Rabobank SI Rabo Mobiel IKKE Tijd voor een vraag, tijd voor een antwoord Rabobank verhuisd naar de Grotestraat Het geboortebord van Ikke in de tuin gm r ST i ~i Bankgegevens Het Is tijd voor de Rabobank, Rabobank en telefonie?" "Bellen en bankieren?" Leg uit. )it waren de eerste reacties toen Rabo Mobiel geïntroduceerd werd. Inmiddels is Rabo Mobiel niet weg te den- ;en uit het assortiment van de meest innovatieve bank van Nederland. Met Rabo Mobiel kunt u waar dan ook en t/anneer u wilt mobiel bellen én uw bankzaken regelen. Kortom, de bank in je broekzak. Hat maakt Rabo Mobiel het product van de toekomst? let is alweer twee jaar geleden dat Rabo Mobiel door de Rabobank is geïntroduceerd. In die twee jaren hebben ie constant aan verbeteringen gewerkt. Ook de afgelopen tijd hebben we niet stilgezeten. Met verschillende lartners hebben we diensten ontwikkeld waarmee de mobiele telefoon steeds meer een elektronische porte- nonnee is geworden. Hierbij valt te denken aan SMS betalen en in veel grote steden uw Rabo Mobiel gebruiken >m uw parkeergeld te betalen. Dit zijn slechts enkele voorbeelden. Of u de mobiel heeft om te bellen en om ge leld te worden of om de bank in uw broekzak te hebben, Rabobank heeft met Rabo Mobiel dé oplossing. Onze nieuwe bank in Markelo is klaar. Op vrijdag 26 september zijn ive verhuisd naar het nieuwe pand. Vanaf maandag 29 september zijn de deu ren geopend van ons nieuwe kantoor. Het mo derne kantoor sluit nog beter aan bij de wensen van de klant. De Rabobank wil dichtbij de men sen zijn en deze locatie in het winkel- en woon- hart past daar perfect bij. Op zaterdag A oktober namen veel belangstellen den tijdens het Open Huis een kijkje in het nieuwe kantoor aan de Grotestraat 12 in Markelo. Zes ba sisscholen uit Markelo werden blij verrast met een digitaal schoolbord met beamer, laptop en geluids box, die compleet geïnstalleerd worden. Vat kunnen de voordelen van Rabo Mobiel voor mij zijn? Het Rabo Mobiel kunt u: binnen en buiten de bundel voor één vast laag tarief bellen, saldo-informatie van al uw Rabobank rekeningen inzien geld overboeken tussen uw rekeningen en naar andere rekeningnummers uw huidige nummer gratis meenemen rekenen op de service en betrouwbaarheid van uw Rabobank it zijn slechts enkele voordelen. leer informatie is o.a. te vinden bij onze kantoren en op: www.rabomobiel.nl Rabobank West Twente Postbus 26 7440 AA Nijverdal Onze kantoren vindt u in: Den Ham, Hellendoorn, Holten. Markelo, Nijverdal, Vroomshoop en Westerhaar In plaats van een ooievaar ziet u binnenkort een rups in de tuin staan. Dat is het geboortebord van 'Ikke', de bekende Raborups voor pasgeboren baby's. U kunt het bord gratis lenen van Rabobank West Twente. Aanstaande ouders, maar ook buren, fa milie of vrienden. Enige voorwaarde is dat de aan- vrager(s) óf de aanstaande ouder(s) klant zijn van onze bank. Het bord kan maximaal twee weken bij de kersverse ouders in de tuin blijven staan. Reserveren U kunt het geboortebord vanaf 1 oktober reserveren door een reserveringskaart in te vullen aan de receptie van een van onze vestigingen. Reserveer op tijd, want we lenen uit zolang de voorraad strekt. (0548) 373 000 www.westtwente.rabobank.nl info@westtwente.rabobank.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15