Ben jij een mantelzorger tussen de 12 - 22 jaar? Carinova Pas op voor de thuiszorgtruc! Carinova Informatiebon Cursusprogramma mei en juni 2008 Dikke kinderen; heip ze op tijd! Voedings- en beweegprogramma's Meer budget voor nieuwe kleding, vakantie of iets anders? Cursus 'Aanstaande ouders', Colmschate Startdatum: 14 mei Cursus 'Babymassage', Hardenberg (Baalderveld) Startdatum: 16 mei Themabijeenkomst 'Peuters, lief soms lastig, Deventer Datum: 20 mei Themabijeenkomst 'Regels en grenzen', Dalfsen Datum: 21 mei Cursus 'Borstvoeding', Raalte Startdatum: 22 mei Cursus 'Babymassage', Raalte Startdatum: 23 mei Cursus 'Babymassage', Ommen Startdatum: 2 juni Themabijeenkomst 'Regels en grenzen', Deventer Datum.- 3 juni Cursus 'Kind en veiligheid', Bathmen Startdatum: 5 juni Themabijeenkomst 'Regels en grenzen', Staphorst Datum: 10 juni Er blijken weer kwaadwillenden in de regio Deventer actief te zijn. Onder het mom van bijvoorbeeld "een onderzoek naar de kwaliteit van de thuiszorg" kletsen deze lieden zich bij u naar binnen, uiteraard met het doel u te bestelen. Daarom nog even dit geheugensteuntje: Carinova zal u nooit zonder aankondiging/ afspraak of op een afwijkend tijdstip (bijvoorbeeld 's avonds) bezoeken Een medewerker van Carinova kan zich altijd legitimeren met de speciale Carinova-pas met pasfoto en is verplicht deze op uw eerste verzoek te tonen Carinova-medewerkers zullen u nooit vragen naar uw bankpas, pincode of iets dergelijks 10 tot 20 procent van alle jongeren groeit op in een gezin waar sprake is van een chronische ziekte, een handicap, psychiatrische ziekte of een alcohol-of drugsverslaving. Deze jonge mantelzorgers hebben vaak extra taken in huis en kunnen niet zomaar zorgeloos aan een activiteit meedoen. Ze moeten altijd rekening houden met degene die ziek of gehandicapt is. Voor deze jongeren organiseert Carinova nu (vaak in samen werking met andere organisaties) verschillende activiteiten': een GPS-tocht op 17 mei, een voet- en volleybaltoernooi op 7 juni en een survivalweekend op 13,14 en 15 juni a.s. Meedoen? Geef je dan snel op bij Carinova Mantelzorgondersteuning, tel. (0900) 8662 (lokaal tarief) of mail naar info@carinova.nl. Er zijn geen kosten aan deze activiteiten verbonden. Klimmen, GPS-tocht Geef je op voor 8 mei 2008 een gezellige picknick Voet- en volleybal toernooi Geef je op voor 16 mei 2008 Survivalweekend Geef je op voor 16 mei 2008 In Nederland is het aantal dikke kinderen afgelopen twintig jaar verdubbeld. Volgens de gezondheidsraad is 1 op de 7 kinderen te dik. Minstens 30% van de te dikke kinderen raken hun overtollige kilo's nooit meer kwijt en blijven dus als volwassenen ook zwaarlijvig. Met alle risico's van dien... Maar u hoeft als ouder(s) niet lijdzaam toe te zien hoe de kilootjes er bij uw kind langzaam bijkomen! En u staat er ook niet alleen voor, want Carinova helpt! Met een goed voedings- en beweegprogramma is er name lijk veel te doen aan het overgewicht van uw kind. Daarom organiseert Carinova voor deze kinderen van 8-12 jaar (en voor hun ouders) regelmatig cursussen, vaak in samenwerking met een fysiotherapeut, een sportschool of de GGD. Uw kind en uzelf leren dan hoe u met verstandige voeding en met regelmatig bewegen de kilootjes te lijf kunt. Deelname aan zo'n cursus is meestal gratis; zeker met een verwijzing van de huisarts. Uw verzekeraar vergoedt dan de kosten. Meer informatie vindt u op www.carinova.nl of u belt met (0900) 8662 (lokaal tarief). Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). 0 Personenalarmering 0 Particuliere zorg 0 Servicepakket 0 Mantelzorg 0 Overig Naam: 0 Ik wil lid worden Voorletters: - Adres: de heer/mevrouw Ik wil mij aanmelden als: O Alphahelpende O Vrijwilliger Neem contact met mij op. Postcode: Plaats: Telefoon: In de maanden juni, juli, augustus en september, maar vooral in de bouwvakantie (week 29, 30 en 31) is Carinova op zoek naar enthousiaste vakantiemedewerkers. Thuishulpen A Als Thuishulp A verricht je huishoudelijke taken en bied je hulp bij de organisatie van de huishouding volgens vaste regels. Verzorgenden c Voor deze functie, waarin je hoofdzakelijk verzorgende taken verricht, vragen wij een diploma Verzorgende niveau 3 of gelijkwaardig hieraan. Ziekenverzorgenden Als ziekenverzorgende verleen je zorg aan (chronisch) zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Verplicht is een diploma Verzorgende niveau 3 IG of diploma Ziekenverzorgende Verpleegkundigen Deze functie richt zich op verpleegkundige zorgverlening in de thuissituatie. Voor dit werk heb je een diploma Verpleegkundige niveau 4 of 5 nodig. Voor alle functies is het een pré als je beschikt over een rijbewijs en een auto. Studenten die een opleiding in de zorg volgen en al het generieke dan wel de basisfase hebben afgerond kunnen ook reageren. Belangstelling? Download dan een sollicitatieformulier op www.carinova.nl. Print het formulier uit, vul het in en stuur het op naar: Carinova, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 49, 8100 AA Raalte. Lukt downloaden niet, vraag dan een sollicitatieformulier aan via (0900) 8662. Voor verdere informatie kun je kijken op www.carinova.nl of bellen met Inge Meems of Heidi van Gelder, coördinatoren invalpool, via telefoon (0570) 518 274. Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE, Ik wil meer weten over:

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 21