raw® Wat ga je doen.... Ontdek het i wit Elektrische fiets Wees iedereen een trapje voor. Bij aanschaf van een fiets nieuwe boven de 1000 euro Tegoedbon van DA drogist ter waarde van 50 euro. Tegoedbon van Slagerij Kees Goosen ter waarde van 50 euro Dinerbon voor twee personen ter waarde van 50 euro een tegoedbon t.w.v. 75 euro te besteden bij ons in de winkel. Bij aanschaf van een nieuwe fiets tot 500 euro een leren voetbal of een MP 3 speler of een Intertoys bon ter waarde van 25 euro of een ter goed bon ter waarde van 35 euro ter testeeden in de winkel Bij aanschaf van een nieuwe fiets van 500 tot 1000 euro Een tegoedbon van tuincentrum Troost ter waarde van 35 euro Een tegoedbon van bakkerij Render ter waarde van 35 euro High Tea arrangement ter waarde van 35 euro een tegoedbon ter waarde van 50 euro te besteden bij ons in de winkel Ook bij aanschaf van een gebruikte fiets boven de 200 euro krijgt u een kado! U krijgt een Bloemendal kadobon ter waarde van 50 euro. Je haalt eerst een deelnameformulier bij ons in de winkel Je maakt een fiets uit het materiaal van jouw keuze: ijzer, stof, papier-mache of luciferhoutjes, het maakt niet uit De fiets mag zowel in breedte als in hoogte niet groter zijn dan 50 centimeter Je moet de fiets en het deelnameformulier uiterlijk inleveren op Zaterdag 29 augustus 2009 Op het deelnameformulier staat de datum van de prijsuit reiking, waar we een leuk feestje van gaan maken. De mooiste inzending wordt beloond met een prachtige nieuwe Gazelle! De tweede, derde, vierde en vijfde prijswinnaars krijgen een Intertoys bon. Alle deelnemers krijgen in ieder geval iets leuks!!! De elektrische fiets zit enorm in de lift! "Hadden we dit maar eerder gedaan!" ho ren wij regelmatig van tevreden klanten. Steeds meer mensen ervaren de luxe en het gemak van een elektrische fiets, de ideale oplossing om fit te blijven met een extra steuntje in de rug. Het is een aanschaf waarin u deskundig geadviseerd moet worden en vooral een aantal testritten moet maken. Dit kan bij ons omdat wij van diverse merken showmodellen hebben. Hiervoor hoeft u geen afspraak te maken ofte wachten op een opstapdag! Heeft u al een elektrische fiets bij ons gekocht, dan willen we u uitnodigen om onze verjaardag te vieren met een gezellige tocht, die onderbroken wordt met een gezellig hapje en drankje. Wij brengen u nog persoonlijk op de hoogte van de datum en tijd. Ontdek de verborgen paardenkrachten van de Innergy, de elektrische fiets van Gazelle. Innergy-fietsen geven uw trap-bewegingen extra kracht, waardoor u heel gemakkelijk en comfortabel fietst. Dankzij de uitneembare Lithium-lon accu is de Innergy altijd en overal eenvoudig op te laden. Op de praktische display kunt u eenvoudig schakelen tussen twee persoonlijk in te stellen standen van trapbekrachtiging. Er zijn drie verschillende Innergy- modellen, elk met hun eigen karakteristieke kenmerken; ervaar het gemak van de lage instap van de Orange Innergy, of geniet van de sportiviteit van de Chamomx Innergy (Fiets van het Jaar 2009). Ga voor een proefrit naar de Gazelle-dealer en overtuig uzelf! Medeo Innergy Orange Innergy Chamomx Innergy www.gazelle.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11