Ga de winter in met Steunenberg Schoenen Fashion style www.steunenbergschoenen.nl Stoere look Unique LINE FOOTWEAR Larenseweg 23, 7451 EL Holten, Telefoon 0548 - 36 15 51 mam m Dinsdag 16 september 2008 13 Hoe gaat u de winter in? De nieuwe collectie staat voor u klaar. Wat kunt u verwach ten? It's a boot: de laars is er weer in overvloed. Van enkellaars tot lange laars. Chique poetslede ren laarzen, doorgestikte ma terialen en laklaarsjes. Op en top vrouwelijk en hip. Of kiest u voor stoer, stevige zolen en mooie stiksels, in de nieuwe grijze en ecru tinten. Sneakers zijn ook een must- have dit najaar en maken de outfit op een relaxdagje hele maal compleet, een stoere boot kan ook. Of natuurlijk een mooie band-schoen in flat of high heels. Voor de mannen is er ook va riatie in chique loafers en mooie enkelhoge en lage sne akers, in kleuren en materia len die zeker bij uw favoriete outfit passen. Sportief, cool, ongecompli ceerd en praktisch zijn de steekwoorden voor de perfec te look voor de kids. Veel schoenen hebben een klitten bandsluiting of een rits, mooie details en onderscheidende zolen. Nonchalant en vrouwe lijk zijn de ontwerpen voor de meisjes, stoer voor de jongens en speels voor de allerklein sten. Wij gaan natuurlijk voor de parsvorm. We hebben een tip: loop snel eens binnen bij Steunenberg Line Footwear aan de Laren- seweg in Holten en bekijk de nieuwe collectie. Kijk ook eens op: www.steu- nenbergschoenen.nl en www.linefootwear.nl Steunenberg Schoenen Larenseweg Holten RIISSEN - Modezaak Unique (Eshuis), gevestigd aan de Grote Straat 4 in Rijssen, is na een flin ke verbouwing op 20 augustus weer opengegaan voor de klan ten. Aan de buitenkant heeft de winkel een traditionele en stoe re look gekregen. Dit uit zich in de donkere gevelsteen met zwarte dakgoten, kozijnen en tralies. Bij binnenkomst wordt een ieder verwelkomd door de frisse en verrassende uitstraling met onder andere geel-, grijs-, zwart- en wittinten. De trapop- gang is geheel veranderd en de herenafdeling bevindt zich nu beneden en de damesafdeling boven wat het geheel zeer over zichtelijk maakt. De winkel straalt bovendien meer rust uit. "De zaak is zodanig ingericht dat het jong denkende mensen aanspreekt. We zijn opgegroeid met de spijkerbroek en die ver dwijnt ook nooit meer uit de garderobe. Daar valt veel bij te combineren", aldus J.K. Eshuis. Het winkeloppervlak is tevens vergroot en men kan hier te recht voor diverse gerenom meerde merken. Als aanvulling verkoopt Unique nu ook het merk Jack Jones voor heren. Eshuis: "We hebben al veel en thousiaste reacties gehad aan gaande de metamorfose en dat is natuurlijk heel fijn". 0548 - 51 24 69 www.voortmanmode.nl Haarstraat 37 Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13