Zorg in de BUURT? Carinova! Carinova Carinova Informatiebon Cursussen maart - april 2009 Themabijeenkomsten Mantelzorgondersteuning Beurzen Ommen, datum.- 16 me: de heer/mev Zorggroep Oe Leiboom doet mee aan de MAOO 100.000 mensen in actie! Vrijwilligers? Altijd welkom! Carinova is onderdeel van de Carinova Leiboom Groep Borstvoeding, de beste start! Deventer, startdatum-. 19 maart en 14 mei Raalte, startdatum: 9 opril Opvoeden zó! Ommen, startdatum: 1 opril Praten over peuters Colmschate, startdatum: 2 april Stoppen met roken Ommen, startdatum: 8 april Sportief afvallen Heino, startdatum: 8 april Babymassage Deventer, stortdatum: 13 mei Hardenberg (Baalderveld), startdatum: 15 mei Raalte, startdatum: 15 mei Regels en grenzen Hardenberg (Heemse). datum: 19 maart Olst, datum: 7 april Peuters lief, soms lastig Staphorst, datum: 24 maart Diabetes en je werk Deventer, datum: 24 maart Taalontwikkeling Deventer, datum: 1 opril Gezonde leefstijl en Diabetes Mellitus Deventer, datum: 7 april Weerbaarheid Hardenberg 'Heemse), datum: 23 ami' 'Fun- en streetdance' voor jonge mantelzorgers Hardenberg, datum.- 21 maart Nieuw! 'Kookkids' voor jonge mantelzorgers Deventer, stortdatum: 25 maart 'Graffiti' voor jonge mantelzorgers Ommen, datum: 28 maart Ontmoetingsgroep voor mantelzorgers van mensen met geheugenproblemen en gedragsverandering Deventer, startdatum: 6 april Lifestylebeurs Zwolle Dato: 26 t/m 29 maart Open Dag Gezondheidscentrum Borgele Deventer, datum: 18 opril Jaarmarkt Staphorst Datum: 21 april Baby- en Peuterinformatiemarkt Zorg dichtbij de mensen. Terugkeer van de 'ouderwetse' wijkzuster. Vandaag gebeld en morgen zorg. Zomaar wat kreten die de laatste tijd opdoemen in de media in relatie tot nieuwe zorgorganisaties. Hoe kijkt Carinova daar tegenaan? Vandaag gebeld; vanavond zorg Geen probleem, in onderling overleg. Een wijkverpleegkundige kan bijvoorbeeld zelfs via een Standaard Indicatie Protocol zelf direct zorg inzetten. Sneller dan snel als dat moet. Salaris Carinova betaalt haar medewerkers een prima salaris (geheel volgens de CAO) en geeft veel aandacht aan arbeidsomstandigheden (Arbo). Oe wijkverpleegkundige is altijd direct bereikbaar Via (0900) 8662 is Carinova 24 uur per dag, elke dag van de week, het hele jaar door bereikbaar. Echter, een wijkverpleegkundige van Carinova kunt u niet altijd direct aan de telefoon krijgen. Dat zou ook het werk teveel verstoren. Carinova kiest daarom voor persoonlijke aandacht boven directe bereikbaarheid. Dat is wel zo prettig voor u als u zorg krijgt. Een persoon doet alle handelingen Carinova werkt vanuit specialisaties. Een betere garantie voor de beste zorg, vinden wij. Daarom heeft u soms te maken met meerdere medewerkers die u helpen. Bovendien: twee weten meer dan één. Zorg bij u in de buurt Carinova werkt in overzichtelijke teams, geleid door een wijkverpleegkundige. Die teams kunnen, als dat nodig is, 24 uur per etmaal zorg verlenen. Dat kan een enkel individu natuurlijk nooit. Daarom zorgt een wijkverpleegkundige dat alles soepel verloopt. Deze wijkverpleegkundige is ook het aanspreekpunt voor u, als cliënt. Zo heeft u steeds met dezelfde medewerkers te maken. Zorg is belangrijker dan 'productie maken' Cliënten geven ons een gemiddelde van 8,5 als het om klanttevredenheid gaat. Zou dat mogelijk zijn als zorg bij Carinova op de tweede plaats zou komen? Wij denken van niet. Zorg is wat onze medewerkers drijft. Medewerkerstevredenheid De medewerkerstevredenheid bij Carinova is hoog. Medewerkers hebben veel ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden. Scholing vinden wij erg belangrijk. In 2008 kreeg Carinova nog het predicaat 'Beste Werkgever'. Afspraak is afspraak Wij overleggen bezoekuren altijd met elke cliënt. En als er vertraging is, dan melden wij dat bij u. Maar zelfs in de beste planning kan er zich wel eens een noodgeval voordoen. En niet te vergeten... De basis van Carinova ligt in de verschillende, lokale kruisverenigingen. Bakens van zorg, waar zieken en hulpbehoeftigen op konden terugvallen. Alle leden droegen een steentje bij voor de ziekenzorg. Met in het achterhoofd de garantie dat zij ook in moeilijke tijden op de broodnodige hulp konden rekenen. Carinova wil nog steeds zo'n baken van zorg zijn; dicht bij u in de buurt! We hopen dat u ook in de toekomst blijft kiezen voor Carinova. Meer weten of heeft u nog vragen naar aanleiding van dit artikel? Bel dan (0900) 8662 (lokaal tarief). Wij helpen u graag! Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan; Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Ik wil meer weten over: O Personenalarmering 0 Particuliere zorg 0 Servicepakket 0 Ik wil lid worden 0 Mantelzorg 0 Overig Ik wil mij aanmelden als; O Alphahelpende 0 Vrijwilliger (regio Deventer, Raalte en Olst-Wijhe) 0 Vakantiehulp Neem contact met mij op. Naam: Voorletters:^ Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Op 20 en 21 maart wordt de grootste vrijwilligersactie van Nederland gehouden: de Make a Difference Day (MADD) 2009. Zorggroep De Leiboom hoopt dat er zich veel mensen melden die interesse hebben in vrijwilligerswerk in de verzorg en verpleeghuizen. Er komen naar verwachting 100,000 mensen in actie voor sociale organisaties. Zij klaren er extra klussen zoals het verven van een clubhuis, het uitmesten van hokken in een asiel, een verwendag voor bewoners van een verzorgingshuis of het op orde brengen van de administratie van een vereniging. MADD zet de schijnwerpers twee dagen op die vrijwillige inzet. Daarmee levert MADD een belangrijke bijdrage aan het imago van vrijwilligerswerk; bevordert maatschap pelijke inzet en leidt het ieder jaar tot een toename van het aantal vrijwilligers. Zo werken we samen aan het behoud van vele unieke organisaties! Meer informatie op: www.mad2009.nl Zorggroep De Leiboom levert natuurlijk ook graag haar bijdrage aan MAD-Oay. Voor 2009 staat bijvoorbeeld het aanleggen van een jeu de boule-baan op de rol. Park Braband in Schalkhaar gaat op 20 maart met 20 leerlingen van groep 8 van de Nicolaasschool aan de slag. Vanaf 14.00 uur maken ze tuinstoelen schoon en planten ze bloembollen in potten. Sint Jozef in Deventer organiseert de Lente explosie. 33 ROC leer lingen gaan aan de slag met lentebloeiers en alles wat daar bij hoort. Vrijwilligers (ook voor Carinova) kunnen zich melden via de bon in deze advertentie,.per telefoon (0900) 8662 (lokaal tarief) of via de webites www.de-leiboom.nl of www.carinova.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9