Steenbergen Monumentenlijst Regiotaxi moet uniformer Vitens houdt de drinkwaterprijs laag Elke 2e BH 50% korting 20 - 50% korting nu 15,- 30 - 50% korting Alle pyjama's, dusters en nachthemden Flanel pyjama's, Restant merken BH's en Slips live life love livera Dames Schoenen 20,00 Laarzen 50,00 Kinder Meisjeslaarzen 35,00 Jongensschoenen 35,00 Heren Van Bommel 99,95 Van Lier 69,95 Clarks 49,95 Le Coq 49,95 All Star 49,95 Noble Blue €175,00 Greve €119,95 SCHOENEN Extra profiteren t/m woensdag 31 december Div. kleuren. Ruiten en prints alleen bij: Maandag 22 december 2008 OPRUlW^ vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf Haarstraat 541 Rijssen T: 0548 512 6521 www.steenbergen-schoenen.nl RIJSSEN/ HOLTEN - Van 26 november tot 5 de cember 2008 konden inwoners objecten aandra gen die volgens hen in aanmerking zouden moe ten komen voor de gemeentelijke monumenten lijst. In totaal heeft de gemeente 15 reacties ont vangen. In enkele reacties werden meerdere ob jecten aangedragen. Doordat er ook enkele ob jecten meerdere keren waren aangedragen of al op de eerste conceptlijst van Holten voorkwa men, bleven uiteindelijk hiervan 23 aangedragen objecten over. Ook werden enkele objecten ge noemd die al op de oorspronkelijke conceptlijst van Holten voorkwamen. Via deze weg danken wij alle inwoners die door hun reactie een bijdra ge hebben kunnen en willen leveren aan het be houd van monumenten in de gemeente. Deze 23 objecten zijn samengevoegd met de ob jecten die al op de niet vastgestelde selectielijst van de voormalige gemeente Holten waren ver meld. Op deze totale veldwerklijst staan voorals nog alleen potentiële gemeentelijke monumen ten. Karakteristieke en niet-monumentale maar beeldbepalende pbjecten en karakteristieke ag rarische panden en erven zijn niet meegenc men. De totale lijst bestaat uit ongeveer 55 objectei waaronder dus de 23 objecten die door inwoner zijn aangedragen. Het Oversticht gaat half december 2008 al dez objecten bekijken en beoordelen of ze op de gt meentelijke monumentenlijst thuishoren. Hf Oversticht fotografeert om deze reden de objet ten vanaf de openbare weg. Alle zichtbare gevel van de panden worden vastgelegd. Nadat deze beoordeling heeft plaatsgevonder brengt Het Oversticht een advies uit aan de g< meente. Op dat moment worden ook de inwc ners die gereageerd hebben, geïnformeerd ovt het advies waarom iets wel of niet is voorgedr; gen als gemeentelijk monument. Ook eigenare van objecten die zijn voorgedragen worden hier over geïnformeerd, alsook over de gevolgen hiei van. De verwachting is dat de betrokkenen in de eei ste maanden van 2009 geïnformeerd worden. RIJSSEN - Regiotaxi Twente moet een meer uniforme en meer klantvriendelijke opzet krijgen. Dit voorstel doen Re gio Twente en de veertien Twentse gemeenten naar aan leiding van een Twentebreed evaluatietraject dat in oktober 20007 is gestart. Daarin is de wijze waarop de Regiotaxi per gemeente is georganiseerd in kaart gebracht. Op dit moment zijn de ge meenten bezig met inspraak traject ovdi dio januar colleges da| Wordt het men, dan if*r Als grootste drinkwaterbedrijf van Nederland kunnen we zéér efficiënt produceren. We gaan voor onze klanten altijd voor de beste kwaliteit tegen de laagste prijs. Dat was zo in 2008, dat blijft zo in 2009! Bent u Vitens-klant en wilt u precies weten hoe goedkoop* uw drinkwater is? Kijk op www.vitens.nl Hoe goedkoop? Gemiddeld betaalt u bij Vitens 0,0013 per liter! gangspunt voor alle nieuwe aanbestedingen die Regio Twente namens de gemeen ten uitvoert. De meeste veran deringen zullen pasïn de ko mende jaren in alle 14 ge meenten worden doorge voerd. De belangrijkste con clusie uit de evaluatie is dat in de huidige opzet van Regiotaxi Twente te veel verschillen be staan tussen de 14 gemeenten. Deze verschillen leiden tot on- duidelijkhedon en mioverstan schrijding van de ritduur of c inzet van verkeerde voertu gen. De gebruikers wete daardoor niet goed wat ze wi en niet mogen verwachter Ook is geconstateerd dat d klachtenprocedure en de a handeling verbeterd moi worden. De belangenorgan saties op het gebied van opet baar vervoer, verenigd in hl ROCOV, hebben aangegeve dat zij niet tevreden zijn ovi de huidige aanpak. Met erg LIVERA RUIMT OP Korting op de goedkoopste BH (onafgeprijsd) livera Grotestraat 6 - Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 24