nat!onaietr''d Kunstenaars denken op lange termijn O.45 O.89 219 O.49 O.8 O.79 O.89 21 ORJAARSAKTIE I bij Trendbed Rijssej Pagina 5 Win entreekaarten voor Freestyle Motocross m. rngmm. En,er 89 99 Komkommer Bloemkool Granny Smith Krop sla salade Druiven Asperge salade Spinazie schotel parken Open podium Zwemtraining Interesse? Kijk op www.huislijn.nl Grote Hollandse Mooie Hollandse per stuk per stuk Nieuwe oogst Lekkere grote Uit de tapas/salade bar Franse DE HELE WEEK AKTIE Zoete pitloze Salade van de week Maaltijd van de week 4x1/2 kilo per krop 100 gram per bak 100 gram 400 gram Uw woning gratis hier? Vraag het uw makelaar! \htlislijn lil 2e voor de helft 39,- 99,- 349,- 939,- Kryptonstraat 37, Rijssen Tel. 0548 52 10 12 www.trendbedrijssen.nl Dinsdag 14 april 2009 HOLTEN - Dit jaar is het 100 jaar geleden dat de eerste Natio nale Parken in Europa (Zwe den) werden ingesteld. Voor het Samenwerkingsver band Nationale Parken is dit aanleiding geweest om te zoe ken naar een mogelijkheid om de Nederlandse parken bij een zo breed mogelijk publiek van liefhebbers eens extra 'in the picture' te plaatsen. In samen werking met het maandblad Grasduinen wordt daarom een fotowedstrijd gehouden onder het motto: KIJK: Nationale Par ken! Iedereen kan 1 tot 1 juni fo to's insturen van favoriete plek jes, vergezichten, flora en fauna in de Nationale parken. De winnende foto's zullen in het oktobernummer van Gras duinen worden gepubliceerd. Details over deze fotowedstrijd zijn te vinden op: www.grasdui- nen.nl en www.nationaal- park.nl BATHMEN - Café de Brink in Bathmen zorgt donderdag 21 mei voor een inrichting als mu ziekcafé, met uiteraard het po dium en een PA-installatie. De deelnemende rock-/ pop bands krijgen geen vergoeding (per band wordt er een aantal consumpties verstrekt) De toe gang gratis. Voor verdere infor matie www.cafedebrink.com HOLTEN - De belangengroep voor Holtense kunstenaars wil met een gedegen plan komen richting de gemeente om vooral op de lange termijn iets voor de kunstenaars te kunnen beteke nen. Een nieuwe expositieruimte voor de Holtense kunstenaars is één van de pijlers van het plan. Volgens Hans Wissink, één van de initiatiefnemers van de groe pering moet er niet op worden gerekend dat er op korte termijn al nieuwe expositieruimte be schikbaar komt. Hij denkt daar bij eerder aan een jaartal als 2015, gerelateerd aan de plannen van de herinrichting voor het cen trum van Holten. "Een nieuwe expositieruimte kan niet op korte termijn gerealiseerd worden. Ook voor volgend jaar rekenen we daar niet op. Je moet het echt zien in het kader van de herin richting van de kom. Daar willen we over meepraten om te zien wat dan meegenomen kan wor den. Het is echt een zaak van de lange adem. Daarom vergt dat ook een gedegen voorbereiding", aldus Wissink die wel op zoek is naar tijdelijke oplossingen wat de expositieruimtes betreft. We kijken zeker of er iets tijdelijks te vinden is en je krijgt ook wel eens opmerkingen van derden over bepaalde mogelijkheden, maar op dit moment is er niets serieus of concreet." Wat de belangengroep wel op korte termijn van plan is, is in overleg treden met de bestuur ders van de Oudheidkamer en de Nagelhoutcollectie. Volgens Wis sink - die onlangs een maand in Afrika verbleef - wordt er dit voorjaar nog overleg gevoerd met beide geledingen waarmee NIEUW-HEETEN - Rock Solid, Cordova Backflip, Tsunami. Termen die menig persoon de wenkbrauwen doen fronzen, maar allen afkomstig uit het Freestyle Motocross-circuit. Een spektakel, waarbij coureurs de meest onwaarschijnlijke capriolen ophalen op hun mo toren. Het staat allemaal op het programma op Koninginnedag in een grote tent in Nieuw-Hee- ten. VAT On Wheels is er in ge slaagd absolute wereldtoppers uit het Freestyle Motocross te strikken, met voor insiders be kende namen als Frederik Jo hansson, Fabian Bauersachs, Gilles de Jong, Busty Wolters, Tim Kerling en de Nederlander Norman Veerbeek. Kaarten voor het Freestyle spektakel kosten 12,50 euro in de voor verkoop en 15 euro aan de kas sa. Kinderen betalen 7,50 euro. Kaarten zijn te bestellen via Spectaculaire stunts met motoren. www.vatonwheels.nl. Het spek-takel begint om 15.00 uur. Abonnees van het Holtens Nieuwsblad maken kans op kaarten. Stuur een mailtje naar redactiewth@gmail.com met het antwoord op de vraag: waarin speelt het spektakel zich af? de belangengroep wil samen werken. Een officiële status heeft de belangengroep nog niet Er zijn nog geen statuten opge maakt. De groepering heeft ook nog geen officieel bestuur en le den en is ook nog niet ingeschre ven bij de Kamer van Koophan del. "We willen nog geen kosten maken als dat niet nodig is", legt Wissink uit die de rol van secreta ris vervult terwijl Wim Kwaker- naak meer de voorzittersfunctie op zich heeft genomen. "We wil len het breder aanpakken dan al leen een expositieruimte, maar we zijn niet plan om bijvoorbeeld een kunstmarkt te organiseren of om een beeldenroute op te zet ten. We gaan er vanuit dat er mensen opstaan die bepaalde dingen willen gaan doen. Het moet geleidelijk aan invulling krijgen. We lopen niet al te hard van stapel. Hardlopers zijn dood- lopers en luchtballonnen opla ten kan iedereen. We willen de gemeente een gedegen plan pre senteren. In de loop van dit jaar moet dat gebeuren. HOLTEN - De triathlonzwem- training start woensdag 13 mei en duurt van 20.30 tot 21.00 uur in het buitenzwembad Twen- haarsveld. De kosten voor de gehele sessie bedragen 20 euro. Voor meer informatie: www.zpctwen- haarsveld.nl Dorpsstraat, Enter 0547-38 39 17 koop huur nieuwbouw GOOR RUSSEN 140.000 woningen RUSSEN Leeuwerikstraat 17 €179 000 k.k. Morsink Bouwadvies Makelaardij www.huislijn.nl Scholekster 34 365 000 k.k Van Brussel Makelaardij www.huislijn.nl Bevervoorde 1B 239.000 k.k. Ons Hoes www.huislijn.nl Dekbed 4 seizoen synthetisch v.a. stalen 1-persoonsbed incl. bodem Eiken seniorenbed inet nachtkast Boxspring incl. hoofdbord gestoffeerd matras en topper v.a.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5