SW55 0emeeSfe/fecneM ^Personeefówepuinn Leonora Kindsoldaten in Wit licht NOA Nationaal Onderzoek Arbeidsmarkt 2008 Ontdek zelf het bewijs voor een kle.ne pr.,s Q JobTrack JobTrack.nl wéér het grootste bereik onder MBO- en HBO- personeel 28 gmm Hill Wii. Nieuwe muziek en A B v^am*. opzwepende dans bij I I B ei: Film/DVD De Lama's op dvd: voor wie er Stop-Loss The Game Plan Sonja niet genoeg van kan krijgen Problemen en dilemma's Sportief en grappig 40 jaar Dinsdag 9 december 2008 Gevecht voor vrijheid Na vier jaar lachen, gieren en brullen is een einde gekomen aan de improvisatiecomedy 'De Lama's'. De Lama's Ruben van der Meer, Tijl Beckand, Ru ben Nicolai en Jeroen van Ko- ningsbmgge zijn onder leiding van presentator Patrick Lodiers voor de allerlaatste keer op tv te zien geweest. De Lama's zagen in 2004 bij BNN het levenslicht. De show werd in korte tijd razend popu lair en trok wekelijks gemiddeld 1,3 miljoen kijkers en was goed voor diverse prijzen en nomi naties. Voor iedereen die geen af scheid kan nemen van onze helden is er de 2 Disc Special Edition dvd 'De Lama's Super helden'. De dvd bevat niet al leen de hoogtepunten van het seizoen 2008, er staat ook bij zonder -niet eerder uitgezon- den- bonusmateriaal op. Uniek zijn The Ruben Tapes; ruim 40 minuten backstagemateriaal van de Lama's On Tour, ge filmd door Ruben van der Meer. 'De Lama's Superhelden' is het ultieme afscheidscadeau! Ryan Phillippe speelt de hoofd rol in de met lovende kritieken ontvangen film over plicht, eer en hechte vriendschapsban den. Stop-Loss vertelt het ont roerende verhaal over een groep vrienden die worstelt met persoonlijke problemen en morele dilemma's. Als Brandon King (Phillippe) zijn dienst plicht heeft voltooid, wordt hij onverwachts geconfronteerd met een nieuwe uitdaging die hem in conflict brengt met an dere veteranen. Stop-Loss, met de veelbelovende Channing Tatum, Abbie Cornish en Jo seph Gordon-Levitt, is een aan grijpende oorlogsfilm. De cast bevat onder anderen Ryan Phillippe (Flags Of Our Fathers), Channing Tatum (A Guide To Recognizing Your Saints), Joseph Gordon-Levitt (The Lookout), Timothy Olyp- hant ('Deadwood') en Abbie Cornish (Elizabeth: The Golden Age). Stop-Loss is de tweede lange speelfilm van de met prijzen bekroonde regisseur Kimberly Peirce (Boys Don't Cry). Joe Kingman (Dwayne Johns on) heeft het helemaal voor el kaar. Hij verdient een vermo gen als american voetbalspeler in de NFL en als hij niet op het veld staat hangt hij het feest beest uit met een reeks vrien dinnen en snelle auto's. Totdat hij opeens een 7-jarige dochter blijkt te hebben. Nu hij op het hoogtepunt van zijn carrière staat moet hij zijn losbandige leven van snelle auto's, feesten en veel vriendinnen deels in ruilen voor interesse in ballet lessen en poppen. Zijn agente Stella (Kyra Sedgwick), die maar weinig om kinderen geeft, maakt het er voor hem niet makkelijker op. Ondanks de vaak hilarische misverstan den die de nieuwe situatie voor Joe als vader met zich mee brengt, ontdekt hij al snel dat er in het leven meer is dan veel geld verdienen en toejuichin gen van grote aantallen fans. Naast Dwayne Johnson zijn Madison Pettis, Kyra Sedgwick, Roselyn Sanchez, Gordon Clapp en Morris Chestnut te zien. De dvd-box 'Sonja 40 jaar in 10 uur' is een verzameling met ve le hoogtepunten uit de spraak makende televisieprogramma's van Sonja Barend. Van de eer ste jaren is er overigens niet veel bewaard gebleven. De box bestaat uit negen the ma's: Gewoon bijzonder (o.a. ontslagen bij RSV, PSV-suppor- ters en nonnen in Italië); Uefde en seks (o.a. ongewenste inti miteiten, HIV, en feministische prostitutie); Macht en onmacht (o.a. Joop den Uyl, Hans Wie gel, Pirn Fortuyn en Aung San Suu Kyi); Anders dan anderen (o.a. kleine mensen en trans- seksualiteit); Récht voor allen (o.a. Roze Driehoek, zwarte ac teurs en allochtone jongeren); Kunst en kunstjes (o.a. Jan Wolkers, Paul Verhoeven, An nie M.G. Schmidt en Rudi van Dantzig); Heet van de naald (o.a. Vrede Israël-Egypte, Bijl merramp, moord op Km For tuyn); Alles voor de show (o.a. Willem Ruis, Dame Edna, Youp van 't Hek en Boudewijn Büch; Extra's (o.a. Wie van de Drie, Banana Split en Theo en Thea). Het leven valt de 40-jarige in Afrika geboren Eduard Zui- derwijk (Marco Borsato) zwaar na de plotselinge dood van zijn vrouw Anna. Hij moet zijn eigen restaurant draaien de houden en komt alleen voor de opvoeding van zijn 10- jarige zoon Thomas te staan. De jonge Thomas vindt steun bij zijn vriendje Abu, zoon van Mafillu, één van de zwarte personeelsleden in het restau rant. Als Abu na een nachtelij ke overval, samen met nog een tiental kinderen door re bellen wordt ontvoerd, is Tho mas ontroostbaar. Eduard besluit een poging te wagen om erachter te komen wat er met Abu gebeurd is. Eduard verhardt steeds meer in zijn pogingen het vriendje van zijn zoon te vinden en te redden. Na een gevaarlijke zoektocht door de jungle weet Eduard het kamp van Michael Obeke te bereiken. Om daar tot zijn verbijstering te consta teren dat Abu in niets meer lijkt op het jongetje dat ooit vriendjes was met Thomas... De cijfers beuiijzen't! Maandbereik vacaturesites MBO/HBO opleidingsniveau. Gemeten onder de totale beroepsbevolking (Bron: NOA 2008) plaats nu uw vacature op jobTrack.nl tegen het actietanef van f 399 plus een GRATIS dagbladvermelding. JobTrach.nl Actie is geldig t/m 31 januari Kijk op www.jobtrack.nl/onderzoek voor de uitgebreide presentatie van alle NOA 2008 resultaten t Betere werk!

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 28