few »H. schoemode Je kijkt je ogen uit... bij Middelkamp! Sport-inn Goor middelkamp mode SPANNEND, ELEGANT EN JONG Schuurmanschoenen: 'Dat past me wel' Goor Borne is de schoenencollectie bij ten Buren Schoenmode. Middelkamp Mode is een gerenommeerd familiebedrijf, welke sinds 1995 is gevestigd in het centrum van Goor. In een ruim opgezette winkel van maar liefst 1000m2 i met meer dan 40 aansprekende modemerken voor dames, heren én kinderen is Middelkamp Mode inmiddels een begrip in de regio. Dus kom tijdens het Lentefeest naar Middelkamp Mode in Goor en laatje verrassen... Je kijkt je ogen uit! 2e paasdag open van 12.00 - 17.00 uur Grotestraat 42a - 46 Goor I-V; Grotestraat 75, 7471 BL Goor, (0547) 272180 ten buren Met de damesmerken Roberto d'Angelo, Riverwoods, Via Vai, Footnotes en meerdere wordt hier een collectie aan u gepresenteerd die uniek is in deze regio. Voor de kinderen hebben wij schoenen die stoer, apart, eigenwijs en van hoge kwaliteit zijn. Wij voeren o.a. de merken Twins, Red Rag, Quick, Lumberjack in verschillende wijdte maten. Kortom, ten Buren Schoenmode voor iets SPECIAALS!! dé sportspeciaalzaak voor sport en vrije tijd van Hof van Twente Sport-inn Goor is de specialist op gebied van vele sporten, met o.a. een speciale voetbalcorner. Er is een ruim aanbod in voetbalschoe nen, trainingspakken, scheenbeschermers etc. Volop keuze voor jong en oud met de topmerken Adidas, Nike, Puma en Hummel. Daarnaast is er ook een groot aanbod, met de nieuwste collecties 2009, van de sporten tennis, running en hockey verkrijgbaar. Badkleding voor hem en haar Als sportspeciaalzaak hebben wij 12 maanden per jaar badkleding op voorraad, voor zowel recreatieve als sportieve zwemmers. Voor de kids hebben wij badkleding vanaf maat 104. Dames - en heren- badkleding hebben wij ook in grote maten. Enkele van onze merken zijn: Speedo, Tweka, Schmidt, O'Neill, en Protest. De tip voor de zomer van 2009 is het stoere boardshort. Casual Naast de functionele sportartikelen bieden wij ook een ruime keuze in casual - of vrijetijdsproducten. De Sneakermode voor zomer 2009 blinkt uit door de variatie in low- en mid-hoogte. Kleur is bele ving. Emotie. Trends vertellen dat we behoefte Sport-inn biedt zo wel voor dames als heren een prachtige vrijetijds-collectie kleding. Met mogelijkheden tot veel, goed op elkaar afgestemde combinaties, van onder meer de merken Luhta en Pro- y. -( |tlx test voor de dames en O'Neill en Twinlife voor de heren. top inn town De kracht van Schuurman Schoenen is op de eerste plaats de uitgebreide col lectie. Geox, Ecco, Rieker, Ara, Replay, Esprit, Mexx... er zijn maar weinig for mules die zo veel A-merken kunnen bieden tegen zulke Schuurman Schoe nen: dat past me wel Al meer dan 50 jaar is Schuurman Schoenen een be grip. Met zo'n 40 winkels in 2008, van Arnhem tot Groningen, is het bedrijf in middels uitgegroeid tot een bekende naam met een uitstekende collectie en nog betere service, vriendelijke prijzen. Bovendien loop je makkelijk binnen in de winkels van Schuurman Schoenen. Er heerst een prettige sfeer die uitnodi gend werkt. Trendy kwaliteit Of je nu op zoek bent naar een modieu ze schoen, luxe, comfort of sportief: bij Schuurman Schoenen slaag je altijd. De inkopers van Schuurman Schoenen heb ben een neus voor trends en kwaliteit. Zij weten steeds weer te verrassen met kwali tatief hoogwaardige collecties volgens de laatste mode. Er is een uitgebreide da mes-, heren- en kindercollectie, dus ie der gezinslid kan slagen! Schuurman Schoenen is gevestigd in o.a. Assen, Emmen, Groningen, Hoogeveen, Leeuwarden en Winschoten. Kijk voor de overige adressen op www.schuur man-schoenen.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 17