Wie, wat, waar in Holten en Rijssen gebundeld in informatieboekje VW Stem op locale vrijwilliger Ja! Taxi verhuist naar Rijssen Witlof 500 gram w Muskaat druiven k«o 1 Spruiten 500 gram U Bildtstar s» Tonijn peppadew gg salade 100 gram Tros tomaten Oosterse salade 100 gram Penne kip stroganoff 500 gram SAyutAs /Ml Mooie verse Lekkere zoete ■i 50 Verse kogelharde gg Tukker tuffel uit de tapasbar ZATERDAG MARKTMAZZELTJE Lekkere stevige DE HELE WEEK ACTIE: Salade van de week: Maaltijd van de week: En,er ONZE MODEFLITSEN VINDEN PLAATS OP: ZATERDAG 26 SEPTEMBER RIJSSEN/HOLTEN - De samenleving kan niet zonder vrijwilligers. Meer dan een kwart van de in woners in Overijssel is actief als vrijwilliger. In de sport, in de hulpverle ning, in belangenorgani saties, in kerken en in veel andere sectoren. Ge zamenlijk zetten ze zich voor meer dan 114 mil joen uur per week vrij willig in. Dorpsstraat, Enter 0547-38 39 17 Bij besteding van 125,- of meer aan Gerry Weber producten ontvangt u deze luxe Gerry Weber-ketting. (zolang de voorraad strekt) Grotestraat 2 - Rijssen - tel. 0548-512216 Dinsdag 22 september 2009 6 RUSSEN/HOLTEN - Genieten van echte rust in de ongerepte natuur op en rond Holten en de Holterberg en kennismaken met de culturele bezienswaar digheden en het grote en geva rieerde aanbod aan winkels in zowel Holten, maar zeker ook in Rijssen maken de gemeente een prima uitvalsbasis voor veel vertier. Veel toeristen weten elk jaar Rijssen/Holten te vinden. Maar er is voor zowel de toerist zo veel nuttige informatie voor handen dat dit uitstekend te bundelen is in een informatie boekje. Daarom heeft de VW Rijssen-Holten het initiatief ge nomen een 'Wie Wat Waar' gidsje uit te geven. In dit boek je, in een handig pocketfor maat, vindt men veel informa tie over bezienswaardigheden alsmede een breed aanbod aan winkeliers, attracties en evene menten. Daarnaast wordt ook het noodzakelijke vermeld zo als ziekenhuizen, huisartsen, dierenartsen et cetera. 'Wie Wat Waar' wordt aangevuld met twee overzichtelijke plattegron den waarop de winkels duide lijk worden aangegeven. Het gidsje is onder ander gratis te verkrijgen bij alle VW leden, gemeentehuis, Rabobank en uiteraard bij de beide VW kan toren. Wie wat waar is gratis te verkrijgen bij de VW-kantoren, ge meentehuis en Rabobank. eigen foto De provincie Overijssel heeft al elf jaar de goede gewoonte om deze vrijwilligers eens goed in het zonnetje te zetten en ondersteunt daarom ook dit jaar de Overijsselse Vrijwil- ligersprijs. Voor deze vrijwilli- gersprijs zijn ook inwoners van onze gemeente genomi neerd. De Overijsselse Vrijwilligers- prijs kent naast enkele jury prijzen ook de veelgeprezen Publieksprijs. Tussen 1 augus tus en 25 september kan elke inwoner van Overijssel hier een stem uitbrengen op zijn of haar eigen favoriet. Dit kan op de website: www.overijssels- evrijwilligersprijs.nl De gemeente Rijssen-Holten is er trots op dat ook actieve- lingen uit Holten en Rijssen zijn genomineerd. In de cate gorie personen zijn twee in woners genomineerd en in de categorie organisaties is onze afdeling Brandweer Rijssen- Holten genomineerd. Gerrit Vorkink is 35 jaar lid en bestuurslid van de supporters vereniging van de Holtense muziekvereniging, ruim 12 jaar bestuurslid van de provin ciale C.V.A. vereniging en 8 jaar diaken van de Hervormde gemeente Holten. Ben Nijeboer is de bekendste vogelringer in Twente. Hij ringt eigenhandig elk seizoen weer duizenden vogels ten be hoeve van verspreidingson- derzoek naar zeldzame vogels, maar ook meer algemene vo gelsoorten. Deze gegevens le veren elk jaar weer een schat aan statistische gegevens op voor de wetenschap en dan met name de ornithologie (leer van de vogels). Als oude medewerker van Staatsbosbe heer is hij een wandelende en cyclopedie en geeft zijn kennis door aan de jeugd, jongeren en iedereen die het wil horen. Als 150 jaar lang lopen de vrij willigers van de Brandweer Rijssen-Holten zich het vuur uit de sloffen om branden te blussen en hulp te verlenen bij ongelukken. Lichamelijk en psychisch zwaar werk. Bij het eerst alarmsignaal laten deze vrijwilligers hun werk in de steek om zo snel mogelijk ter plekke te zijn om de schade te kunnen beperken. De uitreiking van de Overijs selse Vrijwilligersprijs is op vrijdag 25 september 2009 in het provinciehuis te Zwolle. RIJSSEN - Het Enterse bedrijf Ja! Taxi opent volgende week haar nieuwe vestiging aan de Boomkamp 33d, in het voorma lig pand van de Baderie Ter Harmsel in Rijssen. Daar be trekt het bedrijf een honderd vierkante meter groot kantoor. Ja! Taxi is een jonge en dynami sche taxionderneming met twee vrolijke, klantvriendelijke chauffeurs. Dit zijn Janneke Scherphof uit Rijssen-en Anne Schoolkate uit Hengelo, die naast jarenlange ervaring in de taxibranche ook over een over een goede dosis humor be schikken, waardoor lange af standen voor hun klanten net iets minder lang lijken. De locatie aan de Dorpsstraat in Enter, waar het vervoersbedrijf vorig jaar begon, werd te klein. Daarom is besloten naar Rijssen te verhuizen, dat net iets centra ler ligt in het werkgebied van Ja! Taxi. Ook ziet het bedrijf veel voordelen in de ruime parkeer gelegenheid in de nabijheid van het kantoor en de ligging dicht bij het station, zodat treinreizi gers straks heel snel een taxi kunnen vinden. Janneke en Anne, de eerste let ters van hun namen vormen het Ja! in hun bedrijfsnaam, be schikken over een taxi-diploma en taxipas en werken al diverse jaren in de taxibranche. Ja! Taxi verzorgt in de regio Twente naast straattaxi ook luchthaven-, disco- en horeca- vervoer. Ook verleent het bedrijf diensten als contractvervoer, directievervoer, trouwvervoer, zakelijk vervoer, ziekenvervoer (zittend) en zorgvervoer (zit tend). Tevens verzorgt Ja! Taxi aansluitingen met het openbaar vervoer. Zij rijden onder andere van en naar de stations van Al melo, Delden, Deventer, En schede, Goor, Hengelo, Holten, Nijverdal, Oldenzaal, Rijssen en Wierden. Ja! Taxi is 24 uur per dag, 7 dagen per week, 365 da gen per jaar bereikbaar. Ook op zon- en feestdagen. Bel voor meer informatie 0547-71 20 17 of kijk op www.ja-taxi.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6