Hofman Lieve's Lingeriewinkel viert eenjarig bestaan Modezaak Hester Plus heet nu More Fashion Excellent Topbrok Vliegreis naar China voor ondernemers €17,95 Een betaalbare kwaliteits brok! Excellent Topbrok is verkrijgbaar bij: yvüf25i Voordelen Excellent Topbrok: Rijssensestraat 160 - 7642 NN - Wierden - Tel: 0548-545277 Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00 HOLTEN - De da mesmodezaak Hester Plus (voor grote ma ten) aan de Dorps straat 3 in Holten is per april overgeno men door Maria Bra ma en heeft als naam More Fashion. Geschikt voor iedere ras. Geschikt voor groot en klein. I "nomïaaF^i^Qc^90^0^ I (inc/.btw) Smakelijke brok. Voorkomt tandsteen. (inc/.btw) HOLTEN - De Linge riewinkel, gevestigd aan de Stationstraat 3 in Holten bestaat op 3 juli één jaar. Dinsdag 24 juni 2008 21 Maria Brama heeft de kledingwinkel aan de Dorps straat overgenomen en omgedoopt tot More Fashion. Foto: Sander Scheperman HOLTEN/ RIJSSEN - Om de ondernemers uit Hol ten, Rijssen en omgeving eens de mogelijkheid te ge ven om China nader te ont dekken hebben Johan en Gerrit Jansen besloten met OAD Reizen een rondreis te organiseren. Op deze reis zal men be drijven van uiteenlopende aard bezoeken, indrukken op doen van grote steden zoals Shang Hai en Hong Kong en infrastructurele ontwikkelingen. Tenslotte wordt een zeer belangrijke beurs bezocht. Zie: www.cantonfair.net. Het blijkt steeds weer dat het beeld dat de media overbrengen van China niet overeenkomt met dat wat men tijdens zo'n reis in China te zien krijgt Dit is dan ook een unieke kans om China eens anders te zien dan als toerist. Het minimumaantal deel nemers is 20; het maximu maantal: 25. Opgeven kan bij: Johan Jansen, Erve Wiegmannink 8 in Holten, telefoon 06- 10921080, joh.jansen@wxs.nl of Gerrit Jansen, Evertjesweg 2 in Holten, g.v.evertjes@pla- net.nl, telefoon 06- 51261377. Partners zijn ook welkom. Er hebben zich ondertus sen al meer dan twintig deelnemers gemeld waar onder ook twee dames. De reis duurt van 6 tot en met 17 oktober 2008 China: land van draken, tempels, yin Yang, de pandabeer, Chinese thee, pekingeend en het eten met stokjes. Maar ook van miljoenensteden, wolken krabbers, indringende geu ren, onverstaanbare ge sprekken en een bloeiende economie. Dit land, dat 130 maal zo groot is als Neder land en België samen, biedt een oneindige veelzijdig heid. De traditionele cul tuur, mede gevormd door het confucianisme en het taoïsme laat u kennis ma ken met een andere levens visie. Dit, gecombineerd met een diversiteit aan na tuurlijke schoonheid en ve le overblijfselen uit de rijke geschiedenis zorgt voor een unieke mix in uw reis naar China. Maandag 6 oktober vliegt men om 18.35 uur vanaf Schiphol met vlucht KL 897 van Amsterdam naar Be ijing. Overnachting is in hotel Dalian City Centre Holiday Inn Tianjin Street. Er worden bezoeken ge4 bracht aan bedrijven in Da lian en omgeving. Vrijdags wordt naar Shang hai gevlogen. Zaterdags kan men deze miljoenen stad verkennen. Shanghai is de grootste havenstad van het Verre Oosten. Be zienswaardigheid: Jade Buddha Tempel, een van de weinige Boeddhistische tempels in Shanghai. Deze tempel herbergt twee schit terende Boeddha's, een lig? gend en een zittend, beide gemaakt van witte jade. En neem een kijkje in de Yuyu- an Gardens. Overnachting in hotel Holiday Inn Vista Shanghai Chang Shou Ro ad of het nieuwe hotel Sky way Landis. Maandags worden bedrij ven in Shanghai en Changshu bezocht. Dinsdags wordt verder ge vlogen naar Guangzhou. Hier wordt woensdags d." Canton Fair bezocht. Per boot vaart men don derdags naar Hongkong. Vrijdag 17 oktober vliegt met vanuit Hongkong weer terug naar Amsterdam. voorheen in haar eigen kapperszaak maar wilde eens een andere uitdaging aangaan en dat werd dus De Lingeriewinkel omdat zoiets haar ook heel leuk leek. In de zaak is een rui me keuze aan lingerie, bad- mode, mannenmode, beenmode en leuke tassen. Heel bekend zijn de mer ken Marlies Dekkers, Chantelle, Marie Jo en Pas- sionata. Ook is hier het merk Prima Donna voor grote maten verkrijgbaar. Daarnaast zijn er tevens leuke zomerjurkjes te koop. "Wij zijn zelf lingeriestylis- tes en kunnen klanten ad vies geven voor styling, eventueel op afspraak. Het is heel belangrijk dat on dermode mooi passend is, dat werkt door in de boven kleding. Het ziet er dan al lemaal veel gekleder uit". De website van de winkel is: www.de-lingeriewin- kel.nl De winkel is opnieuw inge richt en verkoopt nu da meskleding vanaf maat 40 tot en met 56. De collectie is tevens uitgebreid met tassen, sieraden, ceintuurs en laarzen. "We zijn met de vertrouwde merken door gegaan zoals bijvoorbeeld Setter en Chalou. Men heeft ftier ruime keuze uit nette, klassieke kleding, sportieve en feestelijke kle ding. Van pakjes tot spor tieve parka's en feestelijke blouses. Een deel van onze collectie komt uit Parijs", aldus Brama. In de zaak is ook een koffiehoekje aan wezig waar klanten een kop koffie kunnen drinken met eventueel een krantje erbij. Tevens kan men kle ding en dergelijke voor de stomerij brengen en afha len. Volgende week start de opruimingsactie voor zo merkleding. De opening stijden zijn: maandag van 13.30 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Actie is geldig t/m 30 juni 2008! Daarom worden er in de tweede week van juli acties gehouden in de winkel. "Ik weet niet nog niet precies hoe en wat we gaan doen qua kortingen en dergelijke maar er komt nog een ad vertentie in deze krant waarop meer duidelijkheid staat", eigenaresse Bianca Meijer die de zaak samen met haar man Willy Leerk- es en twee medewerkers, runt. Haar man is het meest werkzaam achter de De Lingeriewinkel aan de Stationsstraat in Holten be staat een jaar. foto: sander scheperman schermen, zoals de inrich- ruim opgezette winkel met ting en verlichting etcetera bijzonder grote paskamers terwijl Bianca in de winkel waarin zelfs een kinderwa- werkt. Het is een mooie gen past. Meijer werkte

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 21