Tom Veelers favoriet in Ronde van Overijssel Gewijzigde openingstijden RIJSSEN/ HOLTEN - Tom Veelers uit Ootmarsum is zater dag 3 mei de te klop pen man in de 56e editie van de Ronde van Overijssel. Dat zegt Harry Middel- jans die namens de organisatie de pr- werkzaamheden voor zijn rekening neemt. Veelers is de kopman van de enige profploeg die in Grotestraat 55-57, Nijverdal, Tel. 0548-610036 Hogepad 3, Rijssen, Tel. 0548-518215 www.humpiedumpie.nl zijn wij geopend van: Openingstijden Nijverdal tijdens de Nachtmarkt van 9.00 tot en in Rijssen van 9.00 tot 18.00 uur O (Alleen geldig op woensdag 30 april en vrijdag 2 mei a.s. (in Nijverdal en Rijssen) op alle shirts-blouse's en jacks met lange mouw en voor de betalende klant: O Maandag 28 april 2008 10 Rijssen aan het vertrek staat, de Skil-Shimano- ploeg van manager Iwan Spekenbrink en ploeglei der Rudi Kemna. "We heb ben een uitstekend deel nemersveld", zegt Middel- jans. "In totaal hebben we 25 teams met acht renners, al zullen sommige teams over minder dan acht ren ners beschikken." De start is om 12.00 uur bij het Parkgebouw in Rijssen. De finish is om ongeveer 16.45 uur op de Karei Doormanstraat. Onder weg doen de coureurs on- De start en finish van de Ronde van Overijssel is in Rijs sen. FOTO: JOHAN BOLINK der meer de Tankenberg, de Kuiperberg en de Hol- terberg aan. De winnaar van vorig jaar, Marco Bos is ook nu van de partij. Bos rijdt in de for matie Jo Piels, een van de vijf Nederlandse continen- talteams. Van Vliet-EBH, P3Transf- er-Batavus, Krolstone en het Rabo Continental Team zijn de andere vier. "Vooral P3 Transfer-Bata- vus heeft een sterke ploeg", zegt Middeljans die bij P3 zowel Bobbie Tr- aksel als Aart Vierhouten op de deelnemerslijst heeft staan. Traksel won de Driedaagse van West- Vlaanderen en droeg dit jaar de leiderstrui in de UCI Europe Tour. "Bij Ra bo was hij altijd een talent, maar hij breekt nu pas door", aldus Middeljans. Vierhouten reed vorig jaar nog voor Skil-Shimano. De routinier is binnen P3 de bepalende renner die als wegkapitein een belangrij ke rol vervult. Dat hij ook zelf nog kan winnen be wees hij in de Ronde van Zuid-Friesland." Verder rijden renners als Gideon I de long, Arnoud vanl Groen, Klaas van Hage en I Luc Hagenaars, de win naar van de Omloop van Lek en IJssel, bij P3. Uit het buitenland komen er ne l gen ploegen op de oudel klassieker af. Ze zijn af-1 komstig uit Ierland, Dene-1 marken, Duitsland, België I en Luxemburg. Voor het Belgische Willems Veran da doet Max van Heeswijk mee. Bij het Luxemburgse Team Differdange komt Hennes Blank aan de start. De Duitser werd vorig jaar derde. De inbreng van de regio Oost komt van OWC Oldenzaal en het gecombi-1 neerde team van Zwalu-1 wen Almelo en CC'75 uit I Nijverdal. Bij OWC is Joost I van der Weert de voor-1 naamste man. Hij won eer-1 der de Omloop van del Veenkoloniën. Bart Booml uit Enter doet eveneens I mee aan de 56e Ronde van I Overijssel. Middeljans:! "Boom won de ronde in 2000. Hij wilde vorig jaar eigenlijk stoppen met wiel rennen, maar hij stopt pas als ie van de fiets valt." RIJSSEN/ HOLTEN - Tij- mei; gesloten; Bevrijdings-, j dens de feestdagen gelden dag, 5 mei; gesloten; Twee-j l gewijzigde openingstijden, de pinksterdag, gesloten. Zwembad: Koninginnedag, 30 april; gesloten; Hemelvaart, 1 mei; van 12.00 tot 17.30 open; Vrijdag, 2 mei; open; Bevrijdingsdag, 5 mei; ge sloten; Tweede pinkster dag, 12 mei; van 12.00 tot 17.30 open. Sporthallen: Koninginnedag, 30 april; gesloten; Hemelvaart, 1 mei; gesloten; Vrijdag, 2 mei; open; Bevrijdingsdag, 5 mei; gesloten; Tweede pinksterdag, gesloten. Gemeentewinkel, Burger zaken: Koninginnedag, 30 april; gesloten; Hemelvaart, 1 mei; gesloten; Vrijdag, 2 mei; van 10.00 tot 12.00 open; Bevrijdingsdag, 5 mei; gesloten; Tweede pinksterdag, gesloten. Gemeentewinkel, Ruimte: Koninginnedag, 30 april; gesloten; Hemelvaart, 1 mei; gesloten; Vrijdag, 2 Gemeentewinkel, Zorg: Koninginnedag, 30 april: gesloten; Hemelvaart, 1 mei; gesloten; Vrijdag, 2 mei; gesloten; Bevrijdings dag, 5 mei; gesloten; Twee de pinksterdag, gesloten. Balie Holten, Burgerzaken: Koninginnedag, 30 april; gesloten; Hemelvaart, 11 mei; gesloten; Vrijdag, 2 mei; gesloten; Bevrijdings dag, 5 mei; gesloten; Twee de pinksterdag, gesloten. Balie Holten, Zorg: Koninginnedag, 30 april; gesloten; Hemelvaart, 1 mei; gesloten; Vrijdag, 2 mei; gesloten; Bevrijdings dag, 5 mei; gesloten; Twee de pinksterdag, gesloten. Afvalbrengpunt Rijssen Holten: Koninginnedag, 30 april: gesloten; Hemelvaart, 1 mei; gesloten; Vrijdag, mei; open; Bevrijdingsdag. 5 mei; open; Tweede sterdag, gesloten.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10