SST Geen geluk voor HV Holten Nix gaat rocken op Haarschool Holtens Nieuwsblad 23 Plaatsing Spelen eerste doel Tuitert Trekking Decemberactie Sport Goed spel maar zonder winst Film Un conté de Noël Holtenaar gewond bij ongeval HOLTEN-Nog2se conden te spelen en handbaldamesteam Hol ten kreeg een strafworp tegen Groessen. Alle kans op een minimaal verdiend gelijkspel. Maar ook nu mocht het niet eens een keer voor Hol ten lukken. Handbaldames blijven met lege handen staan tegen Groessen VERVOLG VAN VOORPAGINA C. M HOLTEN - Of de Dorpsstraat bij het Bevrijdingsfeest dicht gaat is nog niet duidelijk. Daarover moet nog worden beslist. "Het zou heel goed kunnen dat de Dorpsstraat op 4 en 5 mei wordt afgesloten voor het verkeer. Om de vijf jaar wordt Bevrijdingsdag groot gevierd en dat gebeurt volgend jaar ook", aldus Plomp. Dat een incident met een am bulance een rol heeft gespeeld bij de beslissing om de Dorps straat niet af te sluiten bij de Kerstfair, daarvan is Plomp niets bekend. De keepster stopte de strafworp en Holten bleef met 16-17 op nieuw met lege handen achter. Holten speelde een goede wed strijd. Vanaf het begin lag het initiatief aan Holtense zijde en kwam het met goed spel met 3- 0 voor. Daarna kwam Groessen beter in het spel, maar Holten nam telkens weer een voorsprong. Opnieuw was het jammer dat een aantal 100 procent kansen werden gemist evenals twee strafworpen. Nu was de stand bij rust 7-7, maar Holten had eigenlijk met twee of drie doelpunten voor moeten staan. Na rust bleef het gelijk opgaan. Beide teams kwamen om en om voor of weer gelijk. Holten trof het in een aantal situaties niet met de beslissingen van de mannen in het zwart, maar liet zich daardoor niet ontmoedi gen. Helaas werden ook nu twee strafworpen gemist, maar aan Holtense zijde stopte Mi chelle den Bouwmeester ook fraai een stafworp. Met nog 5 minuten te spelen leidde Holten met 16-15 en ging het voor de volle winst. Het werden helaas lege handen. Een strafworp en een onder hands schot brachten Groessen toch weer op voorsprong. Toen kwam die laatste minuut waarin Holten het verdiende gelijke spel toch nog uit handen glipte. Scores: Paulein Schooien, Mo nique Plantinga, Marjolein Nij- land 3; Jolanda Karsten, Anita Bieleman 2; Ellne Klein Koer- kamp, Lonneke Kok, Bianca Smit 1. Komend weekeinde speelt Hol ten de eerste wedstrijd uit de tweede helft van de competitie thuis tegen Dalfsen 2. Met de inzet van zondag zal er zeker een beter resultaat inzit ten dan de nederlaag op de eer ste competitiedag. HOLTEN - De uitslag van de trekking van de HHV Decemberactie, 7 december. Admiraal, Van Holtenserf 18, Holten Aefst R, Vixseboxsestraatl5, Holten Arfman, Mossinkserf 12, Holten Blankenvoorde G, Nagelhoutstraat 7, Holten Boersma E, Markeloseweg 7, Holten Booij, Markollenweg20, Holten Brinks J, Oude Stationsweg 17, Holten Broekhuis, Dijkerhoekseweg 3, Holten Bronsvoort G, Waardenborchstraat 16, Holten Dogterom, Raalterweg 37, Holten Finke I, Churchillstraat 147, Holten Gerritsen Yt, Bivank45 Grotede M, HJ Wansinkstraat 12, Holten Haan, Rietmolenstraat 2, Holten Hamelberg H, Molenbelterweg 28, Holten Hartgerink H Heeregrave R, Verzetstraat 33, Holten Heijerden EM, Kolweg 96, Holten Heller, Beuserbergerweg 50, Holten Horssen, van Arkelsteinlaan 30, Bathmen lansen-Klein Teeselink R Jansen-Manenschijn, Boerendanssteeg 5, Holten Klein Twenhaar M, Vijfhuizenweg 3, Holten Koorn winder A, Holterenkstraat 30, Holten Kruimelaar R, Canadastraat 2, Holten Lohuis F, Het Landeweerd 22, Holten Overkempe, Erve Lukensveld 27, Holten Overmeen, Waardenborchstraat 50, Holten Paalman R, Noordenbergstraat 23, Holten Pasop M, Buerenpad 12, Holten Pasop-Bolle HG, Diessenplasstraat 85, Holten Pennewaard J, Voorsboersstraatl3, Holten Piasvan der D, Looermark43, Bathmen Pluijm van der F, Buerenpad 2, Holten Poppe G, Larenseweg 77, Holten Rensen A, Hakkertsweg 4, Holten Rensen, Hakkertsweg 11, Holten Schuiterd A, Bergmanstraat 8, Holten Schuppert D, Larenseweg 39, Holten Stegeman-Baltus, Langstraat 24, Holten Steunenberg, Jeurlinksweg 22, Holten Tempelman H, Bergmanstraat 25, Holten Timmer Arends, Pastoriestraat41, Holten Vastere, Fliermatenweg 9, Holten Visser DP, Fazantenweg 38, Holten Vlas C, Bessinkpasstraat 14, Holten Wansink A, Erve Teeselink 8, Holten Wechstapel, De Wheeme 11, Holten Wechstapel-van Schooten G, Oude Deventerweg 49a, Holten Wienbelt PC, Hessenweg 2, Holten Prijzen zijn af te halen bij: Blokker van de Maat, Smidsbelt in Hol ten HOLTEN - De handbaldames speelden afgelopen weekend tegen Groessen. Helaas voor de Holtenaren kon de wedstrijd niet worden omgezet in winst Alhoewel Holten een goede wedstrijd speelde. FOto: johan bolink VERVOLG VAN VOORPAGINA HOLTEN - "Als je zeven weken achter elkaar alleen maar wed strijden rijdt kun je je kapot rij den. We hebben al laten zien dat we heel hard kunnen schaatsen. Over drie weken op het OKT willen we top zijn. Dit is de beste route om op 27 de cember goed te zijn, het is de lijn die we hebben uitgestip peld." Plaatsing voor de Spelen, dat is het eerste doel van Tuitert. De ploegenachtervolging is vers twee. "De achtervolging maak ik me nog niet druk om. Ik heb al eerder bewezen dat ik het kan, ik ben wereldkampioen ge weest. Er komen wel zes jon gens in aanmerking voor een HOLTEN - Bij de jaarlijks terug kerende kerstsluiting op don derdag 17 december wordt de avond muzikaal gekleurd door de Holtense rock formatie Nix. Deze ambitieuze kerels maken een eenmalige genreswitch en zullen voornamelijk kerstnum mers ten gehore brengen. Uiteraard zal er zo hier en daar een rockakkoord klinken maar er wordt zelfs een nummer ge speeld waarbij zanger Nick on dersteund wordt door een tien tal nachtegaaltjes. Om te voorkomen dat er klach ten over geluidsoverlast komen zal de band niet alleen het gen re aanpassen maar worden ook de elektrische gitaren verruild voor een akoestische. Maarten zal het ritme aangeven op een contrabas en drummer Jerry heeft het verzoek gekregen zoveel mogelijk trommels thuis te laten en zal aan deze oproep gehoor geven. De ruige rockers passen zich voor één keer aan, aan de om standigheden en verruilen het dialect voor ABN en zelfs Erjan heeft een nieuwe microfoon om af en toe iets in te fluisteren. FOTO: FOXENBENNY plek in de achtervolgingsploeg. Laten we eerst het OKT afwach ten, dan zien we wel wie waar voor in aanmerking komt", al dus Tuitert. In Calgary reden Sven Kramer, Carl Verheyen en Jan Blokhuijsen de achtervol ging. Ze werden eerste in 3.38.05. De Olympische Spelen in Vancouver beginnen op 12 februari. HOLTEN - In De Boschkamp wordt donderdag 17 december om 20.15 uur de film Un Conté de Noël gedraaid. De entree be draagt 3,50 euro inclusief koffie of thee. Aanvankelijk hadden Abel Vuiilard en zijn veel jonge re vrouw Junon twee kinderen, Joseph en Elisabeth. Als blijkt dat Joseph lijdt aan de ziekte van Hodgkin, is hun enige hoop een beenmergtransplantatie. Aangezien niemand geschikt beenmerg heeft, verwekken Abel en Junon een derde kind, Henri. Maar ook Henri blijkt Jo seph niet te kunnen redden. LOCHEM - Op de Nettelhor- sterweg (N825) bij Lochem heeft woensdag 2 december rond 7.25 uur een aanrijding plaatsgehad, waarbij drie voer tuigen waren betrokken. Twee bestuurders zijn voor behande ling naar het ziekenhuis ge bracht. Een 24-jarige automobi liste uit Mariënvelde kwam van uit de richting van Zwiep en wil de de rijbaan van de Nettelhor- sterweg oprijden. Zij zag een uit de richting van Lochem ko mend busje over het hoofd. Bij de aanrijding die volgde, kwam het busje op de verkeerde weghelft. Hier ontstond een aanrijding met een auto die uit de richting van Borculo nader de. Het busje kwam tegen een boom tot stilstand en de be stuurder, een 56-jarige Holte naar, werd naar het ziekenhuis vervoerd. De bestuurder van de auto die vanaf Borculo kwam, een 54-ja- rige man uit Geesteren, is ook voor onderzoek naar het zie kenhuis gebracht.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 23