Uniek, zonnig en gezellig Eerste tocht scootmobielclub Holtens Nieuwsblad 19 Erik Davids in kampioenschap zevende Biljarttitel Camperclub komt samen Zomerfair Op terras en oude parkeerterrein Dondertman gemeente voor Ter Harmsel LOO - De school- en volksfeesten in Loo ziten er weer op. het was als vanouds gezellig. De 'ka chel' was overbodig voor de 'kakofonie' in een uit verkochte tent en dat zonder 'piepen' want het geluid was weer eens su per geregeld tijdens de revue 'Kachelpiepenkak- ofonie'. Emotioneel afscheid voor Meester Kloezeman I HOLTEN - De eerste tocht van de Holtense scootmobielclub voor he ren werd afgelopen woens dag 18 juni om 10.00 uur gehouden van Diessen- plas. Circusfeest kleuter Holterenk Verkeersmarkt Waerdenborch Dinsdag 24 juni 2008 HOLTEN Voor de tweede keer houdt camperclub de Kueklko- are zaterdag 28 juni een gezelli ge ontmoetingsavond op de dagcamping in Holterberg. De avond begint om 16.00 uur en vanaf dit tijdstip zijn kampeer ders met hun camper uit de omgeving welkom. In 2007 werd voor de eerste keer een ontmoetingsavond gehouden en dit was een succes. Gezien de reacties zal deze avond weer een avond zijn, waarbij gezellig heid bovenaan staat en waar de deelnemers veel reiservaringen, wetenswaardigheden en nieuwtjes te vertellen hebben. Het publiek genoot van zang, dans en toneel gebracht door jong en oud. Loo heeft talent en dat was goed te zien in onder andere het toneelstukje 'Patat met Friet', 'Salicon' was een staaltje ritmische kunst met ge bruik van grijze container, was bord, vuilniszakken en dergelij ke. als muziekinstrumenten, tij dens de 'Buurtproat' is iedereen weer op de hoogte van gekke en mooie belevenissen in Loo. Tijdens een interactief stukje 'Wie kent Loo goed' kon de hele zaal meedoen met petje op pet- je af. Jantina de Winter was de winnaar en kreeg een beker 'Kenner van Loo' mee naar huis. De hoofdprijs van de ver loting ging naar Geert Scholthof nl. een ballonvaart. De 'Band of Brothers' zorgden ervoor dat iedereen weer (te) laat huiswaards keerde, 's Avonds een vent 's morgen ook een vent. ledereen was op tijd paraat voor de optocht op zaterdag. Elk jaar weer actuele situaties uitgebeeld met versier de wagens, trekkers, fietsen, be nenwagens en onze talrijke kin deren omgetoverd in de mooi ste creaties. Wethouder Hiemstra gaf het of ficiële startsein van het Schooi en Volksfeest nadat de voorzit ter van de Oranje commissie, Henk Oplaat, een hartverwar mende speech hield. De Loode- naars die vele jaren hun weilan den belangeloos ter beschik king stellen kregen een ballon vaart aangeboden als dank. Heel leuk bedacht om verschil lende mensen met elkaar in de mand te laten stappen. Voor Meester Kloezeman was het de laatste keer én emotio neel moment dat hij het Loolied en Wilhelmus begeleide voor Loo. Aanstaande donderdag is zijn afscheidsreceptie vanaf 15.00 uur op het Looschool in Loo. Naast de club voor dames die al jaren bestaat, kunnen nu ook de heten scootmobielers samen tochten gaan maken met een gezellige koffiestop onderweg. De Stichting Welzijn Ouderen Jjnlton fCWfffJt hooft hot initia tief voor de club genomen om dat een aantal mannelijke scoot- mobielrijders aangaf daaraan behoefte te hebben. De groep regelt zelf de routes die gereden gaan worden, welke vrijwilligers meegaan en de afspraken over wel of niet meegaan van de deel nemers. De SWOH is alleen aan- meldingspunt voor nieuwe deelnemers en vrijwilligers en blijft op de achtergrond aanwe zig voor zaken die de groep niet zelf kan regelen. Contactadres: Stichting Welzijn Ouderen Hol- Up «rnnttnnhiplpliih crir*cr nnHpr moor nuar Ho mnlon in FliilrorViooL- i gewonnen door Mannes die in 26 beurten, na een aarzelend begin steeds beter begon te spe len. Jan de Koning zette alles op alles om aansluiting te krijgen, maar in de laatste partijen lukte het niet meer. In de voorlaatste partij kwam de beslissing. Spanning en zenu wen speelden uiteraard een rol, maar Mannes won deze partij met subliem spel en mooie se ries en haalde daarmee het maximaal aantal punten van 12.Hij werd de biljartkampioen van Rijssen-Holten in de klasse HOLTEN/ESPELO - Kinderboerderij Dondertman houdt zondag 29 juni een gezellige zomerfair. Het evenement, ditmaal aan het begin van de zomervakantie, volgt op de met veel succes gehouden nazomermarkten en vindt plaats op terras en het oude parkeer terrein bij de hoofdingang. De fair duurt van 10.00 tot 16.00 uur en is gratis toegankelijk, eigen foto HOLTEN - Groepen 0-1-2-3 van de Holterenkschool gingen vrijdag 6 juni samen op schoolreisje met het thema circus. Om 8.45 uur hadden veel ouders de auto klaar staan om de 64 kinderen richting de leemkuil te Markelo te rijden. Bij aankomst werd eerst even wat gedronken en daarna kon het feest gaan beginnen. Vele kinderen gingen op onderzoek uit in het bos en andere kinderen gingen lek ker springen in het springkussen dat gratis ter beschikking was ge steld door Bikerent van de familie Vukkink. Na een leuke speur tocht kwamen er plotseling twee echte clowns. En deze konden he le mooie dingen maken van ballonnen. Jammer genoeg moest er toen worden begonnen aan de terugreis maar gelukkig was ook hier nog een verrassing omdat er 2 huifkarren van de familie Ool- bekkink klaar stonden. Onderweg werden de kinderen nog verrast bij manege Snorrewind want daar werd een ijsje gegeten van Oans. HOLTEN - Twee finalisten van de biljartkampioenschappen uit Rijssen Mannes ter Harm sel en Anton Ruiterkamp en twee uit Holten Gerko Potman en Jan de Koning speelden woensdagavond de finale in het libre bij café Am Bahnhof in Holten om het kampioenschap van Rijssen-Holten. De eerste partij ging tussen Mannes en Gerko. Deze werd HOLTEN - Brugklassers van scholengemeenschap De Waerden borch deden vorige week donderdag mee aan de verkeersmarkt op school. De leerlingen werden geconfronteerd met hun eigen ver keersgedrag en dat van anderen. Ze ervoeren welke gevaren hen in het verkeer bedreigen. Deze doe-markt is-een initiatief van scho lengemeenschap De Waerdenborch en de gemeente en wordt fi nancieel mede mogelijk gemaakt door de Regio Twente. FOTO: SANDER SCHEPERMAN HOLTEN - Nadat Erik Davids in de week voor de NK MX3 in St. Isidorushoeve tijdens een trai ning ten val was gekomen en daarbij zijn schouder had ge blesseerd, heeft hij toch gepro beerd om deel te nemen aan de wedstrijd. Echter, doordat hij toch last hiervan ondervond, paste hij zijn houding aan. Hier door schoot het hem bij een sprong in de rug. Ondanks dat, zette hij nog de elfde training- stijd neer. De eerste manche was de baan nog niet echt zwaar en kon Erik zijn eigen sporen rij den wat hem op een achtste plaats bracht. Twee ronden voor het einde remde hij de mo tor stil in een bocht en kreeg hem niet snel weer aan de praat. Hierdoor viel hij terug naar een tiende plaats. Voor de tweede manche was het de vraag of hij zou gaan rijden. Be sloten was om te zien hoe het verliep en Erik ging gewoon van start. Echter, op de eerste springbult vernam Erik dat hij behouden moest rijden. Dit bracht hem niet verder dan plek achttien. In het kampioenschap blijft Erik op de zevende plaats.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 19