eterink Transport Ruime voldoende voor Wandelnetwerk Twente Zomercompetitie bedrijfsvoetbal anenmarkt Vakantiewerk £tos (TUINMEUBELEN Markelo - Holland Tel. +31 (0) 547-36 26 87 Deeterink Transport B.V. RIJSSEN/ HOLTEN - De wandelaars in Twente die gebruik maken van het wan delnetwerk beoorde len dit maar liefst met een 7,9. De ge bruikers van het Wandelnetwerk Twente lopen vooral met hun partner, het merendeel wandelt het hele jaar door en ze zijn gemiddeld 55 jaar oud. bij ISS wanneer het jou uitkomt. ...werken in een gloednieuwe Etos-winkel? De grootste collectie tuinmeubelen van hardhout tot modern aluminium design en meer... Ook onze prijzen zullen u aangenaam verrassen. Kom gezellig even een kijkje nemen. De koffie is klaar! sin ds19°3- Maandag 28 april 2008 Zoekt wegens uitbreiding van haar Transportwerkzaamheden op korte termijn een enthousiaste en gemotiveerde 'NATIONAAL/INTERNATIONAAL CHAUFFEUR *CHAUFFEUR/MONTEUR - Bezit van rijbewijzen B CE - Chauffeursdiploma CCV-B - Affiniteit met agrarische sector Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Holterweg 19, 7475 AT Markelo. e-mail: info@deeterinktransport.com of bellen naar: tel. 0547 - 36 26 87 Bijna 90 procent van de lo pers wisselt startpunten en routes af. Dit blijkt uit een onderzoek dat het Gelders Overijssels Bureau voor Toerisme (GOBT) heeft uit gevoerd in opdracht van Regio Twente, Regio IJssel- Vecht, Recreatiegemeen schap Salland en Provincie Overijssel. Uniek kenmerk van het Twentse wandelnetwerk is dat de wandelaar met ge kleurde markeringen rou tes kan volgen, maar door te combineren met behulp van keuzepunten ook zelf een langere of op maat ge maakte route kan samen stellen. Bijna de helft van de wandelaars loopt wel eens een standaard route. Een bijna net zo groot deel knoopt zelf routes aan el kaar tot een rondgaande route en 12 procent stelt zelf wel eens een route sa men van A naar B. Van de respondenten is tachtig procent in het bezit van de wandelkaart die bij dit netwerk hoort. Bijna de helft van deze groep ge bruikt de kaart alleen bij twijfel over de route, 42 procent van de lopers loopt aan de hand van deze kaart, al dan niet in combi natie met de bewegwijze ring onderweg en de overi ge respondenten gebrui ken de kaart niet. Driekwart van de respon denten zou graag routes willen downloaden vanaf de website om uit te prin ten. Daarnaast is 36 pro cent van de wandelaars geïnteresseerd in het downloaden van routes in GPS-formaten. De huidige - tijdelijke - kaart laat nog wat te wen sen over. Op dit moment worden de belangrijkste wensen van de wandelaars met betrekking tot de wan delkaart (schaal kaart, af standen weergeven tussen de knooppunten, adressen van de startpunten) al ver werkt in de nieuw uit te ge ven kaarten van de deelre- gio's binnen Twente. Dat gebeurt gelijktijdig met de realisatie van de tweede fa se van het Wandelnetwerk in Twente. Het downlo aden van routes (op papier of gps) is vanaf september 2008 mogelijk. Een interac tieve website geeft de wan delaar straks de mogelijk heid om routes te zoeken, maar ook om routes vooraf met de computer te plan nen. Daarbij wordt ook in formatie over de omgeving en toeristische mogelijkhe den verstrekt. Doel van de inventarisatie is achterhalen of het Twentse systeem één op één toegepast kan worden in de andere Overijsselse regio's. Of dat het Twentse systeem met een aantal aanpassingen verbeterd in de rest van Overijssel kan worden ingevoerd. Het rapport is te downloaden op de website van het GOBT (www.gobt.nl, Ken nis en Onderzoek - Rap porten en Publicaties). RIJSSEN - De bedrijfsvoet bal zomeravondcompeti tie wordt dit jaar voor het vierde opeenvolgende jaar georganiseerd. Er hebben zich 22 teams uit Rijssen, Holten en Enter aange meld. Er worden wedstrij den gespeeld van zes tegen zes, en uiteraard wedstrij den van elftallen tegen el kaar. De wedstrijden worden weer gespeeld op de vel den van voetbalvereniging RKSV aan de Elsmaten, in de periode van 6 mei tot 13 juni. De wedstrijden wor den vooral gehouden op maandag-, woensdag- en donderdagavonden en be ginnen om 19.00 uur en om 20.00 uur. De kruisfinales worden ge speeld op 5 en 9 juni, de wedstrijden voor de 3e en 4e plaats op 11 juni en de finales op 13 juni. Bij de fi nales dienen alle deelne mende teams aanwezig te zijn voor de prijsuitreiking. Na afloop van de finales is er tevens een groot tent feest waar alle teams zich voor kunnen opgegeven! Omdat er op de finale- avond ook de laatste pou le-wedstrijd van het Ne derlands Elftal wordt ge speeld, zorgt de organisatie voor een groot scherm waar deze wedstrijd op te volgen is. De organisatie is dit jaar uitgebreid met Willard Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmarkt Janssen, mede om de orga- nisatie te optimaliseren. Voor de organisatie van het bedrijfsvoetbal staat gezel ligheid en sportiviteit voor op. "Zoals altijd hebben we gekozen voor goede onaf hankelijke scheidsrechters en grensrechters. Dit alles om de wedstrijden in goe de banen te leiden en alles eerlijk te laten verlopen Wij hopen op mooi weer, spannende wedstrijden en veel publieke belangstel ling. Tevens staat alle infor matie, betreft de uitslagen en de foto's die tijdens dit toumooi en de feestavond gemaakt worden, op onze website: www.bedrijfsvoet- balrijssen.nl aldus de orga nisatie. Powered by O JobTrack.nl Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 Powered by Q JobTrack.nl Verdien meer dan in een vergelijkbare job! Meld je nu aan op: www. issvakan tiewerk. nl FACILITY SERVICES Betrokken Betrouwbaar Wil jij... M..UU in Markelo, Wordt medio juli een gloednieuwe Etos-winkel geopend. Er zal een heel nieuw team aan de slag gaan. Wil jij een baan waarin je je verkooptalenten kwijt kunt en je samenwerkt met enthousiaste collega's? Dan ben je bij Etos aan het juiste adres. Voor onze nieuwe winkel zijn wij op zoek naar een: Drogist (36 uur) ervaring vereist! Assistent Drogist (24 uur) ervaring vereist! Werken bij Etos betekent werken met klanten. De klant staat altijd centraal bij ons. We bieden ze niet alleen de beste en nieuwste producten op het gebied van persoonlijke verzorging, maar ook deskundig advies. Hiervoor investeren we graag in ons personeel. De Etos Academie biedt je een opleidingsprogramma dat volledig is toegesneden op jouw behoeftes. Denk hierbij aan producttrainingen en trainingen gericht op de dagelijkse praktijk in de winkel. Spreekt dit je allemaal aan en lijkt het je leuk om bij Etos aan de slag te gaan? Stuur je schriftelijke sollicitatie met cv voor 4 mei 2008 naar: Etos Blankhorst Oonderschoer 4 T.a.v. Mevr. Blankhorst 7475 GN Markelo T 0547 - 364083 Wist je dat: Etos dé drogist is voor deskundig advies en het meest uitgebreide assortiment? •Etos staat voor Eendracht, Toewijding, Overleg en Samenwerking? «Etos meer dan 450 winkels heeft in Nederland? -Etos een eigen opleidingscentrum heeft: Etos Academie? •Etos, samen met Albert Heijn en Gall&Gall, onderdeel is van Ahold? nt van harte welkom i 9.00 tot 18.00 uur Alle bekende merken tuinmeubelen Alle soorten parasols Design-en trendmeubelen Barbeques Grote collectie tuinkussens Campingaccessoires enz. 'Een vertrouwd adres Achter BRAND-OIL TANKSTATION 1 6 dagen per week geopend! - Donderdagavond koopavond Reggesingel 36 - 7461 AK RIJSSEN - tel. 0548 522010 - fax 0548 521690

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 18