"for Jeans and More" Queue de boeuf aux oignons et tomates 19.95 27.95 30% korting €9.95 30% korting €4.95 NIEUW: Zomer jurkjes Heren shorts Zomer jacks Teenage shirts Zomer- Salopet Trendy dames tassen Grotestraat 55-57, Nijverdal - Tel. 0548-610036 (ook op maandagmiddag geopend) Hogepad 3, Rijssen - Tel. 0548-518215 (dinsdag de gehele dag geopend) SPAAR PUNTEN MET ONS NIEUWE Tweelingen www.humpiedumpie.nl Horoscoop Dinsdag 27 mei 2008 IIIWIHMilCHillllllJijiilililillllüiWraiHliiililBiilMil'li 6 Humpie Dumpie v.a. merk: Madonna LTB DEPT v.a. merk: lts Noize NXS, Petrol Life Line etc. Junior en senior maten merk: Outfitters Nation Freeze Twinlife Petrol V.a. Junior en senior maten merk: Madonna DEPT v.a. Misschien is het toch raadzaam duidelijkheid te ge ven over uw positie. Niet alleen is dit belangrijk voor uw meerdere, ook andere personen zijn afhankelijk van uw beslissing. Tijd om die ene knoop door te hakken. Mijn oma ging vroeger eens per maand naar de ambachtelijke slager en kocht daar een ossen staart. Daar trok ze een formidabel soepje van en mijn grootvader wilde daar steevast een glaasje Madeira bij. Hij deed de helft in de soep en dronk de rest op. Opvallend grote glazen waren dat soms. Een ossenstaart zo maar even kopen is er anno nu niet meer bij. Slechts een zeer goed ge sorteerde slager heeft ze in voorraad, maar be stellen kan altijd. Laat de slager die in stukken hakken want dat is een stevig werkje. Om deze ossenstaart met uien en tomaten te maken is nodig: Een ossenstaart uiteraard, twee tot drie uien, vier tomaten, wat meel, een laurierblaadje, peterselie, boter, een halve fles droge witte wijn en peper en zout. Bereidingswijze: Pel een ui en snij die in vieren. Doe de ossenstaart in een pan en vul die met koud water. Een flinke snuf grof zout er bij en de in vieren gehakte ui, het laurierblaadje en de gehakte peterselie. Aan de kook brengen en daarna op laag vuur een uur Ia- ten trekken. Snipper intussen de andere uien en ontvel de tomaten. Smelt in een braadpan 40 gram boter en fruit daarin de ui gedurende een paar minuten. Voeg dan de stukken ossenstaart toe en de in vieren gesneden tomaten. Strooi een lepel meel over de inhoud, voeg de halve fles wijn toe en roer het geheel krachtig door elkaar zodat het meel de saus bindt. Deksel op de pan en nog een klein half uurtje laten trekken. Op smaak brengen met peper en zout en serveren. Wit wijn tje uit de Savoie doet het hier goed bij. Louise Lamets -g, Ram Op een gegeven moment dreigt u het overzicht over het geheel te verliezen. In een poging een chaotische situatie te voorkomen moet u alles op alles zetten de scherpe kantjes van uw handelingen bij te vijlen., y< |jè Stier Eindelijk heeft u even tijd voor uw eigen persoon genomen. Dat is op zich rechtvaardig te noemen, ware het niet dat er nog veel werk verzet moet worden. Nu is het dan ook de tijd om weer volle bak aan de slag te gaan. Kreeft Op ongelukkige wijze heeft u een flinke schuiver gemaakt. En nog wel ten overstaan van voor u belangrijke mensen. Om een derge lijke blamage in het vervolg te voorkomen, moet u in alles meer mate betrachten. -A Leeuw Op een of andere manier lijkt het even niet echt lekker te lopen in uw relatie deze week. Maar zodra u het probleem heeft geana lyseerd, zal al snel blijken waar de angel zich bevindt. De oplossing ligt dan voor de hand. Maagd (tj Uw huidige takenpakket heeft altijd bij uw persoon gepast. Wat dat betreft zit u eigen lijk best goed, ware het niet dat de voldoening van uw bezigheden tanende is. Vraag u af of u luistert naar uw hart of naar uw verstand. Weegschaal &J)ê De beslissing om van het probleem weg te lopen is wellicht een niet zo verstandige ge bleken. Nu zit u met de gebakken peren, want uw bewegingsruimte dreigt verkleind te wor den. Even op de blaren zitten is onoverkome lijk. Schorpioen In uw behoefte een allegaartje aan in formatie op te willen slaan, moet u een echte keuze maken. Er zal teveel op u afkomen om de gehele stroom goed te kunnen beheersen. Overdenk uw alternatieven goed. Boogschutter Uw ietwat egocentrische neiging, die u zo nu en dan tentoonspreidt, kan kwaad bloed zetten bij mensen die u lief zijn. Een houding die iets meer gericht is op de ander kan veel goedmaken. Wti, Steenbok lp* Een persoon die u amper kent, heeft er geen problemen mee slechte verhalen over u te spuien. U dient zo snel mogelijk te weten te ko men wie deze persoon is en hem of haar de mond te snoeren. Waterman 'l li Een van de komende dagen zult u een grote verrassing beleven. Een zielsverwant openbaart zich aan u. Van dit maatje zal u lange tijd kunnen genieten en profiteren. Vissen %;-) In uw onderhandeling staat u niet sterk. Om dit te maskeren dient u verschillende truc jes toe te passen. Het gevaar van dergelijke facades is dat anderen uw gesjoemel ontdek ken. Neem er dus zeker goed de tijd voor.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6