Holtens Nieuwsblad 14 Ronnie Paalman presteert goed in trekkersiep Loo Playbackshow en broekhangen W Holten E3 is kampioen fextielhuiS ervaren bloembindster WIN KAARTEN 25% korting Nijkamp-Sinnema bloemen tel. 06 27 28 66 50 0546-81 32 81 HOLTEN - Dat er de eerste zaterdag na He melvaart een Trekkers - lep wordt gehouden in Loo-Bathmen is inmid dels vaste prik. Er was afgelopen zaterdag veel spektakel te zien aan de Oude Hoiterdijk, waar Loo-Bathmen de trekkersiep hield. foto sanded scheperman Op alle kinderkleding o.a. Jubel Doerak Feetje en andere merken Fa.(/j/elten - 'de Broeze' zoekt op korte termijn een voor onze zaterdagmarkt in Almelo Voor meer informatie kunt u bellen met: Mevrouw Nijkamp of HHP Dinsdag 26 mei 2009 In totaal kwamen er afgelopen zaterdag in het buurtschap na bij Holten 110 deelnemers aan de start. Ze waren onderver deeld in twaalf verschillende klassen. De deelnemers moes ten een wagen met een gewicht erop van liefst 13.000 kilo weg zien te trekken over een afstand van maximaal honderd meter. Daarbij werd het steeds moeilij ker, omdat naarmate de afstand vorderde er meer druk kwam te liggen op de plaat van de wa gen. De deelnemers kwamen vooral uit de regio, maar ook oorden van verder weg als Nunspeet en Groningen waren vertegen woordigd. Twee Holtenaren vielen in Loo-Bathmen nadruk kelijk op. Ronnie Paalman pres teerde goed in de standaard klasse tot 7.000 kilogram. De Holtenaar reikte tot een mooie derde plaats en ging met een fraaie beker naar huis. In de sportklasse tot 3500 kilogram maakte Andre Stam uit Holten goede sier met een zogenaamde full pull - een trek over de volle honderd meter. Stam leek zich op te kunnen gaan maken voor een prijs,' maar moest uiteinde lijk toch met lege handen naar huis omdat er geen vervolg op de full pull kwam. De trekker van Stam ging namelijk stuk waardoor hij als uitvaller in de boeken terecht kwam. De wedstrijden in Loo-Bath men begonnen zaterdag om drie uur 's middags en duurden tot ongeveer elf uur 's avonds. Volgens Harry Zwiers van de or ganisatie was het een gezellig evenement dat ongeveer vier honderd bezoekers trok. "Het is allemaal heel goed verlopen, al duurden de wedstrijden wel lang omdat er zoveel klassen waren", aldus ZwieTs die al voor de negende keer in de organisa tie zat. Naast de standaard klas sen waren er ook sportklassen voor opgevoerde en speciaal ge prepareerde trekkers. In elke klasse was er een prijs voor de eerste drie. De Trekkersiep Loo- Bathmen werd georganiseerd door JAL dat staat voor Jong Ac tief Loo. Dat de organisatie voor een feesttent had gezorgd waar een natje en een droogje te ver krijgen waren, werd niet alleen door de deelnemers op prijs ge steld, maar ook door de bezoe kers. Zwiers: "Volgend jaar hou den we weer een Trekkersiep. En weer op de eerste zaterdag na Hemelvaart." 'V SALLANO OUE VERVOLG VAN VOORPAGINA BEUSEBERG - Topstars met het nummer Jong, bestaande uit Teun Brink, Bram Poliste en Ro bin Koenis, won de derde prijs. Jorieke Vasters won de tweede prijs en de Toppers, Roy Sche- perboer, Bram Aanstoot en Bart Dreef, ging er met de hoofdprijs bij de jeugd er vandoor. In het begin van de avond konden de Beusbergers laten zien wat ze sportief waard zijn. Zo moesten teams gaan touwtrekken en aan spijkerbroeken gaan hangen. Voor de heren was een extra moeilijkheidsgraad ingebouwd, want zij trokken aan een ander touw dan de jeugd en de dames. Eerst moest er worden getrok ken aan het touw, maar de pun ten waren vooral te behalen bij het spijkerbroekhangen. Twee uitverkorenen per team moch ten aan een broek gaan hangen. Het team dat het langste vol hield, was winnaar. Maar dat bleek bij de meesten nog niet zo makkelijk te gaan als het eruit ziet. Verschillende technieken waren te zien bij dit onderdeel. De een hield de broekspijpen langs het hoofd vast, de ander ging er gestrekt aan hangen en weer een ander met gesloten el lebogen. Vooral geconcentreerd stilhangen bleek hier het beste te werken. HOLTEN - W Holten E3 is de terechte kampioen in de vierde klasse geworden. Met maar liefst zes punten voorsprong op de nummer 2 en 3, hebben de jongens van de oud-prinsen Hagelsteen en Erik de Miene een topprestatie gele verd. Mede ook door de aanwezig- W Holten E3 is kampioen in de vierde klasse geworden. heid van alle ouders is hun sei zoen een hoogtepunt gewor den. Nadat Holten 25 april al kermis had gemaakt met dit topteam op de plattewagen, gaan ze sa men nog eenmaal op pad. En wel om alvast te wennen aan hun toekomstige carrière, gaan ze naar het Nederlands elftal. Enter - Te!. 38 12 29 De feesttent aan de Espelodijk in Espelo staat zaterdag 30 mei helemaal in het teken van Tiroler muziek. Met artiesten als Palemiger Spatzen, Wer ner Redlich en Trumpetstars waant men zich helemaal in de Alpen. Lange tafels, dirndls en grote pullen bier maken het plaatje compleet. Wie van gezellige Duitstalige muziek houdt, mag deze avond dus absoluut niet missen. Het gaat om een avondvullend programma dat vanaf 20.00 uur begint. De tent zelf is om 1 8.30 uur open. Voor meer informatie over het evenement en de voorverkoop: www.espelo.nl Weekblad West Twente geeft voor dit spectaculaire muziek feest enkele kaarten weg. Kijk hiervoor op www.westtwente.nl. Abonnees van het Holtens Nieuwsblad maken extra kans op kaarten. Kijk hiervoor elders in het Holtens Nieuwsblad van deze week. Nog geen abonnee? www.holtensnieuwsblad.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14