KOOIKER Geen poepzakje? Dan boete Grootbloemige rozei^ Bloeiende herfstaster AUTOMATISERING Collecte brandwonden schitterende bos DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERD 9.10 EN It OKTOBER Prachtige bolconifeer groen, blauw or geel Q95 Hoveniersbedrijf GLASVEZELAANSLUITING! Dinsdag 7 oktober 2008 16 Rjjs8en RIJSSEN/ HOLTEN - "Is die hond van u?" "Ja, meneer de agent!" "Heeft u een zakje bij u?" "Nee, die ben ik vergeten." "Dan krijgt u van mij een boe te!" Als het aan het college van B en W ligt, wordt dit straks werkelijkheid als andere middelen niet meer helpen om het hon denpoepprobleem aan te pakken. Het aantal klachten over hondenpoep blijft hoog en de gemeente wil daar wat aan doen. "In plaats van houtsnippers, vullen we de hondentoiletten nu met wit zand. Dat is hygiëni scher, ziet er schoner uit en nodigt ook meer uit om er gebruik van te maken,"zegt Burgemees ter Bort Koelewijn. "Daar naast worden de toiletten niet een maar twee keer per week schoongemaakt. Verder starten we een campagne om de toiletten te promoten." Hierbij wordt onder meer gedacht om eerst poepzakjes gratis onder hondenbezitters te RUSSEN/ HOLTEN - De Brandwonden Stichting gaat in de week van 5 tot en met 11 oktober op pad om te collecteren. Wie de collecte heeft ge mist, kan ook geld stor ten op giro 20 21 22, Ne derlandse Brandwonden Stichting, Beverwijk. verstrekken en deze daar na in de supermarkten te verkopen. Maar wordt er ook uitleg gegeven hoe het toilet moet worden ge bruikt en wat men moet doen wanneer de hond onverhoopt zijn behoefte toch niet kan ophouden voordat een toilet is be reikt. Verder zullen hon denbezitters worden aan gesproken over het zelf op ruimen van uitwerpselen. Koelewijn: "Over een jaar gaan we dan met de wijk- panels evalueren hoe het is bevallen." Mocht de over last dan nog niet zijn ver minderd, dan kan bekeu ren een middel zijn. "We moeten daarvoor wel de Algemene Politie Verorde ning aanpassen", legt de burgemeester uit. "Maar dan zouden we kunnen verplichten dat iemand die een hond uitlaat, een poepzakje bij zich heeft. De politie of een bijzonde re opsporingsambtenaar kan hier dan om vragen en een boete uitschrijven wanneer het zakje niet kan worden getoond. Het voordeel hiervan is dat de hond niet meer op heter daad hoeft te worden be trapt." Het wordt dan dus verplicht een zakje bij zich te hebben. Ook wanneer de hond uitsluitend ge bruik maakt van een hon dentoilet en het opruimen van de behoefte niet nodig is. De vraag is of dit uitein delijk gaat helpen. Want het bij zich hebben van een zakje, betekent nog niet dat het zakje ook daadwerkelijk zal worden gebruikt op het moment dat de hond zijn behoefte toch ergens anders doet dan op het hondentoilet. Ook blijft het nog onduide lijk of een rechter met deze nieuwe verordening zal in stemmen, wanneer een beboete hondenbezitter het laat voorkomen. Uit ju risprudentie blijkt name lijk dat ook de hand als op- ruimmiddel kan worden aangemerkt. Op 6 november a.s. bestaat Rijvereniging de Bergruiters 75 jaar. Wij willen dit Jubileum vieren met leden, oud-leden en belangstellenden op zaterdag 15 november. 's Middags van 14.00 tot 16.00 uur wordt er de Holtense Toppers te Paard competitie verreden bij ons clubterrein op de Borfceid. Dit mag u niet missen! Ook bent u's avonds van harte welkom bij raai dé Blester te Holten, van 1930 tot 2336 uur. V kunt ïkh opgeven door een email tc staren a jubil«ita20Ö8i? iive.nj of te belten met 054b 36 25 92 Graag opgeven voor 8 november. Tot dan! Moderne strakke greeploze hoekkeuken die van alle gemakken is voorzien. Veel opbergruimte door o.a. de brede korfladen. Deze keuken is voorzien van een solo-oven, geïntegreerde vaatwasser, design afzuigkap, koelkast, kookplaat, spoelbak en kraan. Excellent topmerk! Een toonaangevende Duitse fabrikant vervaardigt nu exclusief voor De Voordeligste Keukenspecialisten een topkeuken van excellente kwaliteit en pure klasse tegen messcherpe prijzen! EIGEN MONTAGETEAM AFSPRAAK IS AFSPRAAK A-D KEUKENS Donderdag koopavond tot 21.00 uur Tevens 's avonds geopend op afspraak KIJK OP WWW.ADKEUKENS.NL Ethaanstraat 2, RIJSSEN Tel. 0548 - 540922 www.koopeenk.euken.nl Afspraak Is afspraak De Voordeligste keukeHspeclallstl van 1 7.50 voor X. 9a Alle aanbiedingen zijn geldig van 9 t/m 15 okt. Zolang de voorraad strekt Potkamp 2, 7475 TR Markelo www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl Aanleg/Onderhoud - Snijbloemenstal Tuincentrum - Tuinarchitectuur - Modeltuinen Open. ma. t/m vr. 8.00 - 18.00 do.koopavond tot 20.00 za. 8.00 - 17.00 i Tel.0547-361 412 Fax 0547-364 310 1 INSTALLATIE VAN UW Indien u kiest voor een glasvezelaansluiting, dan kunnen wij deze aansluiting professioneel voor u uitvoeren. Kooiker Automatisering is partner van Solcon. Ook kunnen wij voor andere internet providers glasvezelaansluitingen uitvoeren. Wij organiseren en installeren een totaalpakket van werkzaamheden waardoor u optimaal gebruik kunt maken van uw glasvezelverbinding. - leveren en aansluiten van een Wireless-N breedbandrouter - 300Mbps - aansluiten op uw Internetverbinding - aansluiten op uw Telefoonverbinding - aansluiten op uw TV- verbinding Totale kosten van uw glasvezeiaansiuit'mg: - een Eminent Wireless-N breedbandrouter kost u C 59,- - voor het installeren van uw glasvezelaansluiting berekent Kooiker Automatisering als service een bedrag van slechts C 55,- - 3 antennes voor optimaal bereik en hogere datadoorvoer - draadloze netwerksnelheid tot wel 300Mbps - mogelijkheid tot filteren van ongewenste websites - 5 jaar garantie

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 16