Training met Erik Davids blijkt goed aan te slaan OPHEFFINGSUITVERKOOP Francelle f5 ^OPEL KAMP-0. Grandioos inerkkledtjl m NT RUSSEN tub WBÏ r-^j/ u, JZj yO Overlijden ii Gerritdina van Ommen-Verveda Voor alle bouwwerkzaamheden kledingboetiek Op donderdag 12 juni 10.00-15.00 uur Op zoek naar een vaderdagcadeau? Bij Francelle slaag je zo! Alles voor vader! vader! a hoeden petten sokken paraplu portemonnee herenriemen bretels p manchetknopen Dinsdag 10 juni 2008 Trots op wie zij was en dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze bijzondere en onvergetelijke moeder, schoonmoeder en oma Holten, t Holten 2 oktober 1921 1 juni 2008 A.J. van Ommen Heini en Jaap Allard en Ruud Astrid en Sander Gerriten Yvon Coen en Geke Jorien Churchillstraat 11 7451 ZB Holten De begrafenis heeft vrijdag 6 juni plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar Dr. W.R. van Couwelaar, Thuiszorg Noord West Twente en Carinova. HENKA WITGOED SERVICE Wij repareren al uw huishoudelijke apparatuur NU ook verkoop van 2e hands machines! Tel. 0548-62 53 36 Rijssen ZORG JIJ BAT IK ZORGELOOS NAAR ZOO KAN? BIG- ge registreerde verpleegkundigen of Kijk op www. wielewaal - nl Officieel bedrijfswagendealer voor Rijssen, Nijverdai en omstreken. Tevens erkend Opei reparateur voor al uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel.: 0548-53 15 00 Internet http://www.opel-kamp.nl E-mail info@opel-kamp.nl Veel jeugd kwam trainen onder leiding van Erik Davids. r - Nieuwbouw/verbouw - Dakkapellen - Erkers/Carports - Incl. bouwaanvraag, tekenwerk berekening/epc Rijssen Hoge Hexel, 06-20057713 HOLTEN - Met meer dan 25 deelnemers was het op zaterdag 7 juni 2008 super gezellig op het circuit de Imhof in Holten waar een schitterende training o.l.v. Erik en Allan Davids op het programma stond. Naast de voor alle deelne mers leerzame training werd ook nog even stil ge staan bij alle jonge kinde ren die niet in slaat zijn om aan sport te doen vanwege hun (tijdelijke) ziekte. Doordat namelijk de KNMV de noodzakelijke verzekeringen sponsorde en de MAC de Holterberg het circuit gratis ter be schikking stelde was het mogelijk om een groot be drag te reserveren voor het Ronald Mc. Donaldhuis in Zwolle. Vanaf halftien waren het de aanstaande wereldkam pioenen die aan de bak mochten. De jonge coureurs vanaf 5 jaar hingen aan de lippen van meervoudig Neder lands kampioen MX-3 Erik Davids. Na het uitvoeren van enke le (behendigheids) oefe ningen mochten zij het "grote" circuit op om daar de technieken van o.a. het bochten rijden te gaan le ren. De training voor de jeugd werd afgesloten met het "vrij" rijden op het circuit waarvan veel kids nog steeds dromen. Na de pauze was het de beurt aan de volwassenen. De grote groep deelnemers kregen les in o.a. spring- techniek en uiteraard ook op de juiste manier rijden van de bochten. Met grote enthousiasme werden de oefeningen uit gevoerd en was men onder de indruk dat door de tips die werden gegeven het rij den eenvoudiger en sneller ging.De trainers, Erik en Al lan Davids, brachten de tips helder en duidelijk over aan de deelnemers met het gevolg dat bijna ie dereen makkelijker over het circuit kon rijden. USA IJ N G h R Black-out Oude Deldenseweg I - Enter - (inpandig Dijo electronics) - www.gnuidioostnter.nl Wie denkt met Mooie leugens en Halve waarheden wei het beste van Lisa Unger gelezen te heb ben, heeft beslist het Black-out nog niet gelezen. Unger laat haar lezers kennismaken met Annie Powers, een wat angstige vrouw in een chique villawijk in Florida Zij draagt echter een goed weggestopt verleden met zich mee, dat door een paar nauwelijks waarneembare ge beurtenissen weer actueel wordt. Annie kan zich haar ver leden als Ophelia March niet helemaal herinneren. Maar het is van levensbelang dit snel op het netvlies te krijgen. Annie vermoedt dat haar sadis tische jeugdvriend Marlowe achter haar aanzit. Maar de waarheid - als er al sprake is van één waarheid is - is niet zo een voudig. Tijd voor opnieuw een nieuwe identiteit? Lisa Unger, Black-out, Sirene, 17,95 euro. Ook al gaat de oorsprong van de tulp nog verder terug dan Tur kije, Nederland is en blijft het land van de tulpen. Met Het tul- penvirus gaat Daniëlle Her mans terug naar die beruchte 'gekke tulpenhandel' uit het be gin van de zeventiende eeuw, waardoor het een echt 'Hol lands' boek is geworden. Bo vendien krijgt het boek een ac tueel tintje door de link met een recent beursschandaal waar ook met tulpenbollen gespecu leerd werd. Na de moord op Frank Schoel- ler is er voor zijn neef Alec en zijn vrienden Damian en Emma een wel erg ingewikkelde opga ve om achter de identiteit van de dader te komen. Daar staat tegenover dat het spannings veld op het grensvlak van religie en wetenschap op een boeien de manier is uitgewerkt. Daniëlle Hermans, Het tulpen- virus, A.W. Bruna, 19,95 euro. Gevoel voor de middeleeuwen en het belang van manuscrip ten is ongetwijfeld een pré. Ken nis van de cultuur van IJsland is dat misschien ook wel. Maar om Het koningsboek te waarde ren is het geen voorwaarde. Ar- naldur Indrason leverde een even intelligent als spannend boek af, waarin de lezer wordt meegenomen in een maal stroom van gebeurtenissen. De zoektocht naar Het koningsboek brengt de jonge Valdemar en zijn professor in de jaren nog maar kort na de Tweede we reldoorlog naar onder andere Berlijn en Amsterdam. Het koningsboek past in de cul turele geschiedenis van IJsland, waarin Halldór Laxness in 1955 de Nobelprijs voor de literatuur kreeg en waarin in 1971 belang rijke manuscripten door Dene marken werden teruggegeven. Arnaldur Indrason, Het ko ningsboek, Q, 18,95 euro. K£3 Francelle hoeden, beenmode accessoires Grotestraat 313 Rijssen Tel. 0548 - 519 264j

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2