P Dries Willems Holten Keizersweg 68-70, Holten (Ind. terrein 'De Haar'). Telefoon 0548 - 361 900. www.drieswillems.nl m pïksen b.v. makelaardij OPEN HUIS RIJSSEN - "Wel een beetje wild, maar je ziet er niets op", ver telt bode Jan ten Bar ge aan de groep die hij zaterdagmiddag rondleidde door het nieuwe gemeente huis. Dinsdag 30 september 2008 23 Veel belangstelling nieuw gemeentehuis Open dagen bij de Ford dealer Strakker. Dynamischer. Pittiger. Zeg maar gerust een extreme make-over. Dus helemaal van nu. FO©l th© diff©r©nC© Kom de nieuwe Ford Fi9Sta zelf bewonderen tijdens onze feestelijke open dagen. Nog niet in de feeststemming? Toch komen. Want door de nieuwe Fiesta raakt u dat vanzelf wel. En mensen met lef stappen in de coole cockpit en maken een feestelijke proefrit. Fiesta. De nieuwe Ford. Helemaal van nu. Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug OPENBARE VERGADERING Overlegorgaan Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug Op maandag 6 oktober 2008, vergadert het Overlegorgaan van het nationaal park. Bij deze vergadering zijn belangstellenden van harte welkom. Plaats: Huis voor Cultuur en Bestuur, Willem Alexanderstraat 7 te Nijverdal. Aanvang: 20.00 uui De stukken voor de vergadering liggen vanaf woensdag 1 oktober ter inzage in het Huis voor Cultuur en Bestuur in Nijverdal (bibliotheek Hellendoorn-Nijverdal) en in gemeente Rijssen-Holte in de bibliotheek Holten. U kunt ook de stukken inzien op: www.sallandseheuvelrug nl Voorafgaand aan de vergadering kan men gebruik maken van spreektijd. Wilt u dat voor de tijd aan ons doorgeven op kantooruren: tel. nr. 038 499 8655. drs. R. Lanning, voorzitter drs. H G A. Reimerink, secretaris pin i FDJI Srmdsweg51 Nijverdal0548-612861 |fT?| lil wwwpiksen.com Plaats: Huis voor Cultuur en Bestuur, Willem Alexanderstraat 7 te Nijverdal. Aanvang: 20.00 uur. De stukken voor de vergadering liggen vanaf woensdag 1 oktober ter inzage in het Huis voor Cultuur en Bestuur in Nijverdal (bibliotheek Hellendoorn-Nijverdal) en in gemeente Rijssen-Holten in de bibliotheek Holten. U kunt ook de stukken inzien op: www.sallandseheuvelrug.nl Voorafgaand aan de vergadering kan men gebruik maken van spreektijd. Wilt u dat voor de tijd aan ons doorgeven op kantooruren; tel. nr. 038-499 8655. drs. R. Lanning, drs. H.G.A. Reimerink, voorzitter secretaris le optredens in de grote hal, de kleine kunstexposi tie en het spelen op het stadhuishalorgel. Vanaf maandag is alleen de Burgerhal, die in de vorm van een diabolo is gebouwd, toegankelijk voor het publiek. Alle deu ren naar de kantoor en ver gaderruimtes zitten dan op slot. Wie een afspraak heeft met één van de ambtena ren moet zich melden bij het frontdesk en wordt dan door de betreffende amb tenaar opgehaald in de centrale hal. VrijwiUigersmarkt Zo'n 35 organisaties en verenigingen namen deel aan de vrijwilligers markt op het nog naamloze plein aan de zuidzijde van het gemeentehuis. Heel erg druk was het daar niet. Toch verveelden de stand houders zich niet. De zon scheen heerlijk, drankjes waren snel gehaald. Bo vendien kwam regelmatig een dweilorkest langs voor een vrolijke noot. Holten, Wildweg 95-46 - Bungalowpark "De Holterweide" - Vrij gelegen, op ruim bemeten perceel, eigen grond - Vrijstaande recreatiebungalow met tuinhuis - In 2004 geheel geroveerd - Bouwperiode circa 1978/2004 - Perceelgrootte 694 m2 Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 109.000,= k.k. Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug OPENBARE VERGADERING Overlegorgaan Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug Op maandag 6 oktober 2008, vergadert het Overlegorgaan van het nationaal park. Bij deze vergadering zijn belangstellenden van harte welkom Hij had het over de vloer bedekking in de raadszaal. Inderdaad een heel druk tapijtje, maar toen hij be gon uit te leggen hoe de sprekende raadsleden tij dens de raadsvergaderin gen de camera's op zich gericht konden krijgen, trok de uitgebreide techni sche apparatuur de aan dacht. Veel bewondering oogst ten de vijf schommelende meisjes in de Burgerhal, de centrale ruimte voor dienstverlening aan de burgers. Het kunstwerk werd gemaakt door Ger hard Lentink, die als op dracht van het gemeente bestuur had mee gekregen dat het een kunstwerk moest worden dat de ven sters opent naar de verbor gen werelden. Er moest ge bruik gemaakt worden van de vele ramen en doorkij ken die architect Daan Jo- see van Architectenbureau Kristinsson uit Deventer in het ontwerp van het ge meentehuis heeft gebruikt. "Het transparante komt in het hele gebouw terug", legt bode Ten Barge uit aan zijn gehoor "Ook de kan toorruimtes zijn open. Nie mand heeft zijn eigen werkplek. Per werksoort gebruiken de medewer kers één van de bureaus in een werkruimte, maar ber gen aan 't eind van de werkdag hun mappen en dergelijke op in een van de vele kasten, die in de wer kruimtes staan. Verder heeft iedereen een eigen locker voor persoonlijke spullen." Niet alleen de bodes ver zorgden de rondleidingen, ook de raadsleden, wet houder en zelfs burge meester Bort Koelewijn, leidden belangstellenden vol trots rond door het mooie gemeentehuis. Alle ruimtes hebben de naam van een Europese hoofd stad gekregen. Zo heet de raads- en trouwzaal Athe ne en ga je voor een verga dering naar Londen, Parijs, Lissabon of Brussel. Hoeveel personen van de gelegenheid gebruik heb ben gemaakt om het nieu we gemeentehuis te be zichtigen is niet te schat ten. Drie dagen lang schui felden honderden mensen door de gangen. Ze moch ten in de stoel van de bur gemeester gaan zitten om het uitzicht te zien, in spreekkamers kijken en de technische presentatie middelen bewonderen in de fractiekamers, die over dag als vergaderruimte door de ambtenaren wor den gebruikt. Ook de wet houders hadden de deur van hun nieuwe kamers uitnodigend opengezet. In de kantine werd de bezoe kers een drankje aangebo den en wie wilde mocht in de stoeltjes op het mooie terras bij de bodekamer plaats-nemen. Ook genoot het publiek van de muzika- BEZICHTIGEN ZONDER AFSPRAAK! ZATERDAG 4 OKTOBER A.S. 11.00 - 15.00 UUR

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 23