Begin 'watergevecht' Fotowedstrijd Albert Heijn inRiJssen leukste spruit <1 Wessels Woninqinrichtin zoekt de Interne verbouwinasopruimin 20-70% Verrassend.... Vernieuwend.... Verkiezingen voor bestuur waterschap woensdag 8 t/mzaterdag 11 oktober] Professionele foto opnamen voor 2,50! Maak kans op boodschappen ter waarde van 50,- Dinsdag 30 september 2008 'i Waterschap Rijn en IJssel zorgt voor schoon water, zoals hier in het Korenburgerveen nabij Winterswijk. Foto: Jan van den Brink ZUTPHEN - De verkiezings campagne voor het nieuwe bestuur van Waterschap Rijn en IJssel komt op gang. Zes weken lang presenteren de twaalf partijen die strij den om zetels in het bestuur zich tijdens regionale cam pagneavonden. De eerste bijeenkomst is donder dag (2 oktober) om 19.30 uur in het IJsselpaviljoen in Zutphen. Het verkiezingscircus doet de rolgende weken respectievelijk Winterswijk, Lochem, Eibergen en Doetinchem aan. De slot- avond is op 6 november in het Watermuseum in Arnhem. Een week later vallen de stembiljet ten door de brievenbus. Het stemmen gebeurt door het inge vulde biljet op de post te doen. Waterschap Rijn en IJssel is ver antwoordelijk voor het waterbe heer in maar liefst 22 gemeenten, van Arnhem tot Haaksbergen. Daarbij gaat het natuurlijk om het houden van 'droge voeten', veilige dijken en een goed peilbe heer. Maar ook om schoon op pervlaktewater en rioolwaterzui vering. Het nieuwe algemeen bestuur neemt de besluiten over alle pro jecten en uitgaven. Het bestuur bepaalt verder hoe hoog de be lastingaanslag voor elk huishou den wordt. De twaalf politieke partijen pre senteren hun standpunten tij dens de campagneavonden en op de speciale website www.kiesvoorwatér.nl. Daar zijn ook programma's en links te vin den. Dé Weekkrant zal het nieuws vol gen en wekelijks verslag doen. De bijeenkomsten zijn te volgen op internet, ook via www.kiesvoor watér.nl. Verder ruimen Graaf schap TV en RTV Arnhem op de dinsdagavonden zendtijd in voor de onderwerpen die in het debat een hoofdrol gaan spelen. OVERIJSSEL - AtelierOverijssel, werkplaats voor ruimtelijke kwaliteit, roept inwoners van Overijssel op foto's in te sturen. Hierop kunnen zij een plek in Overijssel vastleggen die vol gens hen ruimtelijke kwaliteit heeft, of juist een gebrek daar aan. Dit kan een plek zijn waar een ingreep moet plaatsvinden of juist een plek die onaangetast moet blijven. De publieksactie maakt deel uit van een gebieds- verkenning, waarmee Atelier- Overijssel de provincie in trekt om en locatie aan concrete vraagstukken gaat werken. Het moet gaan om landschappelij ke, stedenbouwkundige of ar chitectonische ingrepen in bij voorbeeld stad, dorp of op het platteland. Bijvoorbeeld dorps- randen, bedrijventerreinen, woonwijken, wegen, bruggen, natuur of boerenerven. Ruimte lijke kwaliteit zit in de schoon heid en doelmatigheid van onze omgeving en de beleving daar van. Tot 5 december kunnen deelnemers maximaal twee ei gen foto's (lx 'ingrijpen' en lx 'behouden') e-mailen (naar in- fo@atelieroverijssel.nl) onder vermelding van hun naam, adres en een korte toelichting (maximaal drie zinnen per foto) bij hun foto's en een exacte ver melding van de locatie. Van alle inzendingen wordt een selectie getoond op de website www.atelieroverijssel.nl en ze kunnen ook gebruikt worden in publicaties van het project. Locatie: Albert Heijn in Rijssen, Watermolen 2 van 9.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur. (alleen op zaterdag tot 17.00 uur) Laat nu uw kind (t/m 5 jaar) fotograferen door de professionele fotograaf van Kids Profi-Portrait. Er wordt een complete fotoserie gemaakt, van de mooiste foto maken we een afdruk op schilderslinnen. Voor de complete serie geldt een speciale actieprijs. 1 fotosessie per gezin, broertjes/zusjes mogen samen op de foto. Een 13 X 18 foto gratis!

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11