Dennis Jansen overtuigend winnaar van Gouden Keun Holtens Nieuwsblad 15 Uitslagen ponyclub Bergruitertjes Mintonette Genoeg aan punt tegen Raalte om in vierde klasse te blijven Show Keuring oud-Duitse herdershonden Touwtrekkers van Okia blijken sterkste in Oele Overig sport Lentecompetitie BC Holten Kampioenschap Darten Dinsdag 22 april 2008 HOLTEN - Zondag 17 februari was Aleid Groenevvoudt aanwe zig op een dressuurconcours in Heeten. Zij behaalde in de klas se M2 categorie D en E een tweede prijs met haar pony La dy H. Beau Barvelink had zater dag 23 februari een springcon cours in Nijkerk. Zij behaalde hier een eerste prijs in het progressieve parcours, klasse M categorie E, met haar pony Xa- rola. Angela van Lies behaalde zaterdag 8 maart in Genemui- den met haar pony King Kadartz een eerste prijs in het progres sieve springparcours, klasse M categorie D, Met haar pony No Ooubt Sharon mocht zij starten n de finale van de klasse Z-ZZ, zij behaalde hier een tweede prijs. Ook met pony Kinkie mocht zij starten in de finale van de klasse B, en ook hier be haalde zij een tweede prijs. Za terdag 15 maart behaalde Britt Barvelink, in Vriezenveen, met Desperado een tweede prijs in het progressieve springpar cours klasse B categorie D en E. Myrthe Barvelink behaalde op dezelfde wedstrijd met Night mare een derde prijs in het klas siek parcours van de klasse L ca tegorie D en E. Op 5 april was in Markelo de opening van het rieuwe eventing seizoen. Britt Barvelink met Desperado be haalde daar in de klasse B een derde prijs. Beau Barvelink be- ïaalde met Xarola in de klasse L ;en vierde prijs en Myrthe Bar velink wist met Nightmare in iezelfde klasse een eerste prijs :e bemachtigen. Zaterdag 12 ipril was er een eventing wed- itrijd in Westerhaar en ook hier wist Myrthe Barvelink de eerste prijs te behalen met Nightmare n de klasse L. 10LTEN - Mintonette zoekt 'oor het eerste herenteam een Mhousiaste trainer, ibor inlichtingen kun je contact tpnemen met Willem Osse- vaarde: telefoon 0548 365086 of e- mail jw.ossewaarde@planet.nl Puntje voor W Holten HOLTEN - Na drie nederlagen op rij heeft Holten eindelijk weer een puntje vergaard. Te gen Helios uit Deventer werd op eigen veld doelpunüoos gelijk gespeeld. De gasten waren de hele wedstrijd de betere ploeg, maar Holten gaf weinig weg en had zelfs in de slotseconden nog kans op de volle winst. De ploeg van trainer Harthoorn heeft volgende week aan een punt tegen Raalte genoeg om in de vierde klasse te blijven. Rick Oolbekkink verving de ge blesseerde Erik Reijlink als laat ste- man en Tim Koopman stond voor het eerst dit seizoen in de basis op Meermanskamp. Oolbekkink stuurde zijn defen sie vanaf minuut één goed aan en gaf uitstekend rugdekking aan zijn mandekkers. Dat was wel nodig ook, want Helios liet in de eerste helft zien dat het een van de betere ploegen is in 4H. Al na een minuut was er een grote kans voor de gasten, maar Koetsier kon toen katachtig red ding brengen. Niet veel later liet Koetsier zich van een mindere kant zien toen hij de bal door zijn benen liet gaan, Tim Wïs- sink bracht gelukkig voor Hol ten redding op de doellijn. Hol ten stelde daar zelf aanvallend weinig tegenover. Gruijters en Koopman kregen veel diepe ballen waar ze niet veel mee konden. Er was ook niet veel aanvallende steun omdat de Holtenaren behoorlijk behou dend speelden. Rustpunt op het middenveld was Mark Nijland, vaak wist hij de bal goed vast te houden en af en toe kreeg hij de handen op elkaar bij een mooie actie. Na de rust bleef Gruijters achter in de kleedkamer en mocht de misschien nog wel snellere Freek Knapen het voorin probe ren. Al snel na rust was er een grote kans voor Helios. Viester van Helios, die de hele wedstrijd aan banden lag bij Robert Oolbek kink, slingerde de bal van rechts op het hoofd van de ingelopen spits. Koetsier zag deze inzet HOLTEN - Bij manege Nijenkamp aan de Pasmansweg werd afgelopen zondag een hondenshow gehouden voor oud-Duitse her dershonden. Er was een officiële Nederlandse en Duitse keurmeester aanwezig. De honden gingen een voor een de ring in voor de verkiezing van de mooiste hond. De oud-Duitse herdershonden hebben langere haren dan gewone herdershonden. En zijn wat ste viger en geblokter gebouwd, foto: iohan bounk 10LTEN - Door ook de vierde vedstrijd samen met Bert Slauw te winnen is Dennis Jan- ■en overtuigend winnaar ge- vorden van het Gouden Keun. n de finale, die werd gehouden 'ij 't Bonte Paard in Dijkerhoek, Jvonnen Dennis en Bert met 'nige moeite met 5-3 van de onkies: Gijs Veneklaas en Nick Heester. Om de derde/ vierde Jlaats in de winnaarronde won- 'en Marco Voortman en Jan uitert simpel met 4-0 van ienk Potman en Rene Nijland. n de eindpoule van de verlie- 'erronde bleken verrassend [rik Jan Stukker en Christel itoel de sterkste. te beste dame was Suzan van te Leur en de hoogste finish vetd gegooid door Jan Tuitert: .31. te uitslag van de finaledag ziet ,r als volgt uit: le pr. Dennis 'ansen en Bert Blaauw; 2e pr. Dennis Jansen wist de Gouden Keun binnen te slepen. 3e pr. Jan Tuitert en Marco Voortman: 4e pr. Henk Potman en Rene Nijland; le pr. Verlie- zerrronde. Erik Jan Stukker en Jan Tuitert (139); Beste dame: Suzan van der Leur; 180: Bert Blaauw (2), Dennis Jansen (2), Gerwin Holmer en Bernet Ren- HOLTEN - De touwtrekkers van OKIA kwamen afgelo pen zondag uitstekend voor de dag bij de derde wedstrijd van de competitie. In Oele slaagde zowel de ploeg van de 640 kilo als die van de 680 kilo er in om de eerste plaats te bemachtigen. Volgen Marti Jansen is in beide ploegen nu de ideale sa menstelling bereikt. "We za ten eerst nog een beetje met het gewicht, maar dat is nu voorbij. We waren tien tot twaalf kilo te zwaar voor het ideale team, dus er moest wat gebeuren. Vorige week hebben we er hard aan ge werkt en het heeft dus al di rect resultaat opgeleverd", aldus Jansen die zijn club in de eerste twee wedstrij- denm niet verder zag reiken dan een derde plek. Na drie competitiedagen gaat Eiber gen aan de leiding, maar de hete adem van OKIA, Heure en Bison moet te voelen zijn getuige de stand. In de 680 heeft Eibergen 41 punten, Heure 39, Okia 37 en Bisons 34. In de 640 leidt Eibergen met 33 punten voor OKLA (30) en Heure en Bisons (beiden 29). De 680-b ploeg van OKIA, een combinatie met Oele, doet het ook goed. Zondag werd opnieuw een tweede plek behaald en in de stand doet alleen Eiber gen het beter. Jansen: "De dames van OKIA halen nog weinig punten, maar trek ken wel steeds beter met een volledig eigen team. De jeugd doet normaal met twee teams mee, maar door diverse afmeldingen kon er maar met één team worden deelgenomen. Ze staan nu op de zesde plek van de twaalf ploegen die mee doen. Er zit zeker nog een hogere klassering in voor dit jonge team." maar rakelings over zijn deklat verdwijnen. Rick Oolbekkink moest na ruim een uur het veld mimen met een blessure en werd vervangen door Hulleman. Helios bleef druk houden op de helft van Holten, maar kwam niet meer tot hele grote kansen. Na ne gentig minuten hadden de elf van Holten de doelman van de Deventemaren nog niet getest, maar in de blessuretijd kwam de grootste kans van de wed strijd en die was voor Holten. BADMINTON HOLTEN - De Nederlandse badmintonbond heeft voor het eerst een lentecompetitie opge zet waaraan 4 van de 5 teams van Badmintonclub Holten deelnemen. In deze competitie worden er alleen dubbels ge speeld (heren/ dames dubbel en 4 gemengd dubbels, in totaal dus 6 partijen). De eerste resul taten zijn zeker niet slecht voor de Holtense teams. Het eerste en tweede team zijn in deze competitie bij elkaar in een poule ingedeeld. Het eerste is begonnen met een gelijkspel te gen Allotria en Reflex. Het twee de team startte met een 6-0 ne derlaag tegen Allotria en een ge lijk spel tegen Netwerk. Het der de team speelt in deze competi tie in een ander rayon (richting Hengelo/Enschede) en begon met een thuisoverwinning van 4-2 tegen Bravo, 5-1 tegen Ogel en maar liefst 6-0 tegen Elo. Ook het vierde team speelt in dit ray on en kende een redelijk goede start. De eerste wedstrijd verlies met 4-2 tegen Next point, ver volgens 2 overwinningen van 4- 2 tegen Flits en Rijssen. HOLTEN - In de maand mei/ juni zal voor de zevende keer worden gestart met het Holtens Kampioenschap Darten. Er zal volgens een poule-systeem wis- selend bij Bierlokal am Bahn- hof.'t Klavier, 't Bonte Paard en Bar 't Mossink d.m.v. poule wedstrijden (van 4/5 deelne mers) worden gespeeld. De bes te 2 e/o 3 van elke poule gaan door naar de volgende ronde. Alleen de verliezers uit de eerste ronde gaan naar de verliezers ronde. De poule-indeling ge schiedt dmv loting. Deze loting zal 30 april as. om 20.30 uur bij Bierlokal am Bahnhof plaats vinden. Uiteindelijk blijven er vier darters over, die vervolgens via kruisfinales uit gaan maken wie naar de finale gaat en wie j naar de 'kleine finale'. De finale 1 wordt dit jaar gehouden bij Bierlokal am Bahnhof. Deelna me staat open voor alle holtena ren en alle teamleden van de dartteams uit Holten. De in schrijfformulieren liggen bij de vier locaties. Ook is het in schrijfformulier te downloaden via: www.freewebs.com/hkdar- ten. Deelname kost 3,50 euro.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15