3.49 6.98 4f 5." 3. 3.49 l.°o 1? 1.0° 1 4. Rennen voor het goede doel Rabo deelt meer geld uit Dannenberg Verse worst Sucadelappen Shoarma, Hongaarse of gevulde rollade O 79 Pampasteak of cordon bleu Shoarmareepjes Ham fricandeau 49 Varkensoesters Kaiserbroodjes 4rb gevulde koekeruf 95 Balisto mini's Croky chips Sun Delbar appels 69 Dannenberg Leerlingen helpen andere leerlingen 00 00 ör bij all in 1 citroen (60 tablet) of Qp=OP extra power (56 tablet) Bort Koelewijn gast in Met het Oog op Holten grof, fijn of Groninger kilo kilo 500 gram 500 gram kilo kilo naturel of gekruid 500 gram zak 8 stuks Ovenvers 4 halen 3 betalen zak 1.99 O paprika of bolognese zak 250 gram zak 1,5 kilo tti mSÊBmmrnm Dannenberg@cl000.nl Tel. 0548-53 00 40 Fax 0548-53 00 42 o.e Dinsdag 22 september 2009 25 RIJSSEN/HOLTEN - Vijftig atleten uit Rijssen/holten namen zondag deel aan de Dam tot Dam Loop, de grootste 10 mijl loop van de wereld. Onderdeel van de 'Dam tot Dam' is de zo genaamde goede doelen loop. Trainer Meindert Koopman nam het initia tief om met een team deel te nemen aan deze goede doelen loop, voor de Ne derlandse Cystic Fibrosis Stichting. Door zich te la ten sponsoren door familie en vrienden wisten de vijf tig atleten 9.000 euro bij el kaar te lopen voor deze stichting die onderzoek doet naar mogelijke be handeling van taaislijm- ziekte (cystic fibrosis), 's Ochtends om half acht vertrok de bus uit Holten, met aan boord meer dan vijftig hardloopfans. Om dat Meindert zowel trainer is in Holten als in Rijssen zat er een gemêleerd gezel schap in de bus. Jong, oud, snel en minder snel, atle tisch of fors gebouwd. Ie dereen had er wel zin in, niet zozeer om een goede tijd te lopen maar om deel te nemen aan de grootste 10 mijl loop van de wereld. Men verwachtte vooraf dat de drukte, ruim 40.000 deelnemers, het onmoge lijk zou maken om toptij den te realiseren. De door gewinterde lopers en ook de aanwezige organisato ren van loopjes in de regio, waren wel nieuwsgierig hoe de organisatie daar zou zijn. Hoe breng je im mers 40.000 mensen eerst van Zaandam naar Am sterdam? In pendelbussen bleek. En hoe laat je ze dan massaal teruglopen? Daar voor kondig je een autolo ze zondag af zodat Amster dam geheel vrij was voor de lopers. Het was echter ook druk onderweg en af en toe was het niet goed mogelijk de gewenste snel heid te handhaven. Echte toptijden werden niet gele verd maar door de vele startgroepen kon je toch het idee krijgen aardig voorop te lopen. Zo melde Leon Sanderman dat hij niet goed wist welke kant hij op moest toen hij hele maal alleen de IJ-tunnel uitkwam. Na de finish ver zamelden de deelnemers zich weer bij de stand van de Cystic Fibrosis Stichting op het goede doelen plein. Iedereen was trots en te vreden. Genoot nog even na in het zonnetje en keek naar de stoet lopers die nog steeds voorbij trok. Terwijl de laatste start- groep nog in Amsterdam Hep, vertrok de bus alweer naar Holten. RIJSSEN/ENTER - De woensdag gehouden afde lingsvergadering van Ra bobank Rijssen-Enter is zeer succesvol verlopen. Ruim 130 leden van de bank woonden de verga dering bij. Op de agenda stonden in ieder geval de reguliere on derwerpen. Directievoor zitter Evert Voortman gaf een terugblik op de jaarcij fers 2008 en hij presenteer de de resultaten tot en met juni 2009. Daarna was het tijd om het geld uit het Pro jectenfonds te verdelen. Voorzien van een stem- kastje konden de leden kie- Directievoorzitter Evert Voortman en de prijswinnaars met hun cheque. eigen foto zen uit acht genomineerde verenigingen, stichtingen en scholen. De acht geno mineerden kregen elk vijf minuten de gelegenheid om zich te presenteren. Dit resulteerde in een stand waarbij twee genomineer den eindigden op de vijfde plek. Zij ontvingen beiden exact hetzelfde aantal stemmen. Rabobank Rijs sen-Enter besloot daarop dat beiden de bijdrage van 5.000 euro verdiend had den. In de prijzen vielen de Zonnebloem die het bud get besteedt aan het opzet ten en uitvoeren van extra activiteiten voor ouderen, de Sterkerij die een fietsen makerij ontwikkelt waar mensen met een beper king aan het werk kunnen, De School met de Bijbel (Notter) die nieuwe speel toestellen gaat aanschaffen die ook voor openbaar ge bruik zijn en de Stichting Welzijn Ouderen Rijssen- Holten (Rijssen)die hun cheque wil gebruiken voor het opzetten van een klus- sendienst en de daarbij be horende gereedschappen graag aanschaffen. Tot slot kregen de St. Jozef-, Maria- school en de Wegwijzer uit Enter samen 6.000 euro die geïnvesteerd kan worden in techniekonderwijs en techniek contactdagen. De 'verliezers' werden niet vergeten. Muziekvereni ging Wilhelmina (Rijssen) en de CJV Timotheüs (En ter) mochten elk toch nog 1.000,- euro in ontvangst nemen die zij respectieve lijk willen besteden aan nieuwe muziekinstrumen ten en het opknappen van de hobbyzolder. In totaal werd er deze avond dus geen 25.000,- euro, maar 33.000,- euro uitgedeeld. Het team jeugdige klaar-overs van de Haarschool. EIGEN FOTO HOLTEN - Leerlingen uit groep 8 van de Haarschool zijn enthousiaste klaar-overs geworden. Vanaf begin septem ber helpen zij de ouders bij het oversteekpunt aan de La- renseweg. Na goedkeuring van de ouders en een oplei ding van de heer Groot, helpen zij hun medeleerlingen veilig de weg over te steken. RIJSSEN/HOLTEN - In het programma Met Het Oog Op Holten van de lokale omroep Radio 350 vertelt Anton van Beek van natuurdiorama over wilde ganzen. Daarnaast in burgermeester Bort Koelewijn Hve in de studio. Ook is er het wekelijkse weerbericht en de Overijsselse artiest. Met het Oog op Holten is woensdag van 18.00 tot 19.00 uur te belui steren op 92.3 FM, 105.2 FM en op de kabel 104.1 FM. Infor matie over het programma kan gestuurd worden naar oog- opholten@radio350.nl. Wie de uitzending heeft gemist kan alle foto's bezichtigen op www.fototeamholten.nl. De atleten uit Rijssen/Holten die zondag geld inzamelden tijdens de Van Dam tot Dam loop. eigen foto

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 25