Voorjaar begint bij Fixet W Holten wint Vail ZAC Schöppers houdt vuurwerkshow =5PRT ESPRIT Fietsenbeurs Dinsdag 17 maart 2009 HOLTEN - Bij Fixet Mus- markt aan de Keizersweg 65c op de hoek Aaltinksweg is het voorjaar al begonnen. De zaak biedt naast de vele doe-het-zelfartikelen een ruim assortiment tuinpro- ducten. Tuinliefhebbers die staan te popelen om de tuin onderhanden te ne men, te gaan bemesten, poten en zaaien is het aan te raden eerst eens even langs Fixet te gaan. Daar heeft men artikelen die het tuinieren handiger maken. Denk bijvoorbeeld aan het huren van een verticuteer- machine of ander gereed schap. "Hierbij is vroegtij dig reserveren gewenst", zegt eigenaar Gerrit Snel lenberg. Hanten vinden ei genlijk alle voorkomende tuinproducten als mest stoffen, potgrond, grasza den, tuinzaden en bloem zaden. Ook allerlei soorten en maten tuinhout is hier te vinden. Wie toe is aan een nieuwe grasmachine heeft bij Fixet keus in hand- of elektrische maaiers. Bij Fixet Holten vraag je niet snel mis. Nieuwe klanten zullen versteld staan van het uitgebreide assorti ment voor de Doe Het Zei ver. Trouwe klanten zullen deze zaak van harte aanbe velen want ook de dienst verlening is erg prettig, weet men. Wie de site van www.flxetholten.nl aan klikt ziet een keur aan pro ducten. Ook het voorjaars- krantje dat deze week in de bus valt is het bekijken waard. Let eveneens op de aanbiedingen. Met de voordeelpas heeft elke klant 5 procent korting. Fixet is op maandag dins dag en woensdag geopend van 8.30 tot 18.00 uur Op donderdag en vrijdag open van 8.30 tot 20.00 uur en op zaterdag is de zaak te be zoeken tussen 8.30 en 17.00 uur. HOLTEN - Holten ligt nog steeds op de koers van de weg naar boven die de ploeg na de winterstop heeft ingeslagen. Ondanks het missen van vele kansen wisten de Holtenaren met 3-2 te winnen in Zwolle bij ZAC. De vereniging die ooit Bep Bakhuys als lid had was de hele partij de mindere ploeg in een wedstrijd die werd ontsierd door de slechte weers- en veldom- standigheden. Grote man aan de kant van Holten was, net als twee weken eerder, Wilfred van der Pluijm. Met twee doelpun ten hielp de gelegenheids- spits de roodzwarten we derom aan drie punten. Holten maakte het zichzelf moeilijk in Zwolle door ve le honderd procent kansen om zeep te helpen. Al na vijf minuten had Daan Wissink de 1-0 op zijn pan toffel, maar hij faalde oog in oog met de Zwolse doel man. Daarna was het Van der Pluijm die het net had kunnen laten bollen na een uitstekende actie van Freek Knapen. Zijn inzet achter het standbeen langs was echter niet hard ge noeg. De goed gebruinde Arno Knapen was de vol gende in de rij die de score kon openen, maar zijn in- Jurk €69,95 Rok €69,95 T-shirt €19,95 Jack €79,95 Bolero €49,95 Blouse €49,95 Shawl €25,95 Top €49,95 Broek €59,95 Ook Esprit koop je natuurlijk bij Bij aankoop van 100 euro Esprit tas met 50% korting. Hartje centrum Rijssen www.sans-online.nl collection Bolero €59,95 Jack €89,95 Polo €19,95 Blouse €49,95 T-shirt €35,95 Broek €49,95 Broek €79,95 Jeans €69,95 Shawl €25,95 zet met buitenkantje rechts miste precisie en kon zo gepareerd worden door de keeper. Freek Kna pen, die het behoorlijk op zijn heupen had, was de volgende die een goede mogelijkheid niet wist te verzilveren. Maar na ruim twintig mi nuten was het diezelfde Freek Knapen die profi teerde van miscommuni catie in de achterhoede van ZAC en zo de meege reisde Holtenaren liet jui chen. De thuisploeg creëerde zelf nul kansen, maar werd toch weer in het zadel geholpen door Erik Reijlink. Een blinde te rugspeelbal op Koetsier werd opgepikt door een van de spitsen van ZAC en die wist schoot uit een moeilijke hoek nog raak. Met een 1-1 stand werd de warme kleedkamer opge zocht. Na de rust was Holten weer de betere ploeg, maar werden opnieuw veel kan sen gemist. Stoevenbelt, ingevallen voor de gebles seerde Daan Wissink, kon van dichtbij inkoppen maar zag zijn inzet gestopt worden. In de rebound leek Arno Knapen voor een hernieuwde voorsprong te zorgen, maar zijn poging met binnenkant links was net iets te hoog gemikt. Na ruim een uur spelen was het Van der Pluijm met zijn derde treffer in evenveel wedstrijden die Holten weer aan een voorsprong hielp. Na een prachtige dubbele één-twee met Tim Wissink bleef hij koel voor de doelman en schoof be heerst binnen in de korte hoek. De vreugde was maar van korte duur, want enkele minuten later kwam ZAC alweer op gelij ke hoogte. Een indraaien de comer viel gevaarlijk in de vijf meter, waarna een ZAC-speler alerter was dan de Holtense defensie. Hierna ging ZAC zelfs gelo ven in een overwinning en was het ook een paar keer gevaarlijk in de counter. Koetsier redde in deze fase de Holtenaren met een paar schitterende reddin gen. In de voorlaatste mi nuut was er dan toch ge rechtigheid. De ingevallen Bakker werd de diepte in gestuurd en behield het overzicht vrij voor de keep er. De meegelopen Van der Pluijm kreeg de bal van hem op een presenteer blaadje en kroonde zich zelf daarmee tot match winner. HOLTEN - Stefan Schöp pers timmerde jarenlang aan de weg met dominos tenen, maar richt nu zijn pijlen op vuurwerk. Op za terdag 21 maart houdt Schöppers zijn eerste grote show. In een weiland naast herberg de Pot in Markelo gaat om elf uur 's avonds een grote partij vuurwerk de lucht in. "Als het weer het toelaat", houdt Schöp pers nog een slag om de arm. De show is ontwor pen door Schöppers zelf en wordt uitgevoerd door Dream Fireworks uit En schede. "De show duurt vijftien minuten en veertig seconden", weet Schöp pers precies. "Het is best wel een behoorlijke show en het wordt uitgevoerd op muziek." De nummers waarop de vuurpijlen het luchtruim zullen kiezen wil Schöppers wel verklappen. Het gaat om Bohemian Rhapsody van Queen, Think van Aretha Franklin en Ameno van ERA. "ERA is een beetje aparte mu ziek, maar wel heel goed voor vuurwerk", aldus Schöppers die de laatste jaren op 31 december al tijd goed was voor een ei gen vuurwerkshowtje die zo'n beetje voor zijn eigen deur werd gehouden. "Maar dit jaar was ik in Rotterdam op 31 decem ber. Daarom heb ik de vuurwerkshow doorge schoven naar mijn verjaar dag. Ik hoop dat er een beetje publiek op afkomt." Dat de Holtenaar bij de professionals van Dream Fireworks terecht is geko men is niet zo verwonder lijk, want Schöppers is re gelmatig bij het vuurwerk- bedrijf te vinden om hand en spandiensten te ver richten. "Zo'n show is aar dig prijzig, maar ze hebben me natuurlijk ook wel een beetje gematst", aldus Schöppers die op 20 maart 21 wordt. Recordpogingen met dominostenen zijn niet meer aan de Holte- naar besteed. "Ik vind het nog wel leuk om naar te kijken, maar zelfben ik ge stopt met het organiseren. Er gaat teveel tijd en geld in zitten. Het is gewoon niet meer te doen. Ik ben van plan me meer en meer in het vuurwerk te verdie pen", aldus de timmer man van beroep die vorig jaar nog een show organi seerde in 't Mossink waar bij 5000 dvd-hoesjes om moesten vallen voor een vermelding in het Guin ness Book of Records. Voor de vuurwerkshow heeft Schöppers een vergunning gekregen van de provincie en de gemeente Hof van Twente. "De kans dat het niet doorgaat is klein. Al leen bij windkracht vier houdt het op, omdat er wat rieten daken in de buurt HOLTEN - Speel-o-theek 'de Boshut' houdt zaterdag 28 maart voor de achtste keer een fietsenbeurs. De ze wordt gehouden in de ontmoetingsruimte van dorpshuis 'de Bosch kamp', van 13.30 tot 15.00 uur. Inbrengen kan van 10.00 tot 11.30 uur. Voor inlich tingen kan men terecht bij: J. Bosman: 36 5313; C. Nik- kels: 36 36 36

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 32