Normaal komt weer thuis II heutink Vr^H^hrvf Winnaar Winterpuzzel Vakantiemedewerkers gezocht! - Loodgieter cv-monteur - Elektromonteur fi heutink www.heutink.nl JGM INSTALLATIETECHNIEK BV Uneto Vni JGM INSTALLATIETECHNIEK BV Dinsdag 25 maart 2008 LOCHEM - Normaal komt na 33 jaar 'thuis'. Goed, ze keerden in 2004 ook al eens terug naar het Lochemse openlucht theater, maar de ultieme sfeer van een volle bak met uitgelaten en dorstige 'dauwtrappers', dat moest er nog eens van komen. En ziet, op 1 mei - Hemelvaarts dag dus - valt alles op z'n plaats. Normaal wordt 33 jaar en het openluchttheater bestaat 70 jaar. Betere alibi's voor een Ach terhoeks rockfeest bestaan niet. Het is Hemelvaartsdag 1975. Bennie Jolink staat op het podi um van de Popmeeting in het Lochemse openluchttheater en overziet de nog tamelijk lome mensenmassa. De band speelt een lang bluesintro. Bennie zet in: „Ik zat laatst te schijten op de plee...." De zanger ziet een schokgolf door het publiek gaan. 'Wat is dit?!', zie je de mensen denken. En Buuz'n Beemd weet op dat moment: We moeten al die Engelstalige nummers snel vergeten en in het Achterhoeks verder... Nor maal is geboren. Festivalorgani sator Joost Carlier - nog altijd Lochemer - bood zich diezelfde dag aan als manager. In 1975 vielen Hemelvaart en de Dag van de Arbeid (1 mei) overigens ook op dezelfde dag. In werkelijkheid was de band toen al even bezig, getuige ook een demo-cassette Die onlangs is teruggevonden in de burelen van de VPRO in Hilversum. Die werd al in 1974 verstuurd door Boozin' Bennie en bevatte oer- nummers van Normaal, zoals: 'Smear as 'n jaghond' en "t Is klooten hier'. Beide nummers belandden later op de eerste single van de band, waarbij de eerste titel werd gewijzigd in 'Hels as 'n Jagdhond'. Die ver scheen nog voor de eerste hit en grootste hit 'Oerend Hard'. Hoe dan ook: Normaal en het Openluchttheater horen sinds dien bij elkaar. De band groeide groter en stond in mega-hallen en supertenten en scoorde hit op hit, maar de herinnering aan de sfeer van het begin bleef. Dat Wat houdt het vakantiewerk bij Heutink in? Voor de maanden juni, juli en augustus zoeken wij veel vakantiekrachten die minimaal drie weken bij ons in het magazijn willen werken. Je gaat de orders van scholen of kinderopvangcentra samenstellen, inpakken en/of controleren. Wij werken vanaf maandag 2 juni in een 2-ploegendienst: van 6.00 -14.00 uur en van 14.00 - 22.00 uur (vrijdags tot 20.15 uur). Ben jij geïnteresseerd en wil je je opgeven? Of wil je nog meer weten? Kijk dan op onze website: www.heutink.nl voor het aanmeldingsformulier en alle verdere informatie of neem contact op met Marieke Vlaskamp via telefoon nummer 0548 - 536666. Vredehof Uitvaartverzorging is een regionaal werkende uitvaartonderneming, die kwaliteit zeer hoog in het vaandel heeft staan (Keurmerk Uitvaartzorg en ISO gecertificeerd), met rouwcentra in Almelo, Enschede, Glanerbrug, Enter en Bath men, eigen rouw auto's en volgauto's, eigen dragers, eigen koffiekamers, alsmede een eigen drukkerij en een zeer gemotiveerd team van ruim 70 medewerkers. Ons vaste uitvaartteam bestaat in Rijssen, Holten en Enter uit mevrouw J. Beunk, de heren Kreijkes, Lubberding en Ulfman. Het team wordt versterkt door een 15-tal parttime teamleden. In Rijssen, Holten en Enter zijn wij op korte termijn op zoek naar enkele PARTTIME ALGEMEEN MEDEWERKERS/DRAGERS Wat houdt de functie in? Het betreft hier parttime functies voor dragers-, chauffeurs- en/of aula werkzaamheden, waarbij u in beginsel volgens een roulatiesysteem wordt opgeroepen. In de praktijk blijkt een combinatie met andere werkzaamheden (b.v. als kleine zelfstandige) voor de uitoefening van deze functie en inrooste ring heel goed te werken.Tijdens de uitvaartplechtigheid functioneert u onder leiding van de uitvaartleider. Wat verwachten wij? Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van goede contactuele eigen schappen en van een rijbewijs. Wij denken bij deze functie aan een leeftijds categorie tot 55 jaar. Wat bieden wij? Onze arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de CAO voor personeel werkzaam in de uitvaartverzorging. Hebt u interesse? Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Vredehof Uitvaartverzorging t.a.v. mevrouw K. Geerdink, Postbus 69, 7500 AB Enschede, Voor het vragen van nadere telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. Swier, tel. 053 - 4312389. geldt voor zowel de bandleden van het eerste uur als voor de fans die de begintijd meemaak ten. Inmiddels zijn alle 'verloren zo nen' terug op het nest, zodat het echt een blik terug in de tijd wordt. Buuz'n Beemd (zang, gi taar), Frederick Puntdroad (gi taar, zang), Brekken Jan Schampschot (drums) en Wim- ken van Diene (bas) zijn alle vier van de partij. De laatste werd overigens pas bandlid twee we ken na dat gedenkwaardige concert in Lochem. Normaal zou Normaal niet zijn als niet een aantal verrassingen zijn ingebouwd in het middag- vullende programma. Het concert is georganiseerd in nauwe samenwerking tussen Normaal geeft een concert in het Lochemse openluchttheater. Normaal en de Stichting Open luchttheater Lochem (STOL). Donderdag 1 mei, aanvang 14 uur. Toegangsprijs: 20 euro* in de voorverkoop en 22,50 aan de kassa. Kaartverkoop: VW Lo chem en via normaal.nl. Info: www.normaal.nl en www.openluchttheaterlo- chem.nl. Het theater heeft een beperkte capaciteit. Bij voorverkoop via de website van Normaal wordt 1,50 euro per kaartje aan reserverings- en verzendkosten in rekening ge- bracht. FOTO: HARRY BROEZE HENGELO - De hoofdprijs van Dé Weekkrant Winterpuzzel viel in Hengelo, Overijssel. De kaart van Rudie Langendonk (links op de foto) werd getrok ken uit vele duizenden inzen dingen. De Hengeloër was blij verrast: "Ik puzzel niet zo heel veel. Soms een keer een puzzel in de krant of in een tijdschrift dat toevallig voor m'n voeten komt. Daarom vind ik het extra bijzonder dat ik de hoofdprijs gewonnen heb!" De Hengeloër vulde de oplossing ('Sneeuw grens') correct in en mag met z'n partner een weekend of midweek naar een Landal Gr- j eenParks. De symbolische che- que werd vorige week uitgereiktj door Franklin Veldhuis, eindre dacteur van het Hengelo's Weekblad. Wij zijn een regionaal operend installatiebedrijf. Ons werkgebied bevindt zich hoofdzakelijk in Rijssen en de omliggende gemeenten. Onze doelstelling is: klein blijven werken met een hecht gemotiveerd team. Door een klantvriendelijke benadering en het leveren van goede kwaliteit nemen onze opdrachten sterk toe. Hierdoor zijn wij op zoek naar een: Geïnteresseerd? Bel voor nadere informatie tel. 06-55138830 (de heer Jan Gerritsen-Mulkes) of schrijf/ mail uw sollicitatie binnen 14 dagen naar ons bedrijf. Lid van GAS - WATER - ELEKTRA - CV - DAKWERKEN - SANITAIR Kalanderstraat 20, 7461 JM Rijssen. Tel. 0548-622375 mail:info@jgminstallatietechniek.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 26