Voor Sarto Fashion naar Eshuis Mode in Rijssen H^iHr ■Li 1 M Nieuwste geuren bij DA Van Garrat mLk Koedijk Jan Heedt: schitterende collectie Najaarsmode bij Le Parrell Mode kb©!;* jan h«m Dinsdag 16 september 2008 19 kijkt RS Women met een knip oog terug naar de eighty's. Dit geldt met name voor de "glamourkleuren" (denk aan Christel en Alexis). In diep ko balt, paars, shocking pink en spannend rood beheersten zij het podium van de jaren 80. Zwart vormt de belangrijkste basiskleur, gevolgd door geme- leerde grijzen. Voor de liefheb ber blijft bruin altijd een belang rijke combinatie-kleur. Bij alle spencer-, pullover- en vestvormen is de blouse een ge wilde combinatiepartner in tri cot, uni, streep of ruche. We zien de 80er jaren invloed even eens voor de modellering: naast korte ook langere modellen, die bij uitstek gecombineerd wor den met broeken. Voor najaar/winter 2008 zal de Roberto Sarto damescollectie bestaan uit lichte, behaaglijke en comfortabele modellen in bekende en nieuwe kwaliteiten. Uiteraard ontbreken de tijdloze argyle dessins niet. De pasvor men zijn zowel ruim als iets ge tailleerd, de lengtes lopen op naarmate de maat groter wordt. De kraagvormen zijn vooral de populaire polo, de v-hals met daarnaast de turtle en royale hangcol. Het kleurbeeld van de collectie bestaat uit lavendel en paarstin- ten in combinatie met antraciet, ivoor en camel. Daarnaast zijn uiteraard tal van andere kleur combinaties verkrijgbaar. Verkrijgbaar bij: Eshuis Mode Grotestraat Rijssen Telefoon 0548-512216 Bij Koedijk Jan Heedt hebben we weer een schitterende mo decollectie voor u samenge steld. De kleuren zijn veelal donker: diepblauw, donker rood, paars, zwart en bruin. Zo wel voor de mannen als voor de vrouwen is dit te combineren met enkele felle accenten zoals goud of geel. Opvallend is het gebruik van leer en de vele de tails die de kledingstukken sie- Koedijk Jan Heedt, mode voor dames en heren Oranjestraat 143 Rijssen Telefoon 0548-513036 Le Parrell Mode Schoenen toont u de nieuwe najaarsmo de. Bij ons vindt u de nieuwe najaarscollectie damesmode en schoenen. Le Parrell Mode Schoenen Haarstraat 40 Rijssen Telefoon 0548-541332 Nieuwe collectie bij Zandstra Hoeden Bij Zandstra Hoeden en ac cessoires is de prachtige nieuwe collectie mutsen en hoeden nu binnen. Veel keus in stijlvolle, chique en toch ook trendy mutsen en hoeden o.a. van het merk Seeberger. Tevens is Zandstra ook het adres voor accessoires; kleur rijke tassen, trendy sjaals, rie men, chique sieraden en hor loges, kortom teveel om op te noemen. Kom snel kijken. www.zandstra-hoeden.nl Zandstra Hoeden en Accessoires Winkelcentrum De Hoge Wal Telefoon 0548-522 329 Uw grootste parfumerie Speci aalzaak in de omgeving; DA Van Garrat in Rijssen. De nieuwste geuren zijn ver krijgbaar bij DA van Garrat. Een greep hieruit: Escada "Incredible me" Calvin Kein "Secret Obses sion" Lancome "Magnifique" DKNY "Delicious Night" Joop "Wolfgang Joop" Binnenkort verkrijgbaar; Ralp Lauren "Notorious" Gucci "by Gucci homme" Dior "Dior homme sport" Prada "infusion d'lris homme" En binnenkort Chanel nr. 5 in een nieuw jasje, als nieuwe geur; Chanel 5 au Premiere, een Jdassieker in een modem jasje. DA Van Garrat Haarstraat Rijssen Telefoon 0548-512317 Sarto Fashion, een Nederlands bedrijf dat staat voor kwaliteit in damesmode. Sarto Fashion Wert naast Poools de labels Ro berto Sarto dames, RS sport, en RS women. Poools staat voor kleding van een hoge kwaliteit, met draag- comfort in een goede prijs/kwa- teit verhouding. De collecties zijn altijd samengesteld met oog voor detail. Dit najaar lanceert Poools een stoere, vrouwelijke collectie. Kenmerken zijn de kleuren grijs melange en zwart en diverse ünten diepblauw. Naast glan zende materialen zoals satijn en lakleer, worden ook fijne en stoere breisels, sweat en mix van materialen toegepast. Daar naast zit er veel variatie en de modellering zowel in lagen als mouwvariaties. Soepele jerseys en grove brei sels zijn onder andere terug te vinden in verschillende vestvor men, afgewerkt met grove rit sen, rimpel- en smockeffecten. Voor het najaar/ winter 2008

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 19