Wij openen een nieuw filiaal in NIJVERDAL! rosner VJ-P.-Event pol? gratis (Assistent) Bedrijfsleider Winkel medewerkers A Wij hebben voor elkaar en daarmee voor gekozen. A.s. donderdag 2 oktober ROSNER V.I.P.-Event. Bij aankoop van een Rosner broek ontvangt u een prachtige ËHI Accent M/V fulltime/parttime M/V fulltime/parttime Interesse? Dinsdag 30 september 2008 ig Action is in 1993 gestart in Noord Holland en is inmiddels uitgegroeid tot een winkelketen met meer dan 200 winkels in Nederland en België. Maandelijks openen we een nieuwe winkel. Er werken circa 4.000 mensen bij Action. Het merendeel werkt in de winkels van Action. Samen maken de medewerkers Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Ons assortiment is breed en ondiep en bestaat o.a. uit speelgoed, schrijfwaren, doe-het-zelf, tuin, porselein aardewerk, textiel en seizoensartikelen. Centraal binnen de formule staat een sterk wisselend assortiment en de laagste consumentenprijs, waar Action de klant mee wil verrassen en binden. llimCTIONIIII ZorgAccenf Thuiszorg Noord West Twente Sanatoriumlaan 20, 7447 PK Hellendoorn j Postbus 8, 7447 ZG Hellendoorn Tel.: 0900-0678 J Fax: 0548-681670 www.zorgaccent.nl en www.fnwt.nl In samenwerking met Rosner organiseren wij donderdag 2 oktober van 10.00 tot 21.00 uur een Wij zullen u met veel plezier informeren over de nieuwste modellen en pasvormen. Bovendien heeft Rosner op deze dag een leuke verrassing voor u in petto. ZorgAccenf en Thuiszorg Noord West Twente geven met blijdschap kennis... We zijn eruit, het is zover: we hebben voor elkaar gekozen! Na een lange en intensieve 'verloving' gaan we met terugwerkende kracht per 1 januari 2008 samen verder als één zorgorganisatie. Door deze fusie ontsfaat-een krachtige zorgorganisatie actief in zorg, welzijn en wonen Variërend van consultatiebureaus en gemaksdiensten aan huis tot intensieve verpleegzorg. Het werkgebied bestaat o.a. uit de gemeenten Hellendoorn, Rijssen-Holten, Almelo, Twenterand, Tubbergen, Wierden en de woonzorgcentra De Hoge Es, De Parallel in Nijverdal, De Blenke in Hellendoorn, Het Liefferdinck in Den Ham, De Koppel/Hofkamp in Almelo, Het Flierborgh in Vroomshoop en verpleeghuis Krönnenzommer in Hellendoorn. Kortom, een grote, slagvaardige organisatie waar betrokkenheid en hoogwaardige kwaliteit centraal staan. Met als uitgangspunt dat u zo lang mogeli|k in eigen leefomgeving verblijft. Daarom verandert ons zorgaanbod steeds met uw behoefte mee. U kunt op ons rekenen! Thuiszorg Nööfd Wêsi Twente We stellen het bijzonder op prijs u als V.I.P. te mogen ontvangen... Graag tot ziens. Grotestraat 2 - Rijssen - 0548-512216 Medio november/december 2008 openen wij een nieuw filiaal in Nijverdal. Wij zijn op zoek naar gemotiveerd en enthousiast personeel. Wat zoeken wij? Als winkelmedewerker ben je samen met je collega's bezig met het aanvullen van de winkel. Ook zorg je er voor dat deze er netjes en verzorgd uit ziet. Daarnaast verricht je kassawerkzaamheden en help je de klanten. Wat verwachten wij van jou? Je vindt het werken in een winkel leuk en houdt van aanpakken. Je bent enthousiast en ervaart het samenwerken in een team binnen een informele sfeer als prettig. Ervaring in de detailhandel is niet strikt noodzakelijk. Als je bij Action werkt, wat kun je dan verwachten? Een leuke en afwisselende functie met de mogelijkheid om op termijn door te groeien naar een hogere functie. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Ook investeert Action in je persoonlijke ontwikkeling door interne opleidingen te organiseren. Wat verwachten wij van jou? Je beschikt over leidinggevende ervaring en een commerciële instelling, bij voorkeur opgedaan in de detailhandel. Cijfermatig inzicht en resultaatgerichtheid behoren ook tot je kwaliteiten. Je bent niet bang beslissingen te nemen. Daarnaast ben je sociaalvaardig, enthousiast en teamgericht. Wat zoeken wij? Als assistent bedrijfsleider ben je medeverantwoordelijk voor je eigen filiaal, als bedrijfsleider draag je de eindverantwoordelijkheid. Je organiseert alle winkelwerkzaamheden en controleert de uitvoering, volgens vooropgestelde richtlijnen. Tevens ben je verantwoordelijk voor de totale goederenstroom in je winkel, van bestellen tot en met de financiële afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Je overlegt met de (assistent) bedrijfsleider over planning en prioriteiten. Je zorgt voor een optimale winkeluitstraling en voortdurende aandacht voor de klantgerichtheid van je team. 4008 naar Action Non Food B V t a v afdeling Personeelszaken Perenmarkt 15 1681 PG Zwaagdijk-Oost Meer informatie- 0228 - 565619

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 19