Kledingbeurs voor zowel kinderen als volwassenen Fietsenbeurs in De Boschkamp Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad Opendeur Bijeenkomst Passage Bijeenkomst Anbo Holten over vriendschap HMV Raymond voor eerst in actie met Voorjaarsconcert HOLTEN - Met Ray mond Waanders heeft de Holtense Muziek Vereni ging HMV een nieuwe di rigent gekregen. Nieuwe dirigent Raymond Waanders voor het eerst op voorjaarsconcert van HMV ifilidt GPS-tocht bij So What? Dinsdag 25 maart 2008 Nieuwe dirigent Raymond De 36-jarige Waanders is de op volger van Alike Jonkman. Op zaterdag 5 april geeft Waanders met HMV een voorjaarsconcert in de Kandelaar in Rijssen. Er worden onder meer werken van van Cart Wittrock en Thimo Kraus uitgevoerd. Waanders is al ongeveer twee maanden actief bij HMV en het bevalt hem goed. "In het begin is het altijd een beetje aftasten van wat mogelijk is. We willen allemaal een zo goed mogelijk stukje muziek maken, maar de mensen moeten het ook leuk vinden om te blijven blazen." Op één lijn "Het niveau bij HMV is behoor lijk goed, maar er zijn ook din gen waar aan gewerkt moet worden. Maar dat wisten ze zelf ook al. Na de eerste repetitie bleek al gauw dat we wat dat be treft op één lijn zitten en dat is heel goed. In elke vereniging heb je altijd een mix wat het ni veau betreft. Je hebt musici die technisch een hoog niveau heb ben en je hebt mensen die min der goed zijn. Soms is het dan lastig om die stukken te vinden die voor beide groepen interes sant zijn. Vooral voor de oudere garde die een hoog niveau heeft, is het soms lastig om wat makkelijke stukken te spelen. Je moet de mensen wel uitdagin gen blijven geven. Maar dat is allemaal een kwestie van aftas ten en dat heeft tijd nodig. De bedoeling is dat de concer ten van een behoorlijk kwaliteit zijn en dat je ondertussen bouwt aan de vereniging. Als je niks doet, dan zakt het in elkaar. Zowel het niveau, als het speel- plezier", aldus Waanders die ook dirigent is van de harmonie in Weerselo. Zijn baan als dirigent bij EMOS in Daarle gaf hij op voor die bij HMV. Waanders is zelf trompet tist en speelt bij onder meer bij HOLTEN - Raymond Waanders is de nieuwe dirigent van HMV. Hij volgt Alike Jonkman op. Tijdens het Voorjaarsconcert van HMV op zaterdag 5 april in de Kandelaar, zal hij voor het eerst in actie komen. HOLTEN - Vrouwenbeweging Passage Holten houdt donder dag 27 maart een bijeenkomst in de Kandelaar. De avond begint om 20.00 uur. Te gast is De Bruine uit Nijver- dal. Ze vertelt over het levensboek, wat je van jezelf voor 't nage slacht op kunt schrijven. Nieuwe leden en belangstellen den zijn van harte welkom. HOLTEN - ANBO Holten houdt donderdag 27 maart om 14.30 uur een ledenbijeenkomst in dorpshuis De Boschkamp. Naast het officiële deel, volgt een optreden van het duo Frits van Diks en Eppie van de Bek- hos uit Gelselaar. Frits vertelt verhalen van vroe ger in dialect en op rijm. Afge wisseld door Eppie, met liede- HOLTEN - Gerda Kwakernaak- Limburg houdt donderdag 3, vrijdag 4 en zaterdag 5 april een voorjaars- en zomerkleding- beurs voor kinderen en volwas senen. Dit wordt gehouden in het win keltje aan de Kerkstraat 5 in Holten, naast de Dorpskerk. Wie kleding wil inbrengen is vrijdag 28 maart van 10.00 tot 18.00 uur en zaterdag 29 maart van 10.00 tot 17.00 uur welkom. De in te brengen kleding moet gewassen en gestreken zijn en uiteraard nog draagbaar. De verkoop van de kleding is donderdag 3 april van 9.00 tot 21.00 uur, vrijdag 4 april van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag 5 april van 10.00 tot 17.00 uur. Ie dereen is dan welkom om een kijkje in de winkel te nemen en kleding te passen en te kopen. Kleding die niet werd verkocht, kan door de inbrengers op dins dag 8 april tussen 16.00 en 20.00 weer worden onvehnald. Gerda Kwakemaak-Limburg houdt begin april een beurs voor tweedehands zomerkleding, foto: sander scheperman de Big Band van Apollo in Goor. Jong begonnen "Verder doe ik nog wat klein schalige dingetjes en theater producties. Ik ben op mijn 24e begonnen als dirigent. Dat is vrij jong, ja. Je kunt als dirigent ook beter wat ouder zijn, dan heb je meer ervaring. Maar ach, al- doende leert men." David In april doen HMV en Waan ders ook mee aan het Theater spektakel David in Holten. Voor het najaar zit nog een groot con cert in de planning. HOLTEN - Vriendschap, dat het thema van de Opendeu dienst van zondag 30 maart i de Kandelaar. Deze dienst speciaal gericht op kinderen i de basisschoolleeftijd, maar v; ders, moeders en andere bi langstellenden zijn ook we kom. De kinderen (maar ook c ouderen) mogen iets meern men wat voor hen iets te make heeft met vriendschap i vriend(inn)en. De dienst begh om 19.00 uur en Beuving u Markelo gaat voor. Er is samei zang vanaf 18.50 uur. Na afloc i is er koffie, thee of limonade i de ontmoetingsruimte. HOLTEN - Speel-o-theek de Boshut houdt zaterdag 29 maart voor de zevende keer een fietsenbeurs. Deze wordt ge houden in de ontmoetings ruimte van dorpshuis de Bosch kamp, van 13.30 tot 15.00 uur. Op de fietsenbeurs kan men mountainbikes, crossfietsen, grote en kleine kinderfietsen en fietsen voor volwassen, kortom, alles soorten fietsen, inbrengen en kopen. Wanneer men fietsen heeft die via de Speel-o-theek te koop wil aanbieden, dan kan men de; naar de ontmoetingsruimte vs het dorpshuis brengen: Tuit straat 2 in Holten, van 10.00 ti 11.30 uur. Van de opbrengst ve de fietsenbeurs is 20 procei voor de Speel-o-theek. Het geld dat het verkochte m,1 teriaal tijdens de beurs heeft O] gebracht en het materiaal d niet verkocht is, kan men we ophalen van 16.00 tot 16.30 ut Voor inlichtingen kan men t' recht bij: J. Bosman: 0548-36 13 of C. Nikkels: 0548-36 36 36 HOLTEN - Het weekend op een leuke manier beginnen, dat kan bij tienersoos So What? van de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk voor Holten. De tienersoos is een soos voor tieners van 11 tot en met 13 jaar en wordt elke vrijdag avond in de kelder van het dorpshuis gehouden. Elke week staat er een andere acti viteit op het programma, ge organiseerd door een werk groep vrijwilligers bestaande uit enthousiaste jongeren. Op het programma van deze maand staat deze keer een uitdagende activiteit. Op vrij dag 4 april houdt de tiener soos een spannende GPS- tocht: 'never trust a stran ger...' De GPS-tocht vindt plaats op vrijdag 4 april, aanvang 19.15 uur. De kosten bedragen 1 euro die bij de entree betaald kan worden. Rond 22.00 uur is het afgelopen. Voor meer informatie of op gave kan er contact opgeno men worden met de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk voor Holten: 0548-36 27 55, of kom even langs op het kantoor, Tuinstraat 2 in Hol ten. Ook kan dan de verdiensten in ontvangst worden genomen. Kleding die daarna blijft liggen, raat woensd^^^april naar een goed doel. Inbrengers krijgen 70 procent van de opbrengst van zijn ver- kochte kleding. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842 446 of verspreidklachten@whk.wegener.nl Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur: Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5