hema-avond van Sportraad ZE ZIJN ER WEER!!! rat er dag elke za Huize Hölterhof, puur genieten! 1- 731 Meinders We bakken weer overheerlijke Schoentje zetten bij Albert Heijn Locatie; vanuit de bakkerij, achter de winkel aan de Grotestraat De Echte Bakker Honderden Business pakken! f Almelo - Markelo - Nijverdal - Rijssen - Wierden diverse streepdessins 7 Dinsdag 25 november 2008 RUSSEN/ HOLTEN - in het Parkgebouw Rijssen wordt woensdagavond 26 november I om 19.30 uur een thema-avond I gehouden voor sportverenigin gen. Op de agenda staat onder ander de presentatie van de concept sportnota en een presentatie over combinatiefuncties bin nen onderwijs, sport en cultuur. Insteek van deze avond is het kweken van een breed draag vlak voor de inhoud van sport nota en voor de nieuw op te zet ten combinatiefuncties met als doel om kinderen meer in be weging te krijgen. Hiervoor is een nieuwe impuls noodzake lijk en zijn de sportverenigingen onmisbaar. Met betrekking tot de concept sportnota is het mogelijk om te reageren op de actiepunten die per hoofdstuk zijn aangegeven in deze nota. Daarnaast is er de mogelijkheid om tot 5 decem ber via mail te reageren op dit concept. Tijdens de volgende thema-avond woensdag 18 maart 2009 wordt de definitieve versie van sportnota besproken. In januari 2009 wordt een ver- volgsessie ingepland over het onderwerp combinatiefuncties. Ondertussen kunnen vereni gingen nadenken over eventu ele invulling voor deze combi natiefuncties en hun toekomst visie hierop. Toelichting op de inhoud van een combinatie functie wordt op woensdag avond 26 november 2008 gege ven. De sportraad Rijssen-Holten nodigt alle sportverenigingen van harte uit om te komen. Zon der input van hen is het niet mogelijk om inhoudelijk een goede sportvisie voor de ko mende jaren neer te zetten. HOLTEN - Abert Heijn Wansink Holten staat woensdag 3 decem ber van 13.00 tot 18.00 uur in het teken van Sinterklaas. Niet alleen komen Sint en Piet op bezoek, kinderen kunnen die middag een speculaaspop ver sieren. Kinderen tot en met 8 jaar kunnen van maandag 24 novem ber tot en met dinsdag 2 decem ber hun schoentje inleveren bij de servicebalie in de winkel. Ze kunnen 3 december hun schoentje, gevuld met een leuke verrassing, weer ophalen. Tijdens het ophalen, mogen de kinderen zich helemaal uitleven door een speculaaspop te versie ren met heel veel lekkers. Die kunnen ze dan meteen aan Sint en Piet laten zien, want die ko men dan op bezoek. Na afloop mogen ze de versierde poji mee naar huis nemen. Ook voor de ouders heeft Albert Heijn een uitgebreid Sinterklaas- assortminent. De winkel biedt heerlijke lekkernijen zoals een Pietentaart en leuke Sinterklaas cadeautjes. oliebollen ■■tr* Amersfoort - Almelo - Deventer - Doetinchem Ede - Enschede - Hengelo - Zeist - Zutphen I jachensen.nl SPECIAL SELECTION Wegens brand is de vestiging Hengelo tijdelijk gesloten In en rondom ons monumentale Engelse landhuis vindt u niet alleen sauna's, stoom- en dompelbaden, een zwembad, whirlpools en een dodezee-floatingbad maar ook een luxe beautycentrum voor zalige behandelingen, smaakvol in gerichte hotelkamers én een mediterraan restaurant met eerlijke, heerlijke gerechten. Dat alles op een droomplek met hoge bomen én een prachtige vijver. Het is altijd weer lekker genieten bij Huize Hölterhof! www.huizeholterhof.nl Huize Hölterhoflaan 10 7534 PH Enschede tel .+31 (0)53 4800755 info@huizeholterhof.nl Openingstijden: zo-do 10.00 - 23.00 uur, vr-za 10.00 - 00.30 uur

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7