alleen deze week Humpie Dumpie korting op elke 2e jeans* dames-heren en teens Geen bezwaren tegen Kulturhus Grotestraat 55-57, Nijverdal - Tel. 0548-610036 (ook op maandagmiddag geopend) Hogepad 3, Rijssen - Tel. 0548-518215 (dinsdag gehele dag geopend) www.humpiedumpie.eu mail: info@humpiedumpie.eu HOLTEN - De topper van Blauw Wit thuis te gen koploper Zelos uit Zelhem is geëindigd in 0- 0. (16 t/m 21 maart 2009) Dinsdag 17 maart 2009 Topper eindigt onbeslist De wedstrijd Blauw Wit tegen Zelos leverde geen doelpunten op. foto. johan bolink De uitslag doet een saaie wed strijd vermoeden, doch alles was minder waar. Van begin tot eind was het kwalitatief geen topwedstrijd maar de spanning en de diverse kansen vergoed den veel voor de vele suppor ters. Onderleiding van de goed flui tende scheidsrechter Assink uit Hengelo begon Blauw Wit fel aan de wedstrijd. Het zette de bezoekers uit Zelhem direct on der druk zodat deze niet hun geliefde spelletje konden spe len. De eerste kans was dan ook voor de thuisploeg. Het was spits Jordy Kamphuis wiens schot goed gepareerd werd door de doelman van Zelos, de bal kon voordat deze de doellijn zou passeren nog door een spe ler tot comer worden verwerkt. Langzamerhand kwam Zelos toch beter in het spel en Blauw Wit werd teruggedrongen. De verder goed spelende Amoud Beldman moest alle zeilen bij zetten om de behendige buiten speler onder controle te hou den. Dit leverde hem na enkele overtredingen in korte tijd een gele kaart op. Blauw Wit bleef daar waar mogelijk druk zetten. Uit een vrije trap was het aan voerder Arjan Aanstoot wiens kopbal schitterend van de lijn gehaald werd door de zeer goed keepende doelman Beumer van Zelos. In deze fase was het ver diend geweest als de thuisploeg op voorsprong was gekomen. Hierna liet koploper Zelos zien waarom de ploeg bovenaan staat. Met goede combinaties en door nu zelf druk te zetten kwam Blauw Wit onder druk te staan. Zelos kreeg meerdere kansen maar het vizier van de spitsen stond niet op scherp en de inzetten verdwenen naast het doel van keeper Kolkman. In de laatste fase van de eerste helft werd er door beide partijen niet meer vol op de aanval ge speeld, geen tegendoelpunt was toen even het credo. De tweede helft begon zoals de eerste, het was Blauw Wit dat de aanval zocht en de bezoekers waren dit keer hier meer van onder de indruk. Blauw Wit had een veldoverwicht zonder dat dit resulteerde in vele goede kansen. Omdat trainer Frans Zelle waarschijnlijk dacht dat er vandaag meer te halen was wis selde hij een aantal malen. Zo kwamen Jurgen van Dijk en Harald Beldman in het veld om nog meer druk te zetten daar de achterste linie van Zelos meer der foutjes begon te maken. De wissel van Jurgen van Dijk leek direct resultaat te hebben. Uit een aanval over rechts passeer de hij zijn directe tegenstander en zette de bal goed voor. Het was jordy Kamphuis die raak leek te koppen doch zijn kopbal ging net over. De bezoekers gokten op de counter. Geduren de de tweede helft leek dit steeds meer succes te hebben. Het was Blauw Wit dat meer balbezit had zonder hier van te kunnen profiteren. Zelos kwam er een aantal malen snel uit en het was te danken aan doelman William Kolkman en de sterk spelende Gert Jan Prins dat er niet gescoord werd door Zelos. Het was aanvoerder Arjan Aan stoot die na vijfentwintig minu ten in de tweede helft met twee keer geel en dus rood kon ver trekken. Beide kaarten waren terecht, doch niet geheel nodig. Zelos dacht hier voordeel uit te kunnen halen en zocht meer de aanval. Wat bijna lukte maar het was weer doelman Kolkman die uitstekend zijn doel wist schoon te houden. De wedstrijd leek dan ook op 0 - 0 te eindigen. Het was Blauw Wit dat in de laatste minuut alsnog had kunnen en misschien wel had moeten sco ren. Het was weer invaller van Dijk die de aanval inleidde. Uit eindelijk kreeg spits Jordy Kamphuis van dicht bij een niet te missen kans maar via doel man en paal ging de bal er niet in. Al met al een boeiende en zeer spannende wedstrijd die terecht in een gelijkspel eindig de. Door dit gelijkspel heeft Ze los nog steeds drie verliespun- ten minder als Blauw Wit '66. Achtervolger S.V. Twello wist ruim te winnen van nummer laatst Grolse Boys waardoor de nummer drie dichterbij is geko men. De competitie is nog lang niet beslist en het is voor Blauw Wit te hopen dat volgende week tij dens het inhaalweekend zowel Zelos als Twello punten laten liggen. Blauw Wit heeft dan vrij. HOLTEN - Er is bij de ge meente geen enkel bezwaar binnengekomen tegen het vast te stellen bestem mingsplan om een Kultur hus in Holten op te zetten. Het is de bedoeling dat het voormalige gemeentehuis op Smidsbelt wordt omge vormd tot een Kulturhus waar vele verenigingen en instanties zich kunnen ves tigen. Op de plek van de ou de gymzaal aan de Tuin straat komen parkeerplaat sen. Verder komt er aan de achterkant van het voorma lige gemeentehuis een mu ziekzaal en wordt de bui tenkant onder handen ge nomen. Ook is er ruimte voor een horecagelegen heid. Burgemeester Bort Koele- wijn is erg blij dat er geen bezwaren zijn binnengeko men. Nu kan het bestem mingsplan worden vastge steld door de gemeente raad, waarna het opnieuw ter inzage komt. Wie in deze periode toch nog een be zwaar indient, heeft pas een kans van slagen wanneer degene dit ook al in de vori ge periode had gedaan. Of degene moet een erg spe ciale reden hebben om het bezwaar bij de rechter te kunnen rechtvaardigen. *(duurste normale prijs, goedkoopste -30%) *alleen geldig op jeansbroeken

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11