieren. Hier wordt door leidsters en leiders veel vrije tijd opgeofferd in dienst van de jeugd, die in vele gevallen leiding en ontspanning dringend nodig heeft. Vooral omdat de ontspanning is ge richt op zelf doen en daarin vreugde te vinden moet dit werk vooral in Rijssen van onschatbare waarde worden geacht. 's Avonds werd een ouderavond gehou den, waar de ouders kennis konden ma ken met de gang van zaken op het club huis.

Weekblad voor Rijssen | 1959 | | pagina 2