Nieuwe directeur particulieren Rabo Projectprijs Extra RabobankWest Twente Pieke de Zwart Rabobank Journaal Hij wilde best aan een nieuwe klus begin nen, maar dat moest dan wel óf in zijn geliefde Brabant zijn, óf in Oost-Nederland. Het werd West-Twente, en daar is Pieke de Zwart (40) maar wat blij mee. De nieuwe Directeur Particulieren stelt zich voor. Hoe bent u in West-Twente terechtgekomen? "Ik werkte hiervoor bij Rabobank Utrecht, als direc teur Private Banking. Maar ik wilde graag de inte grale verantwoordelijkheid voor de gehele bank. Dan kom je automatisch terecht bij een bank van dit formaat. De ruimte, de vrijheid- in het Oosten spreekt mij aan. Waar bestaan uw taken uit? "Ik ben eindverantwoordelijk voor particulieren en private banking voor het gebied van Vroomshoop tot Markelo. Ik zal niet altijd lijfelijk aanwezig zijn, maar mensen zullen mij zeker tijdens diverse eve nementen en bijeenkomsten tegenkomen. Ik vind het heel belangrijk dat we heel dicht bij onze rela ties blijven staan, ondanks de snelle wereld waarin we nu leven. Zo is de Rabobank groot geworden en zo moeten we ook groot blijven. Het is onze kracht!" De Rabobank is betrokken bij de lokale gemeenschap. Deze betrokkenheid laten we zien door samen met mensen te werken aan het realiseren van hun ambities. Een sprekend voorbeeld van maatschappelijke betrokkenheid is de jaarlijkse storting in ons Coöperatiefonds. Zo kan een deel van onze winst een blijvende bijdrage leveren aan sociale, culturele en economische projecten in ons werkgebied. De Rabo Projectprijs Extra is letterlijk'extra', naast het Coöperatiefonds en sponsoring. Elk jaar stelt Rabobank West Twente 10.000,- per afdeling* beschikbaar. Dit wordt verdeeld over 3 geselec teerde projecten. De leden van de Rabobank beslissen over de verdeling van dit bedrag op de afdelingsvergaderingen in november 2009. Vanaf 1 januari 2009 kunt u een project aanmel den en vindt u hierover meer op: www.westtwente.rabobank.nl. (Rabobank West Twente kent 3 afdelingen: Holten-Markelo Hellendoorn-Nijverdal Den Ham-Vroomshoop-Westerhaar Wie is Pieke de Zwart? "Ik ben 40 jaar, getrouwd en vader van twee kin deren. Ik woon nu nog in Hellendoorn maar bin nenkort ga ik verhuizen naar Nijverdal. Ik heb een bedrijfskundige achtergrond, heb Veranderma nagement gestudeerd." öriNLUC KEI? HO

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 14