KUKOP de nieuwste trends MAKE-UP jr Om deze winter modieus voor de dag te ko men is combineren van vintage met een mooi nieuw basisstuk het devies. Inves teer in een paar mooie schoenen of laar zen en ruk de garderobekast eens goed open voor de rest. Want die stoere kol trui achter uit de kast is weer hele maal hot. Dinsdag 16 september 2008 11 MODE Dinsdag 16 September 2008 West Twente Holtens Nieuwsblad IK) WIJZER L'Oréal Paris Age Re-Perfect Foundation is de perfecte basis voor de rijpere huid. j AGE RE-PERFECT I Wanted Elixer van Fleiena Ru binstein zorgt voor een intense en optimaal houdbare kleur op de lippen Superstay Powergloss van Maybelline New York zorgt 12 uur lang voor kleur en glans! 2000 calorie mascara van Max factor zorgt voor prachtige wimpers. Flirt, zo heet de nieuwste make-up lijn van Collistar voor dit seizoen. DOOR ELLEN STRUIK Zelfvertrouwen uitstralen, dat is het belangrijkste devies voor de elegante en modebewuste vrouw. Dat heeft niets met leeftijd te maken; je moet al leen weten wat wel en niet kan. Een veertiger in een jeans mini-rokje is gewoonweg niet meer chic, hoe prachtig je benen ook nog mogen zijn. Ook voor de make-up gelden een aantal leeftijds gebonden regels. De dertigers kunnen het zich nog wel permitteren om mee te doen aan d? trend van dit seizoen: de eyeliner! Maar wel met beleid graag! Gebruik daarbij een mascara die de wimpers voller maakt. Met het accent op de ogen blijven de lippen be schaafd. Wel met glans, maar wat kleur betreft is de nude look (lichter dan je eigen lippenkleur) de beste optie. De veertiger van tegenwoordig voelt zich dertiger, maar helaas geldt dat niet voor de veertig plus huid. Die is soms niet meer helemaal egaal, maar een transparante foundation (luchtig aange bracht) doet wonderen. Less is more in dit geval, dus gebruik het met mate. En vergeet vooral de hals niet, want niets is lelijker dan een foundation die duidelijk zichtbaar ophoudt bij de kaaklijn. Op de ogen een kleur die bij je ogen past en ge bruik een mascara die de wimpers verlengd. Speciaal voor de rijpere 50+ huid zijn er founda tions op de markt die hydrateren, liften, voeden en pigmentvlekjes en andere oneffenheden be dekken. Als je al een oogschaduw wil gebruiken, neem er dan een in een nude kleur. Mascara om de wimpers te verlengen en accentueer de lippen met verzorgende glanzende lipstick, die niet in de verticale lijntjes rond de mond loopt. 'KOM UIT DE KAST MAN! i De vlinderdas is hot en doorade men blijft gewoon mogelijk, zoals hier te zien bij Playlife. DOOR ELLEN STRUIK Om deze winter modieus voor de dag te komen is combine ren van vintage met een mooi nieuw basisstuk het devies. Investeer in een paar mooie schoenen of laarzen en ruk de garderobekast eens goed open voor de rest. Want die stoere koltrui achter uit de kast is weer helemaal hot. Draag de koltrui met een colbert of, zoals bij D&G, met een ruimvallende broek en grote oversized kol. Ook alles wat zwart is kan weer vooraan hangen of liggen. Combineer zwart met zwart en nog eens zwart. Ffet plaatje wordt stijlvol in combinatie met een nieuwe (uiteraard zwarte) tas of op windend mannelijk met een paar stoere boots. Ruiten, Schots of anders, zijn zowel voor hem als voor haar, een must dit seizoen. Dat dat houthakkershemd ooit nog eens van pas zou komen! Zoals we al zeiden, als je in iets investeert, doe het dan in een paar nieu we coole en stoere laarzen, half hoog als je er helemaal bij wil ho ren. Als je zorgt voor een model dat goed gecombineerd kan wor den, zowel met een jeans of met een maatpak, dan haal je die in vestering er meer dan uit. Een stropdas is goed, maar een viinderd- asje is echt helemaal hot dit seizoen. Niet schrikken heren en ge woon blijven doorademen, want hij mag ook heel losjes gedragen worden. De man van tegenwoordig wil er goed uitzien en besteedt daar de nodige aandacht aan. De mode voor hem is sexy en toch stijlvol, volwassen en toch trendy. Kwaliteit en pasvorm staan voorop bij de keuze voor comfortabele én moderne kleding waarin hij er gewel dig uitziet. De trends van nu geven een ongelofelijke mogelijkheid om te combineren, verschillende stijlen te kiezen en je eigen imago te bepalen. Niet alleen voor op het werk of in de kroeg, maar ook op zondagavond met het bord op schoot! De shirts van Vittorio Marchesi zijn bekend om de speelse, aparte details, Voor heren, maar ook voor dames. Uit de collectie, op maat gemaakt en zelf ont worpen. Persoonlijker kan je een shirt niet maken. Woorden schieten te kort... start de motoren! foto: state of art i Foute schoenen zijn een I afknapper. Met deze prachtige exemplaren van STATE of ART loop je I totaal geen risico! I Nonchalante elegantie waar over na is gedacht bij WE.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11