Woningmarkt Controle op loslopende honden G°( I De Woonkeuzebon Op weg naar een huurwoning Trekkersiep in Loo eerste in de regio www.goedewoningrijssen.ni Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen Maandag 28 april 2008 21 Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: Postbus 89, 7460 AB Rijssen Boomkamp 16, Rijssen Tel. (0548) 513 612 Fax (0548) 540 533 www.goedewoningrijssen.nl Maandag t/m Vrijdag van 8.00 - 12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Advertentienummer 8.09.1 Braakmansdijk 105, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: eengezinswoning 3 open 434,62 €1,50 HR combi-ketel met vaste trap tussenwoning 2 juni 2008 Geen inkomensvoorwaarden De Hofstee 109, Rijssen Woningtype: jongerenwoning Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: 1 open 232,68 28,60 HR combi-ketel op 2e verdiepinq, qeen lift aanwezig 31 mei 2008 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 27.580,- of Meerpersoonshuishouden t/m 33.761,- Minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Hogepad 58, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: senioren appartement 2 open 370,74 €13,60 HR combi-ketel op 1e verdieping, lift aanwezig 31 mei 2008 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 27.950,- of Meerpersoonshuishouden t/m 33.761,- Personen vanaf 55 jaar krijgen voorrang Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Q Man O Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon:Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2007 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2008: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning Q Zelfstandig in huurwoning Gemeénte Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter Q Anders, namelijk Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters" Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouw de punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoeken den beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om c toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden De Woonkeuzebon dient uiterlijk IDddnddg 28 dpnl 2008 vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: D© Go©d© WoninQ# Boomksmp 16, 746 i mX Rijss©n HOLTEN - In haar natuur gebieden in Salland gaat Natuurmonumenten in de komende tijd strenger con troleren op de toegangsre gels. Die regels zijn: toegang van zonsopgang tot zons ondergang, vrij wandelen op wegen en paden, hon den - mits aangelijnd - mo gen mee. Loslopende hon den zijn namelijk een grote bron van verstoring voor vo gels en andere dieren. En juist in deze kwetsbare pe riode, in de broedperiode, hebben met name vogels hard htm mst nodig. Na tuurmonumenten heet be zoekers van harte welkom, maar vraagt hen wel drin gend: honden aan de lijn. Natuurmonumenten be- schennt de natuur in Ne derland. Ook in Salland waar mensen kunnen ge nieten van de verstilling van de landgoederen, vogelcon certen van putter en nachte gaal èn van een onverwach te ontmoeting met een ree. Om die natuunvaarde en de mst te waarborgen gelden toegangsregels. Bezoekers met honden zijn welkom in natuurgebieden, mits zij hun honden aanlijnen. U zult in de komende tijd dus vaker de BOA's (Buitenge woon Opsporings Ambte naar) in de natuuigebieden aantreffen. Zij zullen fre quenter en strenger contro leren op loslopende hon den. Ons mooie Nederland se landschap verdwijnt langzaam maar zeker. Be bouwing rukt overal op. Nog maar 10% van Neder land is puur natuur. Waar kun je nog ongestoord ronddwalen zonder snel- wegrumoer of de contouren van hoge gebouwen? Na tuurmonumenten houdt Nederiand open en groen. Al meer dan 100 jaar.be- schenut ze de natuur in Ne derland. Claim samen met Natuurmonumenten het recht op open, groene ruim te. Zodat iedereen natuur kan blijven zien, horen, mi- ken en voelen LOO - De trekkersiep in Loo, georganiseerd door de JAL (long Aktief Loo) van zater dag 3 mei, is dit seizoen de eerste in deze regio. Op dit jaarlijkse evenement zal duidelijk blijken welke rij ders deze winter hun trek kermonster zodanig heeft weten op te voeren om in hun klasse tot de besten van de wijde omgeving te beho ren. Het gaat dan om de juiste afstelling van de mo tor, in combinatie met goe de banden. Verder zullen de deelnemers de juiste ver snelling moeten kiezen bij de condities van de baan. Uiteindelijk zal dan blijken welke deelnemer in de ver schillende klassen de sieep- wagen met gewicht zover mogelijk over de baan van 100 meter kan 'steppen'. De organisatie zal de dagen voor de trekkersiep het weer goed in de gaten houden, en indien nodig zal de baan worden afgedekt met plastic om zodoende een mooie baan te krijgen met vol doende grip. Dus wie houdt van spektakel, denderende motoren, vlammende uit laatpijpen is de komst naar de Oude holterdijk in Loo Bathmen zeker een aanra der. De opgave voor deze trekkerslep kan bij Henry Schutte, telefoon 0570- 542896, na 18.00 uur, of via de mail, henryschutte@wa- nadoo.nl. 's Middags zal er gestart worden om 15.00 uur met de standaardtrek kers. Tegen de avond ko men de Super Standaard klassen aan de beurt. Naast de baan staat de (verwann- de) feesttent en hierin zal dj Ferdi muziek draaien wat weer garant staat voor ge zelligheid. Advertentienummer 8.09.2 Starters krijgen voorrang

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 21