Nieuwbouw voor Autobedrijf Huzen Trainen marathon Compte-Jjgj ban|en| met Herbalife Autofit expert 298,- 118,- doornenbal Bieb verstopt drie gouden gedichten Voor alle klanten ten zuiden van Nijverdal: OP=OP www.autofit.nl Onze service is iets minder snei door de afsluiting van de N347, maar ondanks dat zijn onze monteurs gemiddeld dezelfde dag nog bij u thuis om de storing te verheipen! EXPERT: Al 10 jaar de beste service! (volgens onderzoek TNS NIPO) Let de komende weken op onze huis-aan-huis folders en advertenties voor speciale omrij-aanbiedingen! JVC DD-8 Homecinema systeem van 999,- voor Whirlpool Sport 1400 toeren Okg van 429,- voor Audio - Video - Telecom - Electro Dinsdag 7 oktober 2008 17 'fïoxiFXI - VikingLProtech2 HOLTEN - Autobedrijf Erik Hu- zen bestaat 12,5 jaar en dat moet natuurlijk gevierd wor den. Afgelopen zaterdag 4 okto ber was de zaak gesloten en ging het team, inclusief oud personeelsleden, de hele dag op stap. Verder doet Huzen zich zelf en zijn personeel een nieuw pand cadeau. Het begon allemaal in maart 1996 aan de Markeloseweg. „Toen werd in het bedrijf vooral gesleuteld, verkoop was geen hoofdactiviteit", vertelt Huzen. Met de komst van Vletgaarsma- ten moest het bedrijf- dat werk te met een gedoogvergunning - verhuizen. Eind 2001 'vestigde Huzen zich met zijn twee werk nemers aan de Handelsweg. De min of meer gedwongen verplaatsing heeft hem geen windeieren gelegd: inmiddels zijn er achttien medewerkers in dienst. „Doordat er een tanksta tion en carwash bijkwamen, werd de hoofdactiviteit ook heel anders; verkoop werd steeds belangrijker en ging van univer seel naar Volvo specialist. Ook dat heeft een positieve uitwer king gehad: we hebben een goe de naam opgebouwd in de regio en bedienen ook landelijke klanten. Dat doen we bewust, omdat we niet allemaal in de Holtense vijver moeten vissen", vertelt Huzen. Vorig jaar begon zijn bedrijf met Twente lease (www.twentelease.eu) voor de zakelijke markt. Jonge import auto's, fiscaal aantrekkelijk ge maakt. In acht jaar tijd aan de Handels weg is het bedrijf uit zijn jasje gegroeid. Met nieuwbouw op de huidige locatie hoopt Huzen zijn klanten straks nog beter te kunnen bedienen. De bestaan de garage wordt Volvo-garage en er wordt een nieuwe bij ge- Autobedrijf Erik Huzen is in 12,5 jaar uit z'n huidige jasje ge groeid. Daarom is het tijd voor nieuwbouw. FOTO: SANDER SCHEPERMAN bouwd voor 'quick-service'. „Dat is bijvoorbeeld APK, airco, uitlijnen en LPG inbouwen. Dat gaan we ook doen voor derden, dus Volvo en andere bedrijven", R1JSSEN/ HOLTEN - Tijdens de Kinderboekenweek kun nen kinderen een leuke prijs winnen met het vinden van het gouden gedicht van het project Rijmreis. Verschillende Overijsselse bi bliotheken hebben een actie bedacht waarmee kinderen op een leuke manier kennisma ken met gedichten. In de ge meente Rijssen-Holten zijn gedichten verstopt, waar kin deren op de website www.rijmreis.nl hun mening over kunnen geven. De ge dichten zijn verstopt in de bi bliotheken in Rijssen en Hol ten en op verschillende scho len: de Regenboog, de Bos- school, de Elimschool, de Overes, de Klim-op, de Julia- naschool en de Constantijn- school. De gedichten zullen door de hele gemeente gaan zwerven, omdat de kinderen de gevonden gedichten weer op nieuw zullen verstoppen. Vanaf 8 oktober kunnen de kinderen op zoek gaan naar het gouden gedicht, 'Mooie woorden' van Koos Meinderts. Er worden drie exemplaren verstopt. Aanwijzingen over de verstopplaats zijn vanaf 8 oktober te vinden op de websi te van de bibliotheek Rijssen- Holten, www.bibliotheekrijs- senholten.nl onder de kop Rijmreis. De vinders van het gouden gedicht dingen mee naar de provinciale prijs: toe gangskaartjes voor de hele klas voor Walibi World. De win naar krijgt ook een gesigneerd exemplaar van 'De snoepwin kel van Zevensloten' van Koos Meinderts. vertelt Huzen. Door de groei van industrieter rein Vletgaarsmaten krijgt hij steeds mee zakelijke klanten en ook daar staat service hoog in het vaandel. Het was al mogelijk om van 6.00 tot 21.00 uur auto's te halen en te brengen, maar door de nieuwbouw kan straks ook op zaterdag en in de avond gesleuteld worden. Verder wordt het wagenpark uitge breid met huurauto's en be drijfswagens. „Zodat we altijd adequaat kunnen reageren. Als een bedrijf er achter komt dat morgen een extra auto nodig is, kunnen wij die leveren", aldus Huzen. In 12,5 jaar heeft autobedrijf Erik Huzen zijn sporen verdient in Holten en de wijde omge ving. „Wij zijn van plan de ko mende jaren op dezelfde ma nier door te gaan", vindt Huzen. Voor meer informatie, ook over de nieuwbouw en activiteiten, zie: www.erikhuzen.nl. HOLTEN - Op de vrije zater dagochtend met een grote groep collega's hardlopen door Utrecht. Herbalife-onder- nemer Better Vitality uit Hol ten doet er al- les aan om van haar orga nisatie het vi taalste bedrijf van Neder land te ma ken. Op zater dag 11 okto ber om 10.00 uur staat bij het hoofdkan toor van Her balife de eer ste van in to taal negen hardloopses sies gepland, waarvoor zich al zo'n twee honderd fana tiekelingen uit alle hoeken van het land hebben aan gemeld. Het uiteindelijke doel is dat volgend jaar april zo veel mogelijk col lega's aan een van de afstan den van de marathon van Utrecht mee doen. Vooraf gaand aan de eerste sessie geven de trai ners advies over onderwerpen als tech niek, schoeisel en blessurepre ventie. De eerste trainingsloop start bij het hoofdkantoor, Zonnebaan 1 in Utrecht. inclusief montage balanceren 15 inch 16 inch Voor andere wielen zie www.autofit.nl Enkele Autofitbedrijven bij u in de buurt: Autofit H. Hagen Autofit H. Hagen Autocentrum Valk Rijssen 0548 - 364434 OMRIJ-KORTING! Bauknecht vrieskast 2512 170 liter. Energieklasse A van 499,- nu voor Samsung LCO-tv LE40S62 100cm HD-ready met HDMI van 899.- nu voor Samsung LCD-tv LE26A457 66cm HD-Ready met HDMI van 599,- nu voor Electrolux stofzuiger xx!130 met 2 pakken stofzakken van 139.- nu voor Rijssenseslraat 280 7441 AN NijverdalTel.: (0548) 62 00 00 www doomenbal nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 17