Woningmarkt >4 Derde clubwedstrijd skeeleren Woonkeuzebon Op weg naar een huurwoning Sprakel en Seppenwoolde winnen wedvluchten www.goedewoningrijssen.nl Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen De Woonkeuzebon dient uiterlijk maandag 30 juni 2008 vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: Postbus 89, 7460 AB Rijssen Boomkamp 16, Rijssen Tel. (0548)513 612 Fax (0548) 540 533 www.goedewoningrijssen.nl Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag .00 - 12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Advertentienummer 8.13.2 Advertentienummer 8.13.3 Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Q Man Q Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2007 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2008: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning Q Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds Q Anders, namelijk sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit yw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouw de punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoeken den beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om toe te passen bij niet-serieuze reacties. Het Mulderslag 22, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar: eengezinswoning 3 open 424,68 €1,50 HR combi-ketel met vaste trap tussenwoning 01-09-2008 Inkomensvoorwaarden: geen inkomensvoorwaarden naai 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Trompstraat 21, RIJSSEN minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Vincent van Goghstraat 147, RIJSSEN Woningtype: appartement Slaapkamers: 3 Keuken: dicht Kale huur: 370,82 Servicekosten: 38,25 Centrale verw.: HR combi-ketel Bijzonderheden: 1e verdieping, met lift bereikbaar Beschikbaar: per direct Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 27.950,- of Meerpersoonshuishouden t/m 33.761 Zet- en drukfouten voorbehouden RIJSSEN - Jan Sprakel en Jan Seppenwoolde van postduiven vereniging het Luchtvermaak schreven afgelopen zaterdag re spectievelijk de wedvluchten van St. Quentin en Blois op hun naam. Beide wedstrijden vanaf de Franse lossingsstations ken den een uitstekend verloop on der prachtige weersomstandig heden. Enkele tienduizenden Nederlandse postduiven wer den om 8 uur gelost in het Zuid franse Blois voor de jaarlijkse nationale wedstrijd op de zoge naamde dagfond (lange af stand). Ook 160 duiven van het Rijssense Luchtvermaak stre den mee op deze wedstrijd over een afstand van bijna 650 kilo meter. Na ruim 8 uur vliegen meldde zich de eerste duif om J6:18 uur bij Jan Seppenwoolde aan de van Opstalstraat. Om 16:54 uur werd het concours met de 40-ste prijsduif gesloten. Tevens werd zaterdag om 11:30 uur een andere ploeg van 575 duiven gelost in het Noordfran- se St. Quentin op een afstand van 355 kilometer. Winnaar van deze wedvlucht was Jan Sprakel die zijn eerste duif klokte om 15:35 uur. Ook dit concours kende een snel verloop en sloot binnen 20 minuten. Uitslag. St. Quentin: 1. Jan Spra kel; 2 en 4. J. Haase; 3. J. Sep penwoolde; 5. L.J. Krijgsman, Jeugduitslag: 1. Gebr. Seppen woolde; 2. Han Immink; 3. Zus sen Krijgsman. Uitslag Blois: 1 en 3. J. Seppen woolde; 2. Han Immink; 4. H.J. Beltman; 5. H. Seppenwoolde. Jeugduitslag: 1. Han Immink; 2. Jesse Seppenwoolde; 3. Gebr. Slagman. RIJSSEN - Skeelervereniging Rijssen houdt morgen (woensdag 25 juni) de derde wedstrijd van de eigen Univé-clubcompetitie in het seizoen 2008. Deze wedstrijd is de tweede wedstrijd voor leden van de vereniging op de nieuwe skeelerbaan ach ter Lucky Co aan de Mors- weg in Rijssen. De vorige wedstrijd (voor het eerst op de nieuwe baan) bleek dat de organisatie van een dergelij ke wedstrijd op de baan een succes is, aangezien zowel rijders als toeschouwers heb ben genoten van prachtige wedstrijden in een gezellige ambiance. Tijdens deze wedstrijden wordt gestreden in de cate gorieën pupillen, kadetten, junioren, senioren en vetera nen. Met name in de jeugd- categorieën is sprake van mooie wedstrijden met grote groepen jeugd, waar veel strijd wordt geleverd. Bij de senioren, die van de eerste wedstrijd op de baan een waar spektakel maakten, rij den een aantal rijders, die ook deelnemen in de lande lijke competities en daarin regelmatig voorin meerijden en al diverse ereplaatsen wis ten te behalen. De wedstrij den beginnen om 18.30 uur en eindigen rond de klok van 21.30 uur. De toegang voor publiek is gratis. Woningtype: eengezinswoning Slaapkamers: 3 Keuken: dicht Kale huur: €341,38 Servicekosten: €1,50 Centrale verw.: HR combi-ketel Zolder: met vlizotrap Bijzonderheden: hoekwoning. Groot onderhoud in najaar 2008. Beschikbaar: 02-07-2008 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 27.950,- of Meerpersoonshuishouden t/m 33.761,-

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6