eek Landal Villa Select: ;s®dd Krant Fiv 50+ Beurs: grootste beurs voor de actieve 50-plusser Landal dé 20.000 vakantiehuizen in heel Europa Entertainment Modeshows Workshop Proeverijen Parcours Gratis busvervnar leverbaar in meerdere kleuren stof en leder als 2,5+2-zits in stof Dinsdag 27 januari 2009 20 WGGGNGR Huis-aan-huisMedia rammum Landal Villa Select biedt u een keuze uit 20.000 vakan tiehuizen in heel Europa. Het gaat om zelfstandige vakantiewoningen, varië rend van idyllisch gelegen huizen tot en met luxe vil la's en landhuizen met ei gen zwembad. De vakan tiehuizen zijn ingedeeld in een sterrenclassificatie van 3 tot en met 5 sterren. Door middel van het sterrensys teem wordt de mate van luxe van een bepaalde wo ning aangegeven. Hierdoor is het zoeken naar een ge schikt vakantiehuis nog makkelijker. Wat dacht u van een vakan tiehuis tussen de uitge strekte lavendelvelden in Frankrijk, een vakantiehuis in adembenemend mooi Italië of een luxe villa in Griekenland met prachtig' uitzicht over zee? De hui zen bevinden zich stuk voor stuk in een mooie om geving! En of u nu roman- Villa Select Win een gratis vakantiehuis voor een week! Elk kwartaal maakt u kans op een gratis verblijf voor een week lang vakantie bij Landal Villa Select in Denemar ken. U gaat naar www.landalvillaselect.nl/wineenweek en hoeft daar alleen maar drie vragen te beantwoorden, waarvan u de antwoorden óp de website kunt vinden, en de slagzin zo origineel mogelijk af te maken. tisch weg wilt met z'n tweeën, gezellig met het he le gezin of juist met een gro te groep vrienden. Er is al tijd wel een huis dat bij u past! Vind uw ideale vakantie U kunt op de website bij 'mijn ideale vakantie' aan geven wat uw vakantiewen- sen zijn. Zo kunt u kiezen uit een vakantie met het he le gezin, een luxe vakantie of bijvoorbeeld een verblijf aan de Middellandse Zee. Reserveren? Ga naar www.landalvillase- lect.nl of bel 0900-900 99 88 (0,20 c.p.m.). Zo kunt u eenvoudig uw vakantie bij Landal Villa Select reserve- HENGELO - Bent u een 50-plus- ser die volop geniet, allerlei acti viteiten onderneemt en open staat voor nieuwe mogelijkhe den? Bent u nieuwsgierig naar de laatste trends op het gebied van hobby's, vakanties, wonen, koken, mode of zelfontplooiing? Kom dan naar de fiv 50+ Beurs, Dit groots opgezet evenement met volop plezier, entertainment en informatie vindt plaats van donderdag 29 januari tot en met zondag 1 februari in het Expo Center in Hengelo. Wat is allemaal te doen? Entertainment: Een gevarieerd aanbod van entertainment ver sterkt uw dagje uit. Er zijn onder meer doorlopend live optredens, er is theater, demonstraties, een zigeunerorkest en een jazzduo! Modeshows: Laat u inspireren door de nieuwste trends die da gelijks op de catwalk worden ge showd. Workshops: Van scrappen tot nordic walking, van schilderen tot stijldansen...de fiv 50+Beurs biedt onder meer het hobby plein een breed scala aan activi teiten. Proeverijen: Laat u verrassen door de heerlijkste wijn, ijs, bor relhapjes, honingrum, diverse taarten, streekproducten en nog vele andere lekkernijen. Parcours: Maak een ritje op een elektronische fiets, een gemoto riseerde step of putt op de golfgreen en win een gratis greenfee. Gratis busvervoer: Samen met Van Kempen Reizen is gra tis busvervoer geregeld. Zie voor opstapplaatsen en aanmelding wimv.fivbeurs.nl WOONCENTRUM RIJSSEN RUIMT OP! PROFITEER NU VAN VEEL VOORDEEL! Sicciliani OU CZ1 Wooncentrum Rijssen Fahrenheitstraat 1 7461 JA RIJSSEN T 0548-515 515 F 0548 - 514 079 OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m vrijdag 09.00 t/m 18.00 uur Donderdag koopavond t/m 21.00 uur Zaterdag 09.00 t/m 17.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 20