Wessels Mode introduceert merk Staff Wintercollectie Vingino Jeans bij Bengels Ko Onze nieuwe najaars collectie is binnen. Baby, kinder en tienermode Maarstraat 15, Rijssen 0548 - 54 17 81 Dinsdag 16 september 2008 20 taille zijn ontelbare combi naties naar eigen idee uit te denken. Zo kan elke vrouw haar eigen individuele mode creëren, iets waar Staff om bekend staat. Wessels Mode in Rijssen in troduceert het nieuwe merk Staff. Hoe inspirerend het hoge noorden kan zijn, blijkt uit de wintercollectie van het Deense modemerk Staff. De oneindige bossen, de sneeuwbedekte landschap pen, het telkens veranderen de licht, de subtiele, vaak on verwachte kleurnuances en de rust die dit gebied uits traalt, stond de Staff mo deontwerpers voor ogen bij het samenstellen van de ma terialen, dessins en kleuren voor de mode van komende winter. Met een kleurenpalet van veel tinten zwart, grijs, wit en ecru, hier en daar op gelicht door nuances lila en bleekblauw is een uiterst on derscheidend modebeeld ontstaan. Bij Staff uit zich dat in hele creatieve en vrouwe lijke combinatiemode met een perfecte balans tussen elegant en praktisch. Alle aandacht is er voor het vrouwelijk silhouet, in tops met enerzijds subtiel gepofte mouwen, anderzijds met langere tuniekmodellen die een heel persoonlijke outfit, opgebouwd uit laagjes, mo gelijk maken. Rondom de De hand van de Deense meesters zien we bij deze wintercollectie in de bijzon dere stofcombinaties, de handbedrukte T-shirts, het prachtige borduur, de appli caties en de perfecte, origi nele afwerking bij elk indivi dueel kledingstuk. Daaraan zie je dat er uren en uren werk in zitten. Staff oogt in meerdere op zichten 'cool'. Het mode merk toont een nieuwe veel zijdigheid door het gebruik van gecoate denim en be werkt katoen, dat opvallend aanwezig is in de broeken, rokken en jurken. Samen met een enorm scala aan tops in luxe fijne of ruige wollen breisels ontstaan combinaties met een warme, behaaglijke look. Een look die rust, stijl en zelfvertrou wen uitstraalt. Ook in een minder koud klimaat. Nu te zien dus bij Wessels Mode in Rijssen. www.wesselsmo- de.nl www.staffmode.nl - www.staff-woman.com De winter Vingino jeanscollec- tie is dit seizoen groter en com pleter dan alle voorgaande sei zoenen. De collectie is span nend door de eigenzinnige was singen waarin voor de jongens collectie moeiteloos used looks, dirty en destroy effecten ge combineerd worden. Deze wor den afgewerkt met fancy stit- chings in dikke garens, stoere applicaties en labels in natuur lijk de overbekende loose-fit pasvorm die elke jeans die ech te Vingino look geven. Uiteraard blijven we ook de re gular referenties terugzien van ongewassen tot mid en dark je ans. In de jongenscollectie zijn er tops zoals truien, vesten, T- shirts en sweatshirts die perfect op de jeans passen. De Jersey T- shirts en sweatshirts hebben een speciale nieuwe wassing die een stoere maar zachte touch heeft. Het artwork is een combi natie van print, borduursel en applicaties, vaak met badges wat het geheel een nog stoerde re look geeft. Nieuw zijn de blouses, ver uit gewerkt met applicaties en bor duursels, en een wassing die een stoere en ruige look heeft. Ook de meisjescollectie bestaat uit vele modellen: rokjes in de verhoogde taille met afknoop- bare bretels, salopette-rokjes, klassieke paardrijbroeken ver taald naar een trendy lange je ans met mooie details en belij ning. De pasvormen van de je ans gaan van skinny tot aan su- perflair. Voor de glamourlook is er een stoere jeans met glitter wassing, ook worden er weer strass-steentjes verwerkt in de kleuren van de Italiaanse vlag. Volop glitter en strass is er na tuurlijk ook terug te vinden in de meisjestops. Er is veel aan dacht besteed aan het artwork, prints, borduursels, applicaties, strass, pailletten en strikjes wor den gecombineerd op de gehele collectie. Bengels Ko Haarstraat 15 Rijssen 0548-541781

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 20